някой замислял ли се е......

  • 6 735
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
сегааа преди да ви питам ,предполагам че ще ме изядете ,но все пак аз да попитам.......
защо все жената трябва да мисли как да се предпази от бременност,а и в крайна сметка всичко да е на неин гръб...6тото разбирате ли те не обичали с презервативи ,или ние трябва да се тъпчем с хормони и тн...ще ме сметнете за егоистка ,но ние не искаме повече деца и така аз предложих на мъжа ми/аз изстрадах достатъчно повярвайте/ този път той да е "потърпевшия" и да си направи васектомия/незнам дали правилно го изписвам/ обяснявам..той е доста по-възрастен от мен и мисля,че може да направи тази жертва за мен или по-точно за нас /поради мед.причини за мен е опасно да имам повече деца/.писна ми от този страх ,а и немога изобщо да се отпусна по време на секс.незнам правилно ли постъпвам да искам това от него ,но ми писна все аз да съм тази която взима предпазни мерки...


Хммм,моя мъж миналия ден ме попита ,дали искам още деца(аз съм му казвала ,че 2 са ми прeeе достатъчно и преди ooooh!...)за да си направи възектомия(нямам идея дали го изписвам правилно Joy)...точно и при нас така..да не се пазим Mr. Green,щото и аз хапчета не мога да взимам Crossing Arms,и на мен не ми действат добре Sick
Може би той още не е найсно дали иска да спре с децата и затова newsm78..,или пък се притеснява,че вече няма да е толкова мъжествен newsm78..,знам ли-мъжко его Whistling

# 16
  • Мнения: 421
има и други начини за правене на секс без опасност от забременяване ...
а и вместо той да си прави вазектомия, ти защо не си резнеш яйчниците?
другите начини кои са освен спирала,хапчета ,презервативи/първите две не са ми препоръчани от гинеколог по мед.причини,а третият той и дума не иска да чуе/ newsm78
както писах по-горе аз достатъчно се жертвах-стига толкова.и все пак и аз имам право да изискавам от него нали?а яйчниците нема си резна ,достатчно експериментирах със себе си а и в крайна сметка и мойто здраве е важно.следващият път се опитай да четеш по-внимателно и по лека със изказванията

# 17
  • Мнения: 421
Принципно е така, но не и в твоят случай- така или иначе ти не трябва да имаш повече деца. Реши си проблема радикално.
да аз не трябва,а той може би на 55г трябва а/като най-малкото ни е на 9м/странно как така ги мислите нещата

# 18
  • Мнения: 421
Има и други начини за предпазване от бременност-презервативи, спирала...
newsm78 ти май не си прочела внимателно....

# 19
  • Мнения: 1 897
Напротив. Винаги чета много внимателно.
Кажи сега, какво мислиш, че не съм разбрала?

# 20
  • Мнения: 421
Напротив. Винаги чета много внимателно.
Кажи сега, какво мислиш, че не съм разбрала?

прочети ако обичаш по-нагоре и ако пак не си разбрала с удоволствие ще обясня Peace

# 21
  • Мнения: 375
Добре де, просто да престане да свършва в теб ами отвън! Аз поне друго решение не виждам, пък и вазектомията ми звучи доста крайно решение!

# 22
  • Мнения: 421
Добре де, просто да престане да свършва в теб ами отвън! Аз поне друго решение не виждам, пък и вазектомията ми звучи доста крайно решение!
изобщо даже не свършва в мен ,но това не е никаква гаранция

# 23
  • Мнения: 2 161
Аз също мисля,че вазектомията е естествен начин да се реши проблемът с нарастването в едно семейство.Обаче мъжът ми не е на това мнение.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Не се карайте момичета!
Викс,ако наистина единствения шанс да не забременееш е той да си направи вазектомия,ами кажи му.Защото в противен случай си представям и какъв ви е секса-ти се притесняваш постоянно и най-вероятно и той го усеща,а то тогава за какъв секс говорим.
По принцип и за мен вазектомията е доста краен вариант,но все пак вие като семейство си знаете най-добре.

# 25
  • Мнения: 421
Аз също мисля,че вазектомията е естествен начин да се реши проблемът с нарастването в едно семейство.Обаче мъжът ми не е на това мнение.
newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
а ти замисли ли се, преди да решиш, че точно форумът за жени, искащи да забременеят, е подходяща трибуна да споделиш своето нежелание да бременееш повече????

ама че идиотизъм!
Първо никой не ти дава право да викаш на хората че са идиоти и второ-това не е форум за жени които искат да забременеят Twisted EvilЗа тези специално си има подфорум-ИСКАМ БЕБЕ Mr. GreenМисля че темата си е много на място след като е пусната с ДОМ И СИМИЙСТВО,защото съм сигурна че доста от пишищите тук са прекратили с правенето на бебета и са намерили своя начин да се предпазват


МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ, но снощи тази тема беше пусната във форума за ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ. затова съм реагирала така!
после модераторите са я преместили на уместното място.

# 27
  • Мнения: 127
Ние с моя съпруг сме говорили по този въпрос и той няма нищо против да си направи въпросната манипулация(която ми се струва доста крайно решение) след като приключим с правенето на деца .Друг е въпроса , че за момента сме избрали варианта -спирала.Аз лично мисля ,че не може само жената да търси начини и да мисли как да се предпази (особенно когато има и здравословни проблеми) , а половинката и да си мисли само за удоволствието от секса .

# 28
  • Мнения: 421
Не се карайте момичета!
Викс,ако наистина единствения шанс да не забременееш е той да си направи вазектомия,ами кажи му.Защото в противен случай си представям и какъв ви е секса-ти се притесняваш постоянно и най-вероятно и той го усеща,а то тогава за какъв секс говорим.
По принцип и за мен вазектомията е доста краен вариант,но все пак вие като семейство си знаете най-добре.

говорила съм много,уж се беше съгласил,и после хоп ходил на доктор /не тук,в лондон ,по принцип там живеем/казали му че било опасно на неговата възраст и имало риск от рак newsm78 добре може и така да е,но виждате ли той как мисли за здравето си,но ето аз мога да си рискувам със себе си нямало проблем.е кажете честно ли е.и да за мен секса засега е само едно голямо притеснение доколкото на него си му е гот...е айде стига солидарност от моя страна викам аз

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз също мисля,че вазектомията е естествен начин да се реши проблемът с нарастването в едно семейство.Обаче мъжът ми не е на това мнение.
newsm10
Но нямат нужната култура нашите мъже.Това е.Като му споменеш за вазектомия,сякаш му казваш да си кръцне пениса.

Общи условия

Активация на акаунт