С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 227
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
то на всички тук им е тежко,някой вече са излезли от кризата,ама на мен ми тежи че освен всички неща-дето неговата  мама е най-умна ,готви ,чисти ,възпитава най-добре и т.н човекът ,наречен БНД вчера реши ,че щом не му давам ,когато на него му е кеф децата ,заслужавам отмъщение,и... снощи ни подпали апартамента.
викнах полиция,обяснения.
надявам се да има дело за престъпление от общ характер.
надявам се ,че ще има наказаниеза това ,че си подпалил апартамента ,където спят децата ти.
90% от разделените двойки били в лоши отношения, каза някой във форума.
е , с такова същество може ли да се поддържат отношения?!!
и дали въобще може да се говори за подпис за излизане в чужбина,както ожесточено се коментира в съседната тема.

# 16
  • Мнения: 2 723
и дали въобще може да се говори за подпис за излизане в чужбина,както ожесточено се коментира в съседната тема.

Нашият БНД каза, че ако искам да ходя в чужбина, да си взимам и децата, той нямало да ги гледа, защото аз съм взела решението за раздяла Whistling

# 17
  • Мнения: 9 990
...с тежката обида, която винаги ще тегне...загуби по-голямата половина от мен...

# 18
  • Мнения: 1 732
Загуби ме окончателно с незаинтересоваността си към детето.
По-лошото е, че аз сама се изгубих в отчаянието си някъде по пътя... Tired

# 19
  • Мнения: 2 863
БНД 1 ме губеше  по-малко в продължение на години... може  би най вече с това, че никога дори не опита да се върне към нас като двойка, просто ни отписа..... ама ето че след 13 години още се мотка покрай мен, но можеше да е различно и за двамата да  е  по-лесно... ама нейсе..
БНД 2 ще ме загуби  с неговата безкрайна мекушавост  и вярата, че  е възможно и вълкът сит и агнето  цяло... 5 гледа, вижда че не става ма пак .... упорит човек ейййййййййй

# 20
  • Мнения: 93
Загуби ме с много неща няма да ги номерирам но ще ви изброя и разкажа някой.
Лъжата че е купил апартамент на майка му а на нас къща.Това е от миналото лято къде потънаха парите от продажбата на стария апартамент и част от старата къща newsm78 newsm78.
След това излязахме на квартира заедно с майка му.
Давах му пари да плати големия наем за мизерията вкоято живеехме но и те потъваха някъде.
Давах, а също и родителите ми и неговата майка много, пъти пари същата история.
Не плати таксата в градината на детето 3 месеца.
Държеше на моята приятелка и неините даца повече от нас.
Има и много още за които ме е срам да пиша само като си помисля най вече за условията за живот.
Сега не се е вяскал от края на март,да не говорим че не дал или купил нищо на детето дори като бяхме заедно.

# 21
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Още когато не беше бивш, ме отврати с думите 'Ти имаш  хиляда дефекта'. Това направи последващата раздяла почти безболезнена. А с отношението си към детето, което уж много обичал, ми доказа,че няма за какво да се тръшкам. И тъй като не присъства в живота ни финансово, отвратът е пълен. (Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...)

# 22
  • Мнения: 277
Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...) Joy Joy Joy
много ме разсмя!
то не е смешно,ама голяма част от БНД тата ни карат да фотосинтезираме...
може ли да ползвам твоята реплика в подписа?

# 23
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Yesssss!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Мтака...разписали сте се.   bouquet

... снощи ни подпали апартамента...

 Shocked Shocked Shocked
Е, мила, поне си на първо място в класацията... ако това е някакво успокоение.  ooooh!

Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...

Това ми хареса и на мен   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 723
Днес успя тотално и безвъзвратно да загуби и последната троха чувство, което ми беше останало към него.
Ама не ми се разказва, че ми писна.
Кьорава ли съм била беееееееее ooooh!
То верно, че любовта е сляпа, ама чак пък толкоз ... баси  Tired

# 26
  • Мнения: 911
с една реплика - някаква крилата софийска фраза, предполагам - с която се аргументира защо искал момиче (това в периода, когато обясняваше как ще наредим детската стая, и колко дъщерите са по-мили и обичливи...)

та, една вечер (дори не си спомням пред кого още, щото не беше отправен само към мен тоз риторичен напън) се изцепи следното:

"По-добре свирки на цяла София, отколкото да плаща масите на цяла София"..........................
 #Cussing out

Някой да има да ме пита все още защо за нищо на света не искам този човек да се сеща, че съм му родила дъщеря? #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 27
  • Мнения: 2 336
Траяна, това в по-по- най темата трябваше да го пишеш.  Joy Ама едва ли ти е било толкова смешно.  Crazy

# 28
  • Мнения: 418
Днес успя тотално и безвъзвратно да загуби и последната троха чувство, което ми беше останало към него.
Ама не ми се разказва, че ми писна.
Кьорава ли съм била беееееееее ooooh!
То верно, че любовта е сляпа, ама чак пък толкоз ... баси  Tired


Не се ядосвай миличка...виж какви сладури имаш Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 458
Абе Исе, ти добре я пусна темата ама сега като не знам какво да напиша  hahaha Цял ден мисля и мисля.... и пак мисля...  Crazy  Май по-лесно беше да се пише в другата тема  Whistling

Предполагам нещата се наслагваха. Първото беше може би това, че прекалено много се влияе от майка си, но това не беше основен проблем в началото. Първата истинска болка която изпитах заради него и когато изгубих доверие към него беше когато случайно намерих тетрадката с имената на жените с които е бил преди и след мен - писах за това в друга тема. Тогава бях бременна в 5-ти месец, едва не ме хоспитализираха тъй като и без това се водех патологична бременност.

Дори и сега му нямам доверие, но продължават да ми се въртят онези безумни мисли в главата  Crazy 

Общи условия

Активация на акаунт