АМИ НА МОРЕ- БЕЗ ПАМПЕРС

  • 1 343
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Ние взехме бански на Бамбини Мио.Тънак е а непропуска ако стане авария и се пере за многократна употреба е
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id= … c2ac48c5977e0e44f

# 16
  • Мнения: 2 478
Никога не съм се притеснявала от това,че нечии дете пишка на пясъка.
Няма да се притеснявам и за моето.Той все пак е на 1г и 2 м.
А и не мисля да му слагам памперс да му се спарва дупето.
За по-големите нужди също не се притеснявам,защото той ги прави на гърне сутрин вкъщи.
А ако трябва ще нося и гърнето на плажа.
Много по-неприятно е майки да изпишкват по-големите си деца(4-5 г) в центъра на града до някое дърво пред нечий магазин.

# 17
  • Мнения: 27 524
А може ли някой да разкаже по - подробно за тези памперс - гащи, мооля?..

Много са удобни, да, Ейнджъл добре е обяснила. Това са размерите:



Тук са на Памперс, струват ми се малко по-хубави те  Peace , но взимам и от двата вида, че Huggies са с Немо, пък сме му фенове  Crazy





# 18
  • Мнения: 5 393
Никога не съм се притеснявала от това,че нечии дете пишка на пясъка.


И аз не съм. Иво и двата пъти на морето си беше без памперс на плажа. Хавлии не е препикавал, само пясъка. За акото го водех до тоалетна или го събирах в пликче, ако не успеехме да стигнем навреме.

# 19
  • Мнения: 3 092
Нана беше на година и 2 месеца по голо дупе ... стояхме на плаж от 8 до 10-10.30 и освен едно две напикавания други екстри нямаше .
Иначе си носех пликчета , в който да събера акото и ако се изпусне и н съм го мислила толкова .
Хубаво е да е голичко и кожата да диша.
Мисля че с две годишно дете е още по лесно , все пак то говори и може да се разберете  Wink

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Миналата година на морето бяхме без памперс. Няколко пъти се изпишка на пясъка, но на никой не му направи впечатление. Не е припикавал хавлии. Просто както си играе клекнал и си се изпишква. Там имаше и други деца и те също бяха по голи дупета. Само веднъж се изака. Най-спокойно станах, събрах с лопатката акото в една торбичка и го изхвърлих. Изобщо не съм се притеснила нито за секунда. Никой не му обърна внимание. Тази година пак ще сме така. Все пак това са деца, които не могат да се сдържат и всеки е наясно с това. Не бих го държала с памперс, за да му спарва допълнително кожата, на и без това топлото време. Да не говорим за пясъка, който събира.
Абсолютно съсм съгласна с теб!  Peace

# 21
  • Мнения: 2 090
Моят син е много специален,без памперс е вече,обаче не може да пиша къде да е Mr. Green.Трябва да е задължително в гърнето или в тоалетна чиния ooooh!,навън-абсурд(поне засега),като излезем на разходка все гледам да има барче наблизо.....По темата-ако нещата продължат да стоят както сега,или ще трябва да носим гърнето на плажа,или да се настаняваме съвсем близо до заведение с тоалетна,или да имам някаква чашка под ръка Crazy.Много е културен миличкия ми hahaha

# 22
  • Мнения: 8 999
Абе, хора! Целият български народ пикае в морето /дори и да го направи в тоалетната, то пак канализацията води до водата/, та едно детско пишо ли ще ни трогне.
Моите ги бях научила да ходят на мокрия пясък.

# 23
  • Мнения: 858
Моят син е много специален,без памперс е вече,обаче не може да пиша къде да е Mr. Green.Трябва да е задължително в гърнето или в тоалетна чиния ooooh!,навън-абсурд(поне засега),като излезем на разходка все гледам да има барче наблизо.....По темата-ако нещата продължат да стоят както сега,или ще трябва да носим гърнето на плажа,или да се настаняваме съвсем близо до заведение с тоалетна,или да имам някаква чашка под ръка Crazy.Много е културен миличкия ми hahaha
Grinning и при нас същата ситуация.И аз съм разработила тези два варианта гърне или сядане близо до място с тоалетна.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Все пак и рибите ходят по малка и голяма нужда.
Да не забравяме:)

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не разбирам защо се притеснявате толкова.
Аз съм за голите детски дупета на плажа.
Ако направи "тортичка" просто я прибираш в пликче, а ако не го видиш (което ме съмнява, защото на дали ще го оставиш без надзор), плажа се почиства всеки ден (поне нашия го честят, даже има човек който върви и събира боклуците цял ден).
Е с дете си все пак.
Приятна почивка Hug

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Drina какво значи "на никой не му направи впечатление"?! Трябва някой да вдигне скандал или да направи забележка, за да намерите по-подходящо място за ходене до тоалетна ли?
Да, деца са, но точно в този период децата се възпитават!

Без да искам да влизаме в спор, само ще кажа, че моето дете като види гърнето и изпада в истерия. И при нас това е голям проблем. Стигна се до там, че се стискаше да не ака с дни и се превиваше от болки в корема. А миналата година беше малък - на година и четири месеца и не си казваше кога му се ходи до тоалетната. Да не говорим че дори и да си каже, на плажа има 2 тоалетни на кръст и докато стигнем ще е свършил работата.
А вкъщи и навън детето ми си е с памперс.
Отворена съм към всякакви предложения как да си реша проблема на плажа - хем да не е с памперс, хем да не "смущава" околните.
Всъщност това е и въпроса на темата нали...

# 27
  • Мнения: 132
Аз предпочитам да сме с бански защото плажа е наисти доста мръсничък Whistling

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз предпочитам да сме с бански защото плажа е наисти доста мръсничък Whistling
и аз  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз предпочитам да сме с бански защото плажа е наисти доста мръсничък Whistling
и аз  Peace

Оф и на мен не ми харесва гол Confused все имам чувството, че ще му се завира тоя  пясък къде ли не  Rolling Eyes Аз съм му взела бански, но ще му нося и памперси за всеки случай. Хареса ми идеята като каже, че му се ака да му го сложа Thinking защото не се знае дали ще стигнем до тоалетната. А за пишкането май ще го преживея, да пика на плажа Blush

Общи условия

Активация на акаунт