Островите

  • 8 831
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Да се включа и аз по тази вълнуваща тема за островите .Сега по майските празници с колата ходихме до о.Корфу - вълшебно място, горещо Ви го препоръчвам !

# 16
  • Мнения: 1 417
Много хубава и полезна тема!!!
Очаквам обаче разказите на mi6i, защото едва ли има някой с повече посетени екзотични острови  Laughing Sunglasses Wink
Айде недей да скромничиш, ти ме догонваш Simple Smile Пък за Африка /макар и не по о-ви/си ме задминала
Мислех да си сменя ника на `островитянка` Laughing
Сега нямам много време да пиша, че то и пари трябва да изкарвам, снимките са тук http://community.webshots.com/user/mi6iss,
няма качени от о-в Пукет и от о-в Крит, май.
Надявам се , живот и здраве скоро да прибавя към посетените о-ви и  Галапагоските о-ви

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз скромно ще се включа с остров Зюлт в Северно море. Бях там късна есен. Приказно, невероятно спокойствие през седмицата. През почивните дни обаче си идват хамбургските милионери по вилите и завихрят невероятни купони. Хареса ми там, островът е много различен!

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето тук съм описала прекарването ни последната седмица на Лансароте (един от Канарските острови).

Тук имам качени малко снимки от Майорка.


Готина темичка.   bouquet


П.С. Австралия броим ли я за остров?  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 250
Еее, как! Най-големият остров на земята!
Ако имаш снимки - даваййй, моляяя
ЕЕеех, къде ли не съм била. И в Австралия не съм била!
Мечтая си да отида там  Crazy  Crazy

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Скоро ми хрумна идеята да си купя бг о-в Wink, но явно вече са преразпределени:
http://petyr.blogspot.com/2007/06/blog-post_18.html

Меги, един от Канарските острови се продава Mr. Green, за скромната сума от 7 милиона евро. Казва се Montaña clara, и е прилежащ към Лансароте.

# 21
  • Мнения: 11 747
Аз ако ще си купувам остров, в Южния Пасифик ще е!  Wink

# 22
  • Мнения: 5 103
Като се замисля съм била на малко острови.
Пукет и близките до него.
На Тенерифе.
На един остров близко до Венеция ама име нещо ми се губи.
На няколко от острови на Малдивите.

# 23
  • Мнения: 934
Съживявам темата, тъй като сме се запътили на обиколка на Миконос,
Санторини, Крит, Родос, Патмос...... и Закинтос.

Ще се радвам да споделите впечатления и усещания
за Цикладите и Додеканезите.

# 24
  • Мнения: 2 575
scorpios - и аз бях на косъм от Закинтос, но тази година ще се задоволя с Корфу, а догодина непременно Закинтос.Вие с какво ще пътувате? Всичките ли наведнъж?

# 25
  • Мнения: 1 950
Ние вече резервирахме една вила на Закинтос. Средата на август сме там, ще пътуваме с кола като по пътя също ще си направим една нощувка. После ще споделям като се върнем.
Сега мога да споделя за Япония, защото ходихме и се върнахме, там острови да искаш, че и изкуствени Mr. Green. Не съм качила снимките още, като свърша това ще ви пусна.
scorpios, писала съм си мнението за Крит, за Санторини и Корфу, и трите места са страхотни. Ако нещо по-специално те интересува питай.

# 26
  • Мнения: 7 605
Раzстояниета между иzбраните от вас острови са големи, не zнам с колко време раzполагате  newsm78  пък и Крит е много голям остров.

Аz от Атина или по скоро Пирея хванах ферибота до Миконос, от там след 3 дена до Наксос, после Парос, от там до Самос, хоп в Турция (КуШадасъ, Ефес, Дениzли, Истанбул, Иzмир и обратно в КуШадасъ от където хванахме ферибота до Самос) и накрая Санторини.
Та мога да споделя впе4атления от Миконос и Санторини. Миконос е парти остров,хубавите плажове са Парадайz и Супер Парадайz. Вси4ко там е по скъпо в сравнение с другите острови.
Санторини е красиво място, 4удесен zалеz гледах в Ия, но е фраШ. Плажовете са с тъмен пясък.
На мен много ми хареса Наксос  Peace

# 27
  • Мнения: 934
Ще бъдем с  круизен кораб / тръгва от Пирея /, който спира за по 1 ден на тези острови,
иначе ще ми трябват 20-30 дена да ги обиколя. Grinning
След това малък отскок с колата за 2-3 дена до Закинтос.

За Миконос: Освен "Малката Венеция", вятърните мелници, пеликана, залеза, ....
друго какво не бива да се пропуска?

А, да  и  в Кушадасъ / Ефес / имаме спиране.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 11:05 от scorpios

# 28
  • Мнения: 7 605
За Миконос: Освен "Малката Венеция", вятърните мелници, пеликана, залеза, ....
друго какво не бива да се пропуска?

Paradise Beach/Super Paradise Beach zа купони преz деня, ина4е това са zабележителностите на Миконос  Wink Ина4е Делос

# 29
  • Мнения: 934

Paradise Beach/Super Paradise Beach zа купони преz деня, ина4е това са zабележителностите на Миконос  Wink Ина4е Делос

Много благодаря   bouquet
Остава  да проверя на място и легендите, които се носят за тези плажове. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт