до кога отделно пускате пералня за детските дрешки

  • 3 393
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз докъм годинка ги перях отделно.
Peace

# 76
  • Мнения: 5 401
Хм, водя се по течението - все още ги пера отделно..  Laughing Може би ми е станало навик, а и дребния си има собствен кош за дрехи...

# 77
  • Мнения: X
Не ги деля на бебешки и не, а по скоро на белъо- там са бебешките и на връхни  Mr. Green

И аз правя предимно такова разделение. На каката перях отделно до към третия месец, сега ми е лесно, защото имам две кофи - едната за нас, другата за децата и така не ми се налага да разделям.

# 78
  • Мнения: 239

Хм, водя се по течението - все още ги пера отделно..  Laughing Може би ми е станало навик, а и дребния си има собствен кош за дрехи...

 Peace
И ние сме така.Вече ми стана навик и май така ще си го караме Laughing

# 79
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 762
До към 8месеца ги делях.
После почнах да ги смесвам, но примерно някоя блуза или риза с децките или нащичко децко с чаршафите.
На около 10м. спрях разделянето на прането.

# 80
  • Мнения: 745
След 6 месец започнах да пера наши с дрехи с негови.Разбира се не слагам всичко,а само леко замърсените.

# 81
  • Мнения: 4 621
До годинка ги прах отделно Peace

# 82
  • Мнения: 230
Все още пера отделно бебешките дрешки.
Има чувствителна кожа, изрива се от недобре изплакнати дрехи (слагам малко прах и плакна по-два пъти и нашите и неговите), бяхме на гости, заспа и го завиха с техен чаршаф (пран с ариел) и пак се изрина.
Та мисля още дълго да продължа да пера отделно.

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Все още пера отделно дрехите на детето. Има адски много дрехи и не ми пречи да събирам за една пералня отделно. Така веднъж седмично пера нейни дрехи, същата седмица гладя старото пране и има достатъчно дрехи за обличане.

# 84
  • Мнения: 3 092
След като стана на около годинка да - пусках ги с мой дрехи  , който в никакъв случай не са силно замърсени  Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 17 595
Все още ги пускам отделно. Не ми пречи, понеже си се събират достатъчно бързо...

# 86
  • Мнения: 139
Аз ги перях отделно да годинката. Сега ги смесвам, но не и с бельото и чорапите ни.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 296
На двамата дрехите ги пера заедно,само първите месеци перях на малкия дрешките самостоятелно.

# 88
  • Мнения: 4 447
Моя син е на година и половина. Все още му пера дрешките отделно.
Просто ми е по-лесно. Но отдаааааавна му ги пера с нашият прах и
му слагам и омекотител даже  Peace

# 89
  • Мнения: 59
Никога не съм го прала отделно.Не виждам смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт