all inclusive

  • 2 172
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря на всички писали по темата.  bouquet
Тази нощ пътуваме,та като се върнем ще разказвам.
Без детето отиваме,малко почивка... Flutter
Добре,че има баби,да са живи и здрави. Sunglasses
Дано само времето ни е хубаво!
Чао от мен! Hug

# 16
  • Мнения: 699
О,Ежко!а можеш ли да ми кажеш дали има определени часове,в които може да се консумира от дадено нещо?
Например-да имаме час за вечеря или за някое друго хранене?
И ако изпуснем часа,просто да си платим яденето?
Някой ме наплаши за нещо такова,та да си питам.
Мерси много на всички!  bouquet


Часовете за хранене покриваха много добре нуждите на всички, закуска от 7,30 до 10,30, обяд от 12,30 до 14,30 и вечеря от 19,30 до 22,30, през останалото време има заведения по плажа, които работят и има сладолед, хот-дог, пица и т.н. Не сме имали проблеми с храненето, освен това другото хубаво нещо за семейство с дете е, че имат денонощна медицинска помощ, аптека, в комплекса има магазин-ако ти се нуждаеш от нещо допълнително, можеш да го купиш. Чудесно е за почивка, така че не се притеснявай!
[/quote]

Здравей !
Бих ти писала на ЛС , но не става - не знам защо нямаш тази функция !
Сега спечелихме и ние и ще ходим на Елените ...
Моля те да ми отговориш след като сте водили детенце с Вас на колко годинки беше и плащахте ли за него допълнително  , как стоеше тази част ... Много ще се радвам да ми отговориш ...
Колко дни беше почивката с 2 или с 1 нощувка ?
Благодаря !

# 17
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Детето беше на около година и половина и нямаше доплащане за него. Нощувките бяха 2. обаче беше преди толкова време(сега госпойцата е на почти 5), че не помня много подробности, само доброто чувство ми е останало. Приятно да изкарате и да разкажеш после струва ли си тази година, че като гледам офертите им са Shocked с главозамайваща сума.

П.С. Получих съобщението, пусни на търсачка почивка ол инклузив-елените и ще видиш целия комплекс.Хотелите са Роял Бей, Роял Парк, Андалусия и още нещо си, ама не помня вече имената EmbarassedВсички са чудесни, ние бяхме първо в Роял Парк, а после на почивката-във вилите.

# 18
  • Мнения: 699
Детето беше на около година и половина и нямаше доплащане за него. Нощувките бяха 2. обаче беше преди толкова време(сега госпойцата е на почти 5), че не помня много подробности, само доброто чувство ми е останало. Приятно да изкарате и да разкажеш после струва ли си тази година, че като гледам офертите им са Shocked с главозамайваща сума.

Благодаря ти ...
Още се надявам да се включи някой , който е водил 6 год.детенце , как е минало и дали е заплащал за него ...
Моля Ви

Общи условия

Активация на акаунт