някой замислял ли се е......

  • 6 749
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
......тука стаава дума и за неговото удоволствие от секса нали?така ,че и той трябва да бъде поне мъничко заинтересован
Става въпрос преди всичко за твоето здраве. Ти го изтъкна!
значи така...като проблема е в мен всеки да се спасява поеденично а?хубава концепция имаш за семейство няма що ooooh!
А защо трябва след като ти имаш проблем той да се скопява?... И твоята концепция е много хубава! Аз не бих го причинила на мъжа си.

# 61
  • Мнения: 139
Няма нужда да се палиш толкова. Просто отиваш при гинеколога си да ти изчисли фертилните дни и кагато си в такива дни - абсолютно въздържание. През останалото време - с презерватив. Ако съпругът ти отказва презерватив - отказваш му секс. Ама чак пък вазеоктомия - наистина е много крайно. Такова решение човек би трябвало да взима воден само от собствените си нужди и виждания, а не да му бъде натрапвано, или вменявано като необходимо.

# 62
  • Мнения: 139
......тука стаава дума и за неговото удоволствие от секса нали?така ,че и той трябва да бъде поне мъничко заинтересован
Става въпрос преди всичко за твоето здраве. Ти го изтъкна!
значи така...като проблема е в мен всеки да се спасява поеденично а?хубава концепция имаш за семейство няма що ooooh!
А защо трябва след като ти имаш проблем той да се скопява?... И твоята концепция е много хубава! Аз не бих го причинила на мъжа си.
А той защо отказва и да чуе за ползване на кондоми?
По тази твоя логика всеки би трябвало да се грижи само за себе си. Връзката/бракът са партньорство и трябва да се правят взаимни компромиси ( в границите на разумното).

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз коментирах вазектомията. А щом не иска и презервативи- да остава на сухо тогава!

# 64
  • Мнения: 421
......тука стаава дума и за неговото удоволствие от секса нали?така ,че и той трябва да бъде поне мъничко заинтересован
Става въпрос преди всичко за твоето здраве. Ти го изтъкна!
значи така...като проблема е в мен всеки да се спасява поеденично а?хубава концепция имаш за семейство няма що ooooh!
А защо трябва след като ти имаш проблем той да се скопява?... И твоята концепция е много хубава! Аз не бих го причинила на мъжа си.
а мойте проблеми откъде мислиш идват...може би от прекрасните деца с които съм го дарила/при второто секцио особенно/или може би от абортите пак по негова вина,щото разбираш ли той неможел с презерватив итн.защо все аз трябва да го щадя и да преминавам през всичко за да не пострада той?къде е правдата тука ми кажии мен майка ме е раждала и мен ме боли,а и не мислиш ли че трябва да съм здрава ако не за друго поне за да си отгледам децата

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
viks76, поясних по-горе - щом така стоят нещата, напълно си правото си да изискваш Peace

# 66
  • Мнения: 421
добре съгласна съм ти не би причинила това на мъжа си?но той на теб може.....бравооооооооооооооо smile3501
аз ще спра да пиша засега ,и само ще ви чета,че не са само нашите мнения тука.предлагам да спрем Peace

# 67
  • Мнения: 461
Един страничен въпрос- ако не дай боже- утре се разделите и ти си намериш нов партньор, трябва ли и той да се стерилизира?

# 68
  • Мнения: 421
Един страничен въпрос- ако не дай боже- утре се разделите и ти си намериш нов партньор, трябва ли и той да се стерилизира?
това вече е тъп въпрос.

# 69
  • Мнения: 22 444
защо пък форумът да е само за жени, които искат да забременеят, това да се заклеймява някой, само защото не иска повече деца е пълна простотия пък за мен.

за мен пък е пълна простотия да се изказваш по тема, която не си прочел най-напред!

а това да не би да го е написал някой друг, а не ти, точно на първа страница?

"а ти замисли ли се, преди да решиш, че точно форумът за жени, искащи да забременеят, е подходяща трибуна да споделиш своето нежелание да бременееш повече????

ама че идиотизъм!"

така че не ми говори дали съм прочела темата внимателно, или не

# 70
  • Мнения: 461
KLUM,тази тема беше публекувана във форум "Проблемно забременяване и рискова бременност",който  е крайно неподходящ за такава тема ,в предвид темите там и в предвид това ,че там всички пишещи искат бебета повече от всичко на света.Модераторите я преместиха в "дом и семейство".
Те това ако беше прочела, можеше и да разбереш за какво става въпрос

# 71
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз ли4но разбирам 4удесно авторката на темата! има слу4аи, в които нищо познато не става, освен вързване на тръби или вазектомия! не знам при нея заЩо не е направено, ако тя не би трябвало да ражда! не е лесно да се вземе кардинално решение без да е на 100 процента сигурно, 4е е единствен изход! но кой да бъде под ножа е въпрос с още по-голяма сложност!
при последното секцио не питаха ли за връзване с подписване на декларация за съгласие? макар,4е 2 не са крайно 4исло от възможните(4-7)максимум!
дано се намери на4ин за такива специални слу4ай, когато нормалната концепция не върши работа или се отказва!  bouquet
а викс, той категори4но ли отказва да поеме малко отговорно нещата и поне във фертилните дни да се прави с кондоми? или да се избягват!?

# 72
  • Мнения: 211
.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 16:02 от September

# 73
  • Мнения: 421
аз ли4но разбирам 4удесно авторката на темата! има слу4аи, в които нищо познато не става, освен вързване на тръби или вазектомия! не знам при нея заЩо не е направено, ако тя не би трябвало да ражда! не е лесно да се вземе кардинално решение без да е на 100 процента сигурно, 4е е единствен изход! но кой да бъде под ножа е въпрос с още по-голяма сложност!
при последното секцио не питаха ли за връзване с подписване на декларация за съгласие? макар,4е 2 не са крайно 4исло от възможните(4-7)максимум!
дано се намери на4ин за такива специални слу4ай, когато нормалната концепция не върши работа или се отказва!  bouquet
а викс, той категори4но ли отказва да поеме малко отговорно нещата и поне във фертилните дни да се прави с кондоми? или да се избягват!?
марси искрено ти благодаря за разбирането/не че търся само такова/ но ти явно както и др момичета наистина вниквате в проблема.а това е проблем не някакъв си каприз от моя страна.и сега към въпросите ти...признавам че досега не съм изчислявала кога са тези фертилни  дни,/и това ще направя/а за презерватив е категоричен ,не бил усещал нищо по време на секс #Crazyвъпросът е в това че трябва малко да почина от тези "резания на корема итн" имам и миома и много сраствания,по време на операцията имах проблем и с пикочния мехур а бе списака е дълаг.е сега вие решавайте пак ли аз трябва да съм под ножа

# 74
  • Мнения: 139
Не е виновен съпругът ти, а ти. Ако след всичко описано от теб той продължава да не иска да те предпазва по най-щадящия за здравето ти начин, защо за Бога продължаваш да си лягаш с него? Този не мисли ли, че децата му имат нужда от жива и здрава (ако може и цяла) майка докато нищо не усеща по време на секс? Спри да му даваш бе, спри да му даваш. А ти как изобщо имаш желание за секс след всичко преживяно, направо ти се възхищавам. Ама на класически егоист си попаднала. Съчувствам ти. Слагай го на пост и молитви.

Общи условия

Активация на акаунт