Лятни идеи за баня

  • 3 209
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
На мен лично и честно казано не ми харесва ..

# 16
  • Мнения: 1 175
Дано не прозвучи грубо,но на мен изобщо нищо не ми хареса в албума.

# 17
  • Мнения: 25
Честно казано, когато питах за мнение не очаквах такова отричане.
Не е грубо, аз съм съгласна, че всеки си има собсвени предпочитания. Просто на мене са ми втръснали флоралните мотиви и не искам фризчета на цветенца, а тъмни, тежки и дълбоки цветове и форми. Моят свят се промени, сега се чувствам зряла и отговорна, смятам, да бъда по-пълноценен човек и да изразявам себе си по-ясно и свободно. В банята, а и в целия си дом искам ЧЕРВЕНО, ЧЕРНО И СРЕБРИСТО-ПЕРЛЕНО. 
Представете си!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 802
... Просто на мене са ми втръснали флоралните мотиви и не искам фризчета на цветенца, а тъмни, тежки и дълбоки цветове и форми. Моят свят се промени, сега се чувствам зряла и отговорна, смятам, да бъда по-пълноценен човек и да изразявам себе си по-ясно и свободно. В банята, а и в целия си дом искам ЧЕРВЕНО, ЧЕРНО И СРЕБРИСТО-ПЕРЛЕНО. 
Представете си!
Представям си... това е и моята мечта, но явно неосъществима (засега  Wink)

# 19
  • Мнения: 5 178
Мисля, че ще е голяма слуготия с тези тъмните цветове и стъклото
дано да върви комплект с чистачка

# 20
  • Мнения: 540
е на мен пък ми допадат със сигурност ще изглежда много по-хубаво от сегашната ти баня

# 21
  • Мнения: 16
е на мен пък ми допадат със сигурност ще изглежда много по-хубаво от сегашната ти баня
Hug
Е, и аз мисля така. Go Big at Home!

# 22
  • Мнения: 3 453
Честно казано, когато питах за мнение не очаквах такова отричане.
Не е грубо, аз съм съгласна, че всеки си има собсвени предпочитания. Просто на мене са ми втръснали флоралните мотиви и не искам фризчета на цветенца, а тъмни, тежки и дълбоки цветове и форми. Моят свят се промени, сега се чувствам зряла и отговорна, смятам, да бъда по-пълноценен човек и да изразявам себе си по-ясно и свободно. В банята, а и в целия си дом искам ЧЕРВЕНО, ЧЕРНО И СРЕБРИСТО-ПЕРЛЕНО. 
Представете си!


Аз не виждам защо си пуснала темата като толкова ти харесва!? newsm78 Банята си е твоя, като ти харесва така-правиш я.Меко казано ми се вижда подтискащо това, което си показала и колкото и да съм зряла никога не бих избрала подобна баня, но вече са ти казали различни хора, различни мнения.До колкото видях само на още един човек е допаднала.За слугуването другите са се изказали.Ти си решаваш.Успех! Peace

# 23
Хей, банята не е лоша. Малко тежки са цветовете, но според мен гадното лилаво от магазина кара и самите елементи на банята да изглеждат зле. Ако човек се абстрахира от стената...мисля, че ще е ок.

# 24
  • Мнения: 2 005
Съгласна съм с казаното до тук.  Наистина стъклото и особено черното са много трудни за поддържане.   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Харесва ми идеята , но цветовете са тежки и не ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт