Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 229
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
добро утро, девойки. живи и здрави. благодаря за поздравите. ЧРД на рожденниците и честито на новите мамита.
напоследък ме е подгонила службата и не остава време за писане. тъкмо мислех да пусна едно обяснение/оправдание и ме изпревариха:
Барборанич, той ПДД си ни чете тайничко - засичала съм го аз Naughty..., ама щото ние тука напоследък само си кудкудякаме като едни типични женуря Mr. Green та затова ще да е че не пише... Спряхме да обсъждаме гръцката граматика и той човекът -кво` newsm78 - няма да тръгне я да ми бърше сълзите и сополите на мойте мелодрами я! Ама съм сигурна, че зачекнем ли пак темата "гръцка граматика", тутакси ще се отзове thumbsup
нещо напоследък съм зарязал и ученето на езика, но ще наваксам. не мога да влизам в youtube, за да гледам клипчетата.
късмет на всички

# 16
  • Мнения: 577
Добро утро.Весел и усмихнат ден ви желая.  Hug Блонди ,мерси за песничката.Кате, не я бях чувала тази.Пукнах се от смях.Пак ще я чуя обаче.Ма как за броени минути са обобщили образа на`мама-елинида`  Laughing и на щерка и-супер!!!!!!  Laughing   Laughing   Laughing Ми то си е за страх на Йоргаки опасенията.
Хо-хо-хо ПДД,здравейййййй.Виж как те приветствам ,като дядо Коледа.И ти толкова често ни радваш с присъствието си,като него.  Laughing
Да ви кажа нещо интересно:вчера записах синковеца за 1-ви клас за учебната 2009-2010 година.  Crazy   Crazy    Crazy  Представяте ли си?И за там отрано трябва да се действа,имаше списък с поне 15 деца преди него-за дадената учителка.Понеже и учителката си избираме------------а на тази госпожа и се носи славата,като много добър педагог.Добре,че се усетих на време..................иначе можеше и изобщо да не е в това училище,което буквално е на 3 мин.от нас.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Я, ПДД здравей момко! Най-после се показа на светло! Heart Eyes
 

Барборанке браво на вас!? Ми то тогава и аз да се редна да запиша Алекс, че има няма след три години и тя ще е първи клас. Joy

Момичета чух и песничките, изпих и кафенцето. Успях дори да си излея половината от моето на блузата тази сутрин и така.

Благодарности!  bouquet

Весел ден на всички!

# 18
  • Мнения: 26
Да ни е честита новата темичка,БРАВО МУЦКА,пак си се справила чудесно..

Честит рожденден на Лусиенчето с закаснение,но вчера малката ме побърка,не спря да плаче цял ден,а предната нощ,до 3 часа се дондуркахме..направо ми идва да ревна с нея и като я гледам как се свива и полудявам...

Блонди,направо си мисля,че не е лесно да си мъж,кви работи ти се кроят newsm62 ама така е...
Аз идеи няма да ти давам,че все злостни имейли пиша,когато трябва да пиша ама ти най-добре знаеш как да го жегнеш...

Кати,мерси за песничката...

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Гери тоя твоя пост ми звучи като вик за помощ...... Mr. Green
Ще ти кажа няколко трика за ужасните колики ...няма страшно да ги правиш правила съм ги на сина ми в първия месец дори педиатъра ми ги показа.... Peace
1. като започне да се свива ....ти сядаш....обръщаш го по корем така че коремчето да се опира в твоето коляно съответно главичката на една възглавничка до теб а крачетата върху другия ти крак опитай се втория да не е по висок от първия ......и в тази поза го потупваш лекичко по дупето .......(гледай да не е след ядене) щото ще си изповърне всичко.... Sick
2. мяташ го през рамо и също го потупваш по гъзенцето гледай главичката да не е мнооого надолу за да не повърне ..... Peace
3. и последния трик на една моя приятелка слагаш го по коремче на двата ти крака ти си седнала.....и го полюляваш лекичко надясно-наляво....пробвай ....да видим кво ще стане.....  bouquet  bouquet
Барборанке и Муцке...стига бе ма това за училището сериозно ли говорите.....нямате грижа бе хора ако не ги взимат в БГ тук записванията са свободни и са февруари месец за настоящата година ......идвайте насам хоооорааааа  bouquet
Пдд забравих че не може да влизаш в тази програма ....ако можеш да я намериш другъде ....песента е дует на Йоргос Мазонакис и Деспина Ванди и се казва....Αμανε...с ударение на "е" то...успех..  bouquet..а езика който и да е той не бива да се изоставя Mr. Green
Сега една смешка чух я тази сутрин по гръцката........Нали знаете песничката им за Юровизиона се казваше Сикрет Комбинайшон......А водещия заяви че при такова оооогрооомно участие на русссски страни Юровизиона се бил превърнал във Сикрет Путанейшон.... hahaha hahaha
За тези които не са на ясно на гръцки ...Путана ....се превежда ....... Лека жена Wink Wink
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 20
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муцка това мнооого ми хареса
http://essy.blog.bg/viewpost.php?id=162740
 hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 21
  • Мнения: 577
На мен това ми е любимо,откраднах го от една друга темичка,но няма значение.Аз се смях със сълзи.              http://www.vbox7.com/play:17c37fa2

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати аз не съм разглеждала сайта, но това наистина е страхотно!
Барборанке, нищо не разбирам от това дето говорят. newsm78
Или то идеята е да прихнеш от смеха на водещия....щото аз така си се смях, без ги разбирам! Joy

Гери,
тези трикове дето ти ги е казала Кати действат! Задължително трябва  и да чакаш детенцето да оригне. Давай мъничко водичка след. Потупването е  много ефикасно, но гледай да е изправено бебчето, че иначе ще повърне.
Това за полюшването и аз го четох някъде. newsm78

Иначе, ако ще те успокоя аз от както Алекс се роди до към 6-я й месец си бях нощна смяна от 1 часа до към 6,00 когато се хранехме и заспиваше. При нас по-скоро беше желание за общуване Mr. Green а не колики, но си стоеше будна и ако понечех да си затворя очите писваше наново. Та премествах я тогава на кошчето-люлка за колата и люш-люш поспивахме малко.  sleepuu

# 23
  • Мнения: 903
Здрасти отново, мацки + ПДД!

Днеска ми е егати каръшкия ден #Cussing out... - общо взето каквото не съм захванала, само то не се е прецакало #Crazy... Та затова ще пиша кратичко, щото тъкмо преключвах един по-длъжичък пост /то мойте май са все такива newsm78 hahaha/ и нета ми се сдуха newsm61 ---->

Та с две думи целувки и прегръдки на всички.... и една молба към Катенцето: Миличка дай ми превод на текста на тая песничка по-долу! Виждам заглавието означава "Ако си тръгнеш" /нещо такова/, ама ми се ще по-обстойно да добия представа какво се пее, плийййззззз!

http://uk.youtube.com/watch?v=1cezIIc5H_E&feature=related

Ако не сколасам да се включа пак, лека вечер на всички!

# 24
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
блонди бърз превод в ефир само на първия куплет че малките заспаха да ги кача по креватите.... #Cussing out

1.ако си тръгнеш ще загубя каквото имам в живота си
ако си тръгнеш болката ще разтопи тялото ми
ако си тръгнеш ще се затворят всички пътища за мен
ако си тръгнеш ще си остана със мечтите си разгромени
припев...
ще умра ако си тръгнеш
и рани не отваряй
и себе си не чувствам
и ако те загУбя съм загУбен
ще умра ако си тръгнеш
и рани не отваряй
и себе си не чувствам
и ако те загУбя съм загУбен
барборанке имам проблем с тая програма в бох нещо не ми се отваря или ако случайно се отвори чакам по пет минути за да видя три секунди от видеото... Mr. Green..за съжаление не мога да изкажа мнението си по повод на изпратеното сооори.. Sad

# 25
  • Мнения: 140
Добър вечер на всички!
Поздрави за Муцка за новата ни темичка  bouquet За пореден път си се справила чудесно Hug
Нас набързо ни прибраха от морето Cry Свекърва ми вчера ни съобщи че утре заминава за Гърция да работи и щем-нещем се прибрахме,няма как... Щото тя дори и да се прибере като свърши сезона,нас няма да ни има и така...
Гери, при нас помагаше да я сложа по корем върху мен и така се успокояваше. Също си спомням че купувах и някакъв чай на Хип,пак за колики... Ама като се замисля нашите не бяха май много силни. Ако я кърмиш също мисля че трябва много да внимаваш какво ядеш Hug(Дано не ти звуча като дърта свекърва,ама...може и някои от нещата,които казваме да не си ги чувала случайно Heart Eyes)
Лека и мека на всички Hug

# 26
  • Мнения: 903
Еееехх, Шанкулова, много бързо ви приключи "авантата" с копунясването Mr. Green  А на другата баба /на майка ти де/ не можете ли да я пласирате малко госпожицата?

Катенце, мерсаж за първия коплет + припева, ама айде като се освободиш да ми преведеш и втория.....,  пък ако не е прекалено да ми попълниш и липсащата втора част от припева на тая песен дето следва ----->   
http://uk.youtube.com/watch?v=ydmDqeyU9ek&feature=related  -----> аз да се похваля около 35-40% от текста хващам /щото е бавна и думите се чуват отчетливо/...., та от припева  съм разбрала до тук:
"Един миг с теб, един миг -
заслужава /струва/ си живота ми
все още е в повече... /тук малко смисълът ми бяга newsm78/
Един миг самотен, един миг..." ---- и по-нататък го изтървам кво аджаба става с тоя миг Mr. Green Тъй че smile3547 !!!

А, и между другото на онази песен, дето си пейстнала - с речитатива в началото и аз се посмях Laughing - от там виж, може бъкел да не хванах, но с твоето сюжетно въведение + красноречивия клип... coolcool 

Геринце, мило, хич не мога да ти помогна със съвет  amiiii  Оказва се, че откак Лора беше бебе сякаш са минали не 10г. ами 100 - изпозабравила съм всякакви там особености било за колики, било за захранване с пюрета и твърда храна..., абе общо взето за всичко съм изветряла... Embarassed  Пък туй забравяне може и от ЕГН-то да е Mr. Green..., тъй де, жена на възраст съм все пак hahaha hahaha

И накрая момичета, да ви раздуя клюката lalalala
Пратих му аз значи днес провокационния имейл относно къмпинга със старата ни студентска компания, като накрая пак /по съвета на Катето/ си му писах колко ми липсва и т.н...... И пак да видите скоропостижен отговор: "Моро му, отиди, но понеже нали знаеш че ще ревнувам, бъди внимателна!!!"/това последното изписано по този начин както ви го показвам, само че с доста повече удивителни накрая Joy Joy/  Оооооххх, горкичкият ми той hahaha..., кой знае какво нечовешко усилие му е коствало да ми даде "великодушното си разрешение" Mr. Green  Чак ми стана кофти, че му правя такива постановки, ама все пак е хубаво от време на време да му напомням за евентуалната му конкуренция... То не че пред вратата ми се е извила опашка от кандидати де, ама и аз пък давам пълен игнор на всякакви намеци и натвърди от страна на противоположния пол - такава си бях още преди да го срещна - с поведение "не ме закачай" /или според някои - "надменна кучка" Mr. Green/ Но той това няма как да го знае и колкото и да ми вярва, не е зле да допуска тази неприятна възможност, че ако се подмотава може и да ме загуби..., та ей така - да си има един допълнителен стимул...

Айде пак се олях с писаници Crazy...
Лека нощ, мили мои мами, татковци и дечица!  sleepuu

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 23:06 от blondy-mamma

# 27
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
добро утро.....шшшшшт .....включвам се набързо за спешни случаи че децата след малко ще станат за училище .... Mr. Green
после по някое време пък ще се включа....шшшшт като пускате музиките да не ги събудите.... hahaha
блонди както се казва на гръцки на мин су халасо хатири демек не мооога да ти откажа....в смисъл кво да те правя нали си наш човек.... Hug
2.ако си тръгнеш ще угаснат луните на съзнанието ми
ако си тръгнеш ще стана сянка на себе си
ако си тръгнеш няма да има какво да правя къде да отида
ако си тръгнеш нощите по партита ще обикалям

припев същия........извинявам се но снощи не съм чула добре и съм ти превела грешно едно редче от припева а т.е. вместо....и себе си не чувствам .......грешно .......напиши.....отрязан (осакатен) се чувствам
хайде да ти преведа и втората бърз ранннннен  #Crazyпревод .... Laughing Laughing
1. на тайните ти палати на твоите очи вържи ме само една нощ да не чувствам болка
черно мастило ми дава нощта и пиша на хартия забрави ме сам тази нощ
и търся защо умирам като те обичам те обичам

припев..
един миг с теб един миг заслужава цял живот и още повече
един миг само един миг нека да бъде с теб и ако е да умра

2. на велудиното ти тяло в сладката ти целувка скрий ме само един миг за да не изстивам
черно мастило ми дава нощта и пиша на хатия забрави ме сам тази нощ
търся защо да умра като те обичам..те обичам

Шакулова
много лоша тая работа ама като си помислиш жената да изкара парички отива пък вие все пак сте отишли да харчите и почивате може и друг път да стане няма нищо недей да си тъжна....  bouquet....на мен ми се е случвало да се облече приготвя и най накрая никъде да не отидим заради децата например #Cussing out #Cussing out...щото пък мойта свеки не винаги може да идва да ги гледа .... Mr. Greenкво да се прави свикваме свиквай и ти...  bouquet

# 28
  • Мнения: 903
Добро утро на всички! sun

блонди както се казва на гръцки на мин су халасо хатири демек не мооога да ти откажа....в смисъл кво да те правя нали си наш човек.... Hug
/или в БГ-вариант "не мога да ти чупя хатъра" Mr. Green/

Ееееххх, Катенце, съкровище си ми ти Hug - огромно мерсаж!  bouquet
На първата песен специално преводът ме интересуваше, щото мойто си кипърско магаре Mr. Green  ми я прати вчера като един вид послание, подир великодушното си разрешение да ида на къмпинг  Grinning  Та исках да разбера какво по-точно се опитва да ми каже чрез песента... Пък втората обмислях евентуално да му я пратя в отговор.., ама сега смятам по-добре да не го правя... Нека да го държа малко "гладен" тъй да се каже Wink..., тъй - колкото да поддържам съспенса  Joy /ейййй, пак ме хвана дяволията Twisted Evil Laughing/

Айде да вдигам гълъбите, че днес Лорка имат тържество по случай завършване на учебната година и трябва да започваме да се гласим reverance

Чао, до по-късно! 55

# 29
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
дано да сте си изкарали много весело на празненството, блонди

а ние чакаме утре да пристигне дъщеря ми с баба си с влака, ще са ни на гости една седмица и най-вече за празника на детето, а и утре излизат резултатите за кандидатстване в детските градини, стискайте палци да сме приети и ние Praynig

Общи условия

Активация на акаунт