Любители на котки, тема 5

  • 24 247
  • 470
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 173
И моето Гугумънги е нещо болничко, нещо не папка добре , чак днес се усетих , че тази негова паничка от вчера си седи пълна  с манджа newsm78
Само си лежи, не се закачка и не се лигави , ама още днес ще го водя при чичо доктор .
Тия сини очички нещо са ми тъжнички ...един такъв омърлушен стъпва , направо ми се къса сърцето   Sad
ti вместо да го оплакваш, го заведи на някоя мадама, да видиш колко бързо ще се оправи. и аз септември да идвам за пуканка Hug

# 421
  • Мнения: 3 770
Класната ръководителка се появи ! Laughing  Шушулче , какво става с бебоците на Шели ?

# 422
  • Мнения: 5 317
И моето Гугумънги е нещо болничко, нещо не папка добре , чак днес се усетих , че тази негова паничка от вчера си седи пълна  с манджа newsm78
Само си лежи, не се закачка и не се лигави , ама още днес ще го водя при чичо доктор .
Тия сини очички нещо са ми тъжнички ...един такъв омърлушен стъпва , направо ми се къса сърцето   Sad
Може да е от жегите,дано да не е нещо сериозно.

На Рижко ще се помага,трябва да се оправи.Цял ден ги мисля с Пусанка.Сиамка днес трябва да се прибира.

# 423
  • София
  • Мнения: 5 754
Той не се ли разгонва наскоро,да не би да е комбинация със жегите newsm78

# 424
  • Мнения: 1 218
Ох, Шушулче не знам дали иска мадама Гугумънгито, ма не ми харесва детето нещо ...
След малко хващаме пътя към чичо доктор, пък да видим какво ще ни кажат там .

seat-kata  Hug  Бри*   Hug

mausbeni ми той не че се разгонва, вет каза, че винаги е бил готов да действа  newsm78, т.е. се си е разгонен  Crazy

Сега говорих с лекаря, щот малкия тия дни кихаше нещо, та щели да му мерят температурата, да го огледат и може някое хапченце да му дадат , за да го стабилизират  Thinking
Като бебе ми е това говедце значи, има няма току ми изкара акъла ... силно се надявам да е изял нещо дето не требва (некоя гадна муха примерно ) а не да е болничък...

Като го гледам моя такъв омърлушен и си представям ...  миличкото  ни Рижко и то болничко детето, какво ли му е на душичката и на него  Sad
Дай Боже да се оправи   Praynig

# 425
  • София
  • Мнения: 5 754
Докладвай като се върнеш.

# 426
  • София
  • Мнения: 1 951
В  четвъртък  Сиамка  ще  бъде  в  София  при  Пусанка.Стискам  палци  всичко да  е  наред и  да  се  прегърнат  живи и здрави!
Още  веднъж  приятен път на  Сиамка.
Djindjari ,да  нямаш   растения,от  които да  хапва  Гугито,и да  не  се чувства   добре.

# 427
  • Мнения: 686
Здравейте!
Не съм писала отдавна, че тези дни се побърках от проблеми.Хазаите ни дадоха срок до една седмица да напуснем квартирата,защото я продават.Направо не ми се мисли какво ме чака.След дълго умуване семейния съвет реши да си купим къща с дворче в близко село до града ,отколкото да даваме пари пак по квартири.То голямо местене ще падне с багажи деца ,котки...Чудя се как ще се преспособи писа в новата къща.Моля,някой който е сменял жилище с котка да сподели имало ли е някакви проблеми с животинката .Че тя мойта както не е излизала никъде ще и дойде в шок сигурно.И дали мога да я пускам в двора на къщата?А, ако си купем малко кученце дали ще свикнат.Изобщо всичко свързано с това ,което се сетите ще ми е в полза.

# 428
  • Мнения: 3 770
Vqqra , аз мога само да те поздравя за къщата!    bouquet Мечта ми е да живея извън града!  Peace За котката може би , ще й бъде дискомфортно известно време , но чак проблем не ми се вярва.Котките се различават от кучетата по това , че се привързват към дома.За пускане в двора не ти препоръчвам , ако все пак държиш да си остане домашен любимец.За кученцето може и да свикне , но по-скоро проблемът ще е в нея , а ни в кученцето.Поне по моите наблюдения , повечето кучета приемат котките значително по-спокойно , отколкото те тях.

# 429
  • Мнения: 4 916
Здравейте!
Не съм писала отдавна, че тези дни се побърках от проблеми.Хазаите ни дадоха срок до една седмица да напуснем квартирата,защото я продават.Направо не ми се мисли какво ме чака.След дълго умуване семейния съвет реши да си купим къща с дворче в близко село до града ,отколкото да даваме пари пак по квартири.То голямо местене ще падне с багажи деца ,котки...Чудя се как ще се преспособи писа в новата къща.Моля,някой който е сменял жилище с котка да сподели имало ли е някакви проблеми с животинката .Че тя мойта както не е излизала никъде ще и дойде в шок сигурно.И дали мога да я пускам в двора на къщата?А, ако си купем малко кученце дали ще свикнат.Изобщо всичко свързано с това ,което се сетите ще ми е в полза.

Не се тревожи за котката. Предполагам, че когато се преместите, първоначално тя няма да излиза на двора, а ще стои само в къщата. Ако изобщо започне да излиза, ще  еслед доста време. поне така беше с нашата котка, когато преди години живяхме за няколко месеца в къща.

Да ви се оплача - моята котана е с подуто око, явно си е била хванала оса и тя я е ужилила. Има много жален вид. Веднага командировах мъжа ми до ветеринарния кабинет, където са й били инжекция за алергия и сега се чудя дали инжекцията ще помогне.

# 430
  • Мнения: 3 770
Явно на всички котковци нещо им става в последно време! Моят киха като разпран и очите му протекоха , та и него ще го водим на лекар. Sad

# 431
  • Мнения: 1 218
Диди, карайте детето на чичо Доктор, щот ... бе лудница беше при лекаря бе, ко им става на тия животинки не знам newsm78
Моя много сладко киха  Joy , прави едно "ПССССССС" и плюе, много ми е сладичък.

Иначе лекаря ни успокои , нямаме температура ... можело нещо да му дразни нослето  newsm78
Нямаше много време за нас, донесоха едно болно котаче и по спешност влезнаха да го оперират ...
Нашия малко млекце му дадохме преди малко, той мъж ми си се зае с детето, малко насила с една спринцовка ...
Общо взето никаква не я свършихме де, ма Доки спомена жегата ... водичка да пие повечко (ние верно бехме оставили детето без вода 1 ден  Blush)
Ако до утре нямаме подобрение пак ще ходим , аз надух гайдата де - къде за моето говедце, къде за болното котаче и разтрепераната му стопанка ... мъж ми се шашна , мен ли да успокоява, котето ли да прибира ...
Абе голем екшън  ooooh!

# 432
  • Мнения: 416
То било  голяма лудница при вас..... били сте само за скрита камера.... newsm53

Моето диване не иска да яде....вече незнам какво да й давам...съвсем се свърши.... ooooh!

# 433
  • София
  • Мнения: 1 951
Котката  ще  се  приспособи   към  новата  къща.Водила  съм котка  в  непозната къща  на 500 км от  София.За два,три дни  опозна  новия  дом и  свикна.Нямаше  проблеми.Важното  е да  не  остава  без водичка  и   ядене.
Сегашната  ми  котка (3,2г) беше  отглеждана до 2,5годишна възраст в  друга  къща  ,с  други    стопани.Когато я  взехме  беше  уплашена,като при  непознати.Започна  да  се  храни  веднага,но  пиенето  на вода  направи след  два  дни.
Djindjari ,не  оставяй  детенцето  без вода!

# 434
  • София
  • Мнения: 1 951
То било  голяма лудница при вас..... били сте само за скрита камера.... newsm53

Моето диване не иска да яде....вече незнам какво да й давам...съвсем се свърши.... ooooh!
Лошо,дори  много  лошо.Ще  ви  вземат  на система,ако  продължава  без  ядене.Отколко  време  е  така?Смени  марката  на  храната,дай нещо  от вашето ядене,парче  месце.

Общи условия

Активация на акаунт