Лилави чанта и обувки

  • 3 756
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
За лятото предпочитам златисти и сребристи чанти.просто тази лилавата трябва да я набутам в употреба,подарък ми е.Ще я нося с шарени рокли,дънки и тънки блузки и потници и бели и черни дрехи,като ранната проста Мадона. Wink

# 16
  • Мнения: 1 975
Защо не пуснеш снимки, така ще е много по-лесно  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Нося тъмно-лилави обувки с бяло, сиво, сребристо, бледолилаво и някои нюанси на бордо.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 535
Лилавите си обувки ги нося с черен панталон или бял...или същите поли. Чанта лилава нямам, нещо напоследък не ми харесва чантата и обувките (от тези модерните цветове) да са в един цвят, комбинирам с черна или бяла чанта, в зависимост от това дали панталона е бял или черен и с лилава риза примерно или туника с лилави цветя...нещо такова. Добре се получава.

# 19
# 20
  • Мнения: 2 161
Благодаря,благодаря.Вече се успокоих,дрехите са сортирани,чантата ще я нося.Досега това съм правила,спалнята ми прилича на Персийският залив.

# 21
  • Мнения: 1 289
С какво бихте ги носили през лятото?Бял панталон,бяла пола,бяла рокля,дънки-добре.Обаче какво друго.Нещо не ми се връзват,освен с бяло.

Ами с дънков цвят, с черно, с други тонове на лилавото и на розовото. Дори и с жълто, но разбра се, зависи от самия цвят, от яркостта и т.н. Grinning

# 22
С бяло, черно,сиво, сребристо,жълто и розово. Peace

# 23
  • Мнения: 1 354
С какво бихте ги носили през лятото?Бял панталон,бяла пола,бяла рокля,дънки-добре.Обаче какво друго.Нещо не ми се връзват,освен с бяло.

Ами с дънков цвят, с черно, с други тонове на лилавото и на розовото. Дори и с жълто, но разбра се, зависи от самия цвят, от яркостта и т.н. Grinning
Мдааам,точно това мислех да пиша и аз. Peace

# 24
  • Мнения: 2 161
Благодаря ви отново.Ако искате,вече може и да не пишете по темата.

Общи условия

Активация на акаунт