КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VII

  • 44 324
  • 564
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
1.20 лв. за превод (чрез платежно нареждане на хартиен носител); 0.50 лв. за превод (чрез платежно нареждане получено по електронен път) - това е за Райфайзен
Между другото говорим за безкасов превод, т.е от сметка в Райфайзен до сметката на РИО в ОББ!
Комисионните навсякъде са убийствени, когато правите превод на каса.

# 16
  • Мнения: 1 210
Йончева, мила... аз само се шегувах  Blush
Въпреки това, информацията ти ще бъде ценна за тези, които не са платили още, защото моите 3 лева отлетяха безвъзвратно на касата на ОББ още в понеделник.  Whistling
Благодаря ти пак от името на всички, които ще се възползват  Hug

# 17
  • Мнения: 2 708
При нас има много хубава идея, която класната сподели на последната родителска среща. Показа ни един албум, на деца от предишния випуск, който е нейния екземпляр и представлява един албум около А4 формат и всеки лист от него е подготвен/изработен от всяко дете - демек, всяко дете е подготвило по 1 страница със снимки и евентуално и текст за себе си и е имало 26 еднакви албума - за всяко детенце и за класната. Много хубаво изглеждаже. Та и ние сега подготвяме всеки по 1 страница в 22 копия за да се сложи в албума. Иначе май с Маги ще са на една дискотека ако не се лъжа де.

А нещо да сте забелязали да са уморени и отнесени? Ние спим като заклани. Даже в два дни от седмицата се връща от урок или там на квото е била и аз като се прибера към 7 - тя спи, ама ви казвам спи безпаметно дълбоко.  Питам я болна ли е, кво й е - тя ми отговори , че и други така били спяли - било масова преумора Laughing Laughing Laughing Просто умрях да се смея. Вместо да се стегне още повече, имам чувството че сме --------- квото сме научили до сега това е - повече от това няма да стане - и нито искам нито мога, така че не ме закачайте. Ей това е при нас картинката. ooooh! Crossing Arms ooooh!

# 18
  • Мнения: 171
Krische , това с албума ми хареса  Peace Смятам да го предложа на детенце да видя как ще се приеме   Laughing

# 19
  • Мнения: 329
А и ние имаме албум, не толкова творчески, но все пак е хубав спомен. В него освен снимки на класа има адресите, телефони и рожденните дати на съучениците, да не се забравят.

# 20
  • Мнения: 658
Христиана пък беше поканена на купон в едно от децата от стария клас заедно с класната им - приготвили са й изненада - скицник с техн рисунки изобразяващи часовете им по фзическо(класната им е по физическо) Laughing , а паралелката е по изобразително изкуство

# 21
  • Мнения: 1 210
Бооооже, Мариянче...ти ли си това Сиси, дето тъкмо щях да го питам за малко подробности около детето  Joy Нали съм знатна шматка, а и не обичам никак да се ровя в профилите на хората, познай как щях да те позная, ако не беше споменала Хриси. Щото аз нея си я знам  Heart Eyes Къде изчезна толкова време? Разказвай сега- как е тя, как се справя, сприятели ли се с децата?

Момичета, да знаете, аз днес имах дълбоки размисли на тема "Колко ще ми липсват всички, когато свършат изпитите и къде ще си дърдорим сладко сладко, както тук". И мисля да си отворим една темичка, например "И след това", в която всеки ще споделя хем за детето, хем за училището, хем пак ще сме заедно  Grinning ... а? А и като бонус- тя ще представлява голям интерес на бъдещите майки на седмокласници- щото първо ще се ориентират за училищата, и второ- ще разберат, че всички нерви не си заслужават (глупости говоря, колкото ние го разбрахме, толкова и те ще разберат   Wink).

Крисче, уморени са децата. А и вече им писва. Маги не спи, обаче започна да плаче на песни. Знам, знам, не ми казвай, че може да е влюбена  Stop, защото влюбените се топят на разни лирико- романтични... Моето се просълзява от рапърски изпълнения (ах, какъв ритъм, мамо...чудя се просто как може да измислиш нещо толкова хубаво  Shocked) и Ар енд Би- та. Ха върви я разбери ти!  И не, че и аз не си падам по някои такива парчета, но да се просълзявам на тях... нещо не съм се извисила до там - реших, че е уморена и изтрещява  smile3506

# 22
  • Мнения: 658
Разконспирира ме Hug
Какво да кажа - Хрис е добре  в училището, но си е притеснителна и не й е много леко, И сега -дай боже - ново преместване като че ли й дойде множко, но се справя, При всички случаи ще хване петицата, което в старото училище беше немислимо, Математиката й куца, но ще навакса лятото, няма как, Мнооого иска да се занимава с вътрешен дизайн и обзавеждане,
      Пък за след изпитната тема що се косиш? Продължаваме да си говорим - тогава ще има още много емоции в новите училища с новите деца и учители, Винаги ще има за какво да се трещи smile3508

# 23
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Е, най-накрая успях да седна да видя докъде сте я докарали. Честита ни нова тема! Доколкото е нова за вас  newsm78
А нещо да сте забелязали да са уморени и отнесени? Ние спим като заклани.
Аз минах през това преди около 1-2 месеца. Правеше ми впечатление, че събота и неделя като се прибере от сутрешните курсове се трупира...и не мога да я събудя цял следобяд. Някой път до другата сутрин. Бях се притеснила, но това отмина за 2-3 седмици.
Аз минах през гнездото- 104 още първия ден сутринта в 8 и ако не се бях заприказвала щях да съм 1 номер, а сега съм чааааак номер 3  Laughing Не че това има някаккво значение. Исках да съм спокойна, че съм го свършила да не се заплесна нещо. Днес минах пак от там- да си взема свидетелството на първокласника и като гледам.. няма наплив. Както винаги повечето хора чакат последния момент.
За завършването.. и те правят някакъв албум, ама не знам никакви подробности. А за подарък пък изобщо не се споменава. Може би трябва все пак някой да ги подсети и този някой сигурно ще съм аз Wink Добре, че ме подсещате и вие, че покрай малкия забравих, че и големите трябва да празнуват.
Лека и приятна нощ на всички!Спете спокойно... поне още малко #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 210
Блумче, ти си ни начело на редиците с този номер 3  Laughing Ние сме 30.
Майчета, как завършват децата? БеЛ и математика? Маги ще завърши с една петица по...физическо  Joy Тя се ядосва, аз се смея...ами така де, такива смешковци друго не заслужават, но е малка още да го разбере и се дразни.
Каза ми, че тази седмица класът им е намалял с една трета. Аз си мисля и другата седмица да си ходи, пък от осми (последната седмица), вече ще я спра. Не за друго, ами да се настрои психически и мъничко да си отдъхне (поне разкарването до училище ще отпадне).

Хубав ден на всички, на работещите- и спорен!   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 992
здравейте майчета,
Много ми липсвахте, но си местехме офиса и почти нямах достъп до интернет. От време на време Ви четях, защото душа не трая....
Силно стискам палци всички мечти на дечицата да се сбъднат, много сте ми мили и аз трепкам за форумските дечица.
Ние също си подадохме заявление вчера, още не съм го видяла  Embarassed, защото помолих сестра ми да ме отмени. А на изпитите не се знае дали ще ходим, ако баща й пътува - заминава с него, ако ли пък не ще ходи на изпити.

А пък Иванов ги е нагънал яко, а тя още му се връзва. И в събота и неделя не ги оставя на мира, а ако някой не отидел щяло да му повлияе на срочната оценка #2gunfire и горканчо мой се връзва hahaha та в събота ще ходи и на пробни изпити.

Прегръщам Ви всички  Hug

# 26
  • Мнения: 2 708
Момичета, моля помощ. Исках да разпечатам на детенце да дам - тя пожела моля ви, миналогодишния тест, защото съвсем нарочно не сме го пробвали до сега и О УЖАС. Не мога да си намеря файла, а не мога да ги намеря и в нета. Нещо или съм изпростяла тотално, или не търся като хората. Ако имате линк, или ако някой ги има на файл, моля да пише на лични за да дам мейл ако може да ми ги прати. Извинявам се за притеснението, но наистина не мога да си го намеря. Така е като си сменях работата и кой знае къде съм ги запокитила баш тия файлове. И до сега си живеех с мисълта, че си ги имам. ooooh!
Предварително благодаря.

# 27
  • Мнения: 1 210
http://www.regalia6.com/
Крисче, по средата на страницата, която ще отвориш, има "Конкурсни изпити - 2007 г". По- нагоре има и за 2006г, ей така, за тренинг.
Успех  Hug

# 28
  • Мнения: 2 708
Хиляди, хиляди благодарности и на теб Дидка и на Биситка. Златни сте, а аз една шматка заспала. Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 210
Момичета и аз имам въпрос. Маги ми се обади и каза, че в понеделник и вторник няма да учат. Не, че се натискам, ама като съвестен родител да попитам защо...  Денят на Ботев и на всички загинали герои не го пропускам, но доколкото си спомням никога не е бил повод за празник (или  ваканция)  Rolling Eyes
Пропускам ли нещо?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт