Любители на котки, тема 5

  • 24 287
  • 470
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 293
Добро утро!  smile3507 Аз вече съм на работа и гледам, че добра тема сте подхванали снощи. Ми и аз да си кажа тогава, че досега ме беше срам. Имам цели ДВА гея у дома. Шоши и Иванчо. Той Шоши е най-големия и още от бебе си хареса Иван и все го мъкнеше насам натам. И сега като поотрасна Ван, дъртьо взе да го натиска. Път Иванчо само седи и му мърка и глези.  ooooh!
Лек ден!

# 406
  • Мнения: 3 770
Добро утро и от мен !Направо ме разбихте ! Може да си направим котешки гей клуб ! Laughing Аз не знам Рет какъв , щото той все си е сам.Обаче ако се окаже неосъзнат гей , баща му няма го понесе ! Joy

# 407
  • София
  • Мнения: 5 783
Добро утро и от мен !Направо ме разбихте ! Може да си направим котешки гей клуб ! Laughing Аз не знам Рет какъв , щото той все си е сам.Обаче ако се окаже неосъзнат гей , баща му няма го понесе ! Joy

 hahaha Ще го изхвърли автоматично ли? Защо всички мъже се държат по този абсурден начин  Grinning?

# 408
  • Мнения: 293
Абе мен ми се струва, че по-скоро нагона е толкова силен, че в един момент от зор не подбират кой какъв е. Важното е да се освободи напрежението по някакъв начин  Crazy Ама пък ме е яд, че Ван зорлем стана мека китка. ooooh!

# 409
  • Мнения: 416
Добро утро и от мен!!!  smile3507м Още немога да се разсъня и едва виждам монитора.... kaffeetrmker_2

# 410
  • Мнения: 1 540
Рижко пак тръгва назад  Sad
Снощи пак повърна много. Вече не ляга спокойно да се търкаля или да спи, въпреки че все пак се заиграва малко с мен. Души с апетит кренвиршите или котешката консерва, но едвам гризва и спира. Явно пак нещо някъде му дразни. Пак мина на пастет, ама и не иска кой да е пастет. Уфф, трябва да го водим на ветеринар и да им кажем да решават какво му е и как да лекуваме!!!  Sad

# 411
  • Мнения: 3 770
Добро утро и от мен !Направо ме разбихте ! Може да си направим котешки гей клуб ! Laughing Аз не знам Рет какъв , щото той все си е сам.Обаче ако се окаже неосъзнат гей , баща му няма го понесе ! Joy

 hahaha Ще го изхвърли автоматично ли? Защо всички мъже се държат по този абсурден начин  Grinning?


Не вярвам да го изхвърли - все пак той е неосъществената му мечта за син !  Joy Но ще бъде разочарован - мнооого !   Joy

# 412
  • Мнения: 5 318
Рижко пак тръгва назад  Sad
Снощи пак повърна много. Вече не ляга спокойно да се търкаля или да спи, въпреки че все пак се заиграва малко с мен. Души с апетит кренвиршите или котешката консерва, но едвам гризва и спира. Явно пак нещо някъде му дразни. Пак мина на пастет, ама и не иска кой да е пастет. Уфф, трябва да го водим на ветеринар и да им кажем да решават какво му е и как да лекуваме!!!  Sad
още със ставането го мисля.защо така се влошава това котенце.

# 413
  • Мнения: 416
Рижко пак тръгва назад  Sad
Снощи пак повърна много. Вече не ляга спокойно да се търкаля или да спи, въпреки че все пак се заиграва малко с мен. Души с апетит кренвиршите или котешката консерва, но едвам гризва и спира. Явно пак нещо някъде му дразни. Пак мина на пастет, ама и не иска кой да е пастет. Уфф, трябва да го водим на ветеринар и да им кажем да решават какво му е и как да лекуваме!!!  Sad
Weary пак лиииииииииииииииии....Тез ветеринари да вземат се уволнят сами... немогат да разберат какво му е на едно коте....  Горкия Рижо  smile3518

# 414
  • Мнения: 1 540
Тъкмо всички се зарадвахме, че се е подобрил Рижито. Ще гледам при първа възможност да го заведем на ветеринар! Сигурно докато се чудят и маят какво му е, ще ми дадат още антибиотици, не знам... Ако знаехме поне точно какво му е, щях да организирам една благотворителна акция да съберем парички и да му осигурим заедно едно добро лечение, ама още нищо не е окончателно Sad Надявам се скоро да стигнат ветеринарите до окончателно решение.

# 415
  • София
  • Мнения: 1 951
Горкия  Риж!Ако  искаш  смени  клиниката,и дано се  намери оконателното решение.,какво  му е.
Аз  мислех,че докато  взима  антибиотика  не  би  трябвало  да  се  храни,а  то  беше обратното.Ако има  нужда от пари ,насреща  сме.
Лек път ,пожелавам на  Сиамка!

# 416
  • Мнения: 1 540
В другия форум, където описах случая на Рижко, се включиха ветеринари и последно се стигна до потвърждение на диагнозата, която последният ветеринар от клиниката спомена - persistent right aortic arch. Вече чувствам, че точно това е диагнозата на Рижко. Сега трябва пак да го заведем в клиниката и да ни обяснят за лечението.
След като разберем точно какво лечение трябва (става дума за операция, както беше споменал ветеринарят), ще пиша да се обединим и да успеем да помогнем на Рижко. Четох в интернет и абсолютно всички симптоми съвпадат. Трите основни симптома - странното дишане, повръщането (или по скоро връщане на стомашното съдържание, имало разлика) и възпалението, абсолютно описват основните проблеми при Рижко в момента.
Мисля, че вече сме на прав път. Praynig

# 417
  • Мнения: 1 218
Ах тоя Рижко бе, горкинкото котаче , егати тъпите ветеринари,
толкова ли няма един учил като хората ветеринар , майка му стара  Crossing Arms
Ма ко ли се учудвам, като имам познат който за 800 лв преди години си купи изпита по анатомия и сега е лекар  ooooh!
Той не знае кой чарколяк де се намира из тялото ...
Горките хора , които ще отидат при него за помощ ... направо не ми се мисли  Thinking

# 418
  • Мнения: 1 218
И моето Гугумънги е нещо болничко, нещо не папка добре , чак днес се усетих , че тази негова паничка от вчера си седи пълна  с манджа newsm78
Само си лежи, не се закачка и не се лигави , ама още днес ще го водя при чичо доктор .
Тия сини очички нещо са ми тъжнички ...един такъв омърлушен стъпва , направо ми се къса сърцето   Sad

# 419
  • София
  • Мнения: 1 951
О, Djindjari ,надявам се че  не е  нещо  сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт