Монитор за слушане на тоновете

  • 7 865
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Бих си купила, защо не? Макар че в България май не е много разпространен .....

# 16
  • Мнения: 827
Уфф и аз  бих, като се има предвид че точно това ми липсваше на бебето- а ако бях чула че не са наред... Cry А в България има ли?Веднага бих си взела.
Гледам не е много скъпо а ако има и начин да следи с колко удара в минута е (запис на тоновете) Embarassed

# 17
  • Мнения: 367
Аз бих ползвала подобен Peace

# 18
  • Мнения: 1 428
Не бих си го купила.

# 19
  • Мнения: 3 069
Ако знаех, че се предлагат тези уреди докато бях бременна щях обезателно да си го купя!
Толкова тежка и проблемна бременност карах и щях да бъда по-спокойна ако го имах.

# 20
Да, ползвах такъв уред! Но моят беше по-различен и показваше броят на ударите.
След години борене със стерилитет и неуспешни бременности ми беше животоспасяващ и помагаше да не тичам всеки път към лекарски кабинет когато минаваше много време без да усетя бебето.
Имаме записи, на моето сърце също ! Като се роди детето му ги пусках и да видите как се успокояваше на секундата и заспиваше сладко Laughing.

# 21
  • Мнения: 1 900
Не съм го виждала на Българския пазар. Този които аз ползвах беше от щатите. Peace

# 22
  • Мнения: 3 743
Да, ползвах такъв уред! Но моят беше по-различен и показваше броят на ударите.
След години борене със стерилитет и неуспешни бременности ми беше животоспасяващ и помагаше да не тичам всеки път към лекарски кабинет когато минаваше много време без да усетя бебето.
Имаме записи, на моето сърце също ! Като се роди детето му ги пусках и да видите как се успокояваше на секундата и заспиваше сладко Laughing.

За такава цел и при такива обстоятелства и аз бих си купила  Peace

# 23
  • Мнения: 47 993
Да, бих си купила!
И при двете бременности постоянно ходех да ми слушат тоновете, особено към края и като преносвах
Втората ми бременност беше доста тежка, постоянно бях на записи, знам много добре каква трябва да е сърд честота на бебетата и др подобни неща и смятам че щом такъв уред с епредлага вече и за домашно ползване,всяка  уважаваща себе си информирана млада жена ще го пожелае
какво значи "не искам да знам ако не е наред?!"
Напротив, ако се доловят ранни сигнали, че бебето не е наред, може да бъде спасено!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Не не бих си купила!Предпочитам лекар да ми каже,че всикчо е наред.Все пак не съм медицинско лице.

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
щом такъв уред с епредлага вече и за домашно ползване,всяка  уважаваща себе си информирана млада жена ще го пожелае

 Уф, ама хайде спрете вече с тези силни характеристики!Всяка уважаваща себе си млада(или стара) жена ще се замисли дали да напише такова нещо.Може пък някои да не искат да се вманиачават и да имат такъв уред.По тази логика дайте и видеозони да си купим.

# 26
  • Мнения: 47 993
Да де, па после се пълни форума с теми"Защо стана така"...ама нищо де, всеки се решава за себе си и за своето си дете
Уреда не може да с есравни с видеозон или скенер, по- скоро със силничък микрофон, така че не бих казала че е сложен медицински апарат, за който трябват специални умения, а по- скоро атракция и спокойствие за майката
С тези апарати, както и с обикнвенната акушерска слушалка, се следи сърдечната честота на плода- т нар тонове
Това е елементарен начин да се определи как се чувства бебето, практикува се много отдавна

# 27
  • Мнения: 1 021
Първоначалният ми отговор беше Не  Thinking , но като погледнах линка , а и цената, която е доста приемлива, вече отговорът е "Да" бих си купила. По време на първата бременност постоянно си мислех, че нещо не е наред.... Сега ако забременея с второ  Praynig с удоволствие бих ползвала.

# 28
  • Мнения: 2 498
Да, бих си купила Peace...и двете ми бременности бяха проблемни и ако зноех, че съществува такова нещо щях да го имам....сега за първи път научавам за него...

# 29
  • Мнения: 1 900
Това пък вече са пълни глупости Sick
"Всяка уважаваща себе си жена", Аман от неуважаващи чуждо мнение хора!
Не мисля, че е надежно средство ако с детето има проблем, все пак лекарите за това учат толкова години, то ако можехме ние да определем дали всичко е наред Joy ooooh!  Shocked Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт