Любители на котки, тема 5

  • 24 248
  • 470
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 416
Снощи й взех Китекат-суха,уж яде а сега не я иска.....днес не е яла от нея... сутринта и сипах от консервата,нея поне я е изяла.....

# 436
  • Мнения: 812
Хилоу! Добро утро  smile3507 Аз бях нощница и сутринта Алина само дето не ми се хвърли на врата като подуши РК който бях купила. Легнахме си двете и преди малко наглярката огладняла и ме събуди. Нашмули една купа и сега е опъната като ластик на балкона на припек.
Джиндж, дано Гуго е добре и не е сериозна болежката му. Иначе и Алка има такива дни. Ходи неориентирана из цялата къща и току прилягва. Не яде, а само спира до паничката, пие вода и заминава. Котешка им работа. Ако можеха да говорят...

# 437
  • София
  • Мнения: 1 951
Снощи й взех Китекат-суха,уж яде а сега не я иска.....днес не е яла от нея... сутринта и сипах от консервата,нея поне я е изяла.....
Изхвърли веднага  Китекат.Купих на  моята  хубавица  от  Била.Не  иска  да  я  докосне.Беше на  промоция и аз  взех две  кутии.И на   уличните пискани.Може да е  заменено съдържанието.Имах  други гранулки,макар и старички .Тях ги иска,но  тези не.Съмнявам се в   съдържанието на тези кутии.

# 438
  • Мнения: 416
Ами сега ще отида до зоомагазина...ако е още отворен и ще и взема нещо друго....ако ли не консерва,че нея поне я харесва  newsm78

# 439
  • Мнения: 1 218
didi_hris вземи на котето нещо , което знаеш , че харесва и обича да папа, явно тоа киткат нещо не я кефи  Peace
Боже като чуя за гладно котенце и ми настръхва перушината ... на моя преди малко му се молех да хапне малко , само дето на челна стойка не застанах  hahaha

Иначе наистина съм си виновна аз за Гугито, оставих го на мъж ми да го погледне дали си има всичко преди да го оставиме самичък, и той погледнал на две на три и готово, котко всичко си има ... и в оная ми ти жега цял ден е седял без водичка милия ...
Сега познайте кога друг път ще разчитам на него за това  Naughty

Лебедунче -  добрюутро  Hug

Vqqra оставяла съм Гугито на баба му веднъж за месец , после за 2 седмици ...  да го гледат у тях  , в началото е бил много уплашен и плачкал, после така беше свикнал, че ги правеше луди всичките там . Не се притеснявай за писето , всичко ще е ок  Peace
Много добра идея е това с къщичката наистина, файда от квартири няма, винаги си с единия крак изгонен и бездомен  ooooh!

# 440
  • Мнения: 5 317
В  четвъртък  Сиамка  ще  бъде  в  София  при  Пусанка.Стискам  палци  всичко да  е  наред и  да  се  прегърнат  живи и здрави!
аз цял ден бях с мисълта,че днес е четвъртък.

# 441
  • Мнения: 3 770
В  четвъртък  Сиамка  ще  бъде  в  София  при  Пусанка.Стискам  палци  всичко да  е  наред и  да  се  прегърнат  живи и здрави!
аз цял ден бях с мисълта,че днес е четвъртък.



Аз пък цял ден си мисля ,че е вторник !  Laughing

# 442
  • Мнения: 3 770
Ама сте едни нощни птици ! И аз де ! Цял ден едва едва върви темата , започна да пада мрак  Joy и се разписахте !    bouquet Съжалявам , че снощи не можах да снимам Рет как играеше - показа ми нови скоци !  #Crazy Беше кУтУ един фигурист на лед - разните му там скокове  Аксел , Салхов, Тулуп , Ридбергер , Флип ряпа да ядат !   Joy

# 443
  • Мнения: 416
Купих и Уискас и Дарлинг по 100 г. да пробвам...сега и сипах Уискас и хрупа над чинията  newsm53 Взех и котешка трева...

Докато бях в магазина дойде и още една  жена , която се чуди и тя какво да взима за нейната котка,че неискала да яде гранули-риба....  Laughing  Утре ще взема храната дето Джес не я иска и ще я занеса на котетата на спирката...те няма да ми откажат, асега ще сляза да нахраня една майка тука под терасата. Малките още се крият иначе ще им направя снимка...


 Диди - Не снимки , а клипчета трябва да му направиш...ихихихих

# 444
  • Мнения: 3 770
Охх, знам че трябват клипчета , ама по това време на денонощието у нас вече свети само нощната лампа.А ако стана тепърва да вадя камери , той ще спре да скача!   Sad  Joy

# 445
  • Мнения: 5 317
rorrr,Рижко как е,чак ме е страх да питам. Praynig

# 446
  • София
  • Мнения: 1 951
Утре  съм  в  Кауфланд   за  Пухка.Оттам й купувам  едни конерви,изяжда ги  наведнъж,а иначе не е от  лакомите.
Радвам се  за   твоята  котанка.
Чакам  Сиамка,да  се  обади  с инфо  за   Пусанчица.

# 447
  • Мнения: 416
Утре  съм  в  Кауфланд   за  Пухка.Оттам й купувам  едни конерви,изяжда ги  наведнъж,а иначе не е от  лакомите.
Радвам се  за   твоята  котанка.
Чакам  Сиамка,да  се  обади  с инфо  за   Пусанчица.

Кажи им името че да пробвам дали ще ги яде...  А от Сиамка утре ще научим как е Пусана  Praynig Дано е добре котето  Praynig
Rorrr къде остана,Рижо и той горкия.....как ли е??? Sad

# 448
  • София
  • Мнения: 1 951
На  Кауфланд е  марката  Данте или  нещо  подобно,в  консерви.И  от  Била  съм купувала  консерви  на  тяхната  марка   Клевер.Яде  ги  с  удоволствие.Дарлинг  от  по  сто  грама  сухи  гранулки  ги  гризка ,като    солетки.
Какво  става  с  Ан  Мари.Би  трябвало  да  са  ги  изписали  вече,но не  пише.

# 449
  • Мнения: 416
seat-kata мерси за инфото  Hug
За Ан Мари никой нищо незнае май...сигурно още не са ги изписали или ако са няма време ...  Ще пише сигурно като се утаят (успокоят...наредят) нещатата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт