цветна снимка- упойка

  • 8 005
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug Hug Hug

Опитвам се от два дни да се свържа да запиша час при Персенска, но никой не ми вдига тел....
Ще продължавам да звъня!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 309
В ин-витро център Плевен също правят такава!

# 17
  • София
  • Мнения: 23 165
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug Hug Hug

Опитвам се от два дни да се свържа да запиша час при Персенска, но никой не ми вдига тел....
Ще продължавам да звъня!  Mr. Green
ako имаш възможност отиди на място да си запишеш час, по телефона шанса да успееш клони към нула

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
И аз така се мъчих няколко дни да се свържа, но веднъж ми вдигнаха !!!! Laughing Така онемях от изненада, че започнах да пелтеча. БЕше вторник към 13 ч. Ако не можеш да идеш на място продължавай с опитите  Peace

# 19
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
а за д- р Стаменов някой от вас знае ли за кога записват?
май вече е за 2009 година... Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 23 165
а за д- р Стаменов някой от вас знае ли за кога записват?
май вече е за 2009 година... Thinking
да, даже май за втората половина на 2009, а всъщност ако питаш за снимка при него не знам, ама няма смисъл, в повечето случаи ги прави д-р Персенска

# 21
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Не, при Персенска ще искам снимка, но искам час за преглед да си запиша при д-р Стаменов.
След препрочитането на всички възможни форуми и теми за лекари, установих, че масй няма да отида
при друг специалист, а и след богатия си опит от псевдогинеколози- около 12ина.... вече не знам ... Tired Tired Tired

# 22
  • Мнения: 166
аз правих цс при Персенска с упойка и мина добре,упоиката е 120лв,ако те интересува. Hug

# 23
  • Мнения: 9 531
момичета, живи и здрави да сте  Heart Eyes и на мен ми предстои цс, но мн ме е страх Shocked иначе ходя при персенска, но тя не ми спомена за варианта с упойка  Shocked кажете - пълна или локална е, за какво става въпрос и какво трябва да направя - да се обадя предварително /като записвам час или по-рано/ и? не знам, нещо особено трябва ли да правя  Rolling Eyes

# 24
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
трябва предварително да съобщиш за желанието си за упойка Simple Smile
разбира се, че има и този вариант  Hug
заспиваш за малко, всичко минава за 30 мин
успех и да споделиш  Hug Hug Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 908
Доколкото разбирам в "Надежда" се чака доста и за цветна снимка та въпроса ми е ако я направя на друго място дали ще е проблем,а  по принцип за ИКСИ задължителна ли е цветната снимка?

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
побутвам, за да ти отговоят по- компетентните момичета тук.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт