Булка с тежък или лек грим ?

  • 3 963
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 991
Не мога да се въздържам.Тъпо е ,но въпроса с грима на жените ми е бил безкрайно забавен винаги.

Ми то и на мен комплекса на мъжете за размера на пениса ми е забавен ама не влизам в мъжки форуми да се правя на интересна.

# 46
  • Мнения: 118
Че влизай де ,то така е по -забавно.На всяко мъжко надлъгване , жена за арбитър си трябва.  Laughing

# 47
  • Мнения: 4 733
 Аз да си отговоря по темата  Laughing
 За официални поводи предпочитам тежък грим. Забелязвам доста булки предпочитат нежните нюанси обаче на мен ми изглеждат като прясно измити чинии.

# 48
  • Мнения: 1 313
Арлина, извинявам се че се намесвам , грима звучи добре, ама това червило като се целуне младоженеца , няма ли да му се намаже устата, тогава той на снимката как ще изглежда.Аз бих го заменила с гланц, така няма да се притесняваш през цялото време дали ти се е изтрило червилото.
От личен опит - моя младоженец лепкави гланцове по-малко предпочита пред червило Laughing А и гланца е по-нетраен според мен. Затова съм избрала червило, което е сравнително трайно, а и цвета е много лек, така че младоженеца няма много да пострада Wink

# 49
  • Мнения: 661
Зависи какъв грим ти отива . Аз бях с много лек грим - очна линия , спирала и дискретни сенки за очи  и фон дьо тен , разбира се .Цялата сватба изкарах без червило , защото иначе трябваше да тичам през пет минути в тоалетната да си слагам заради целувките с моя мъж и с приятели , заради мазането с торта и дишането на хелий от балоните  Joy За мен беше по-важно да се забавляваме ние и гостите ни .НАистина се получи много хубава сватба .

# 50
  • Мнения: 257
 newsm78Все пак е лято! В по лек грим мисля, че би се чувствала по добре! А може да избереш среден вариант!!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт