Колан за след раждане

  • 7 235
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
аз го носих около 15 дни 
и аз така

# 16
  • София
  • Мнения: 607
Аз не съм носила такъв колан,но 2-3 месеца след раждането ми се прибра

И при мен беше същото.  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз носих нещо като боди, беше цяло, стягаше до гърдите и имаше чашки като сутиен.От долу се разкопчаваше, за да ходиш спокойно до тоалетна.Ама ми го подариха, по магазините не съм виждала такива.Започнах да го слагам още като ме изписаха от болницта - 5-тия ден след раждането  Peace

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 380
Благодаря за отговорите, мисля все пак да си купя, пък дано да има полза!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз лично съм ползвала колан и съм много доволна, е аз нямах много голям, но все пак нищо не губите ако опитате.  bouquet
Peace
И двата пъти го сложих някъде на 10 ден след раждането (секцио).Бих го сложила и по- рано но много ми стягаше на операцията преди това Peace

# 20
  • Мнения: 745
Имах колан(еластични гащи),но така и не го сложих.Само ми пречеше.Корема ми се прибра за около 10 дни без никакви манипулации,просто от самосебе си.

# 21
  • Мнения: 10
А от къде се купува такъв колан?

# 22
  • Мнения: 219
Родих секцио и още в родилното лекарката ме посъветва да си купя колан така и направих. Купих го след изписването,защото иначе не можех да си преценя размера,а така го пробвах преди да го купя. Такива колани се продават в магазините за бременни и в магазините за белъо. Носих го месец и ми се прибра корема,сега го слагам само вечер да спя с него,защото през деня ме спарва.

# 23
  • Мнения: 4 621
Аз лично съм ползвала колан и съм много доволна, е аз нямах много голям, но все пак нищо не губите ако опитате.  bouquet
Започнах  8- 9 дни след секциото, корема ми се прибра напълно на 2 -я месец Peace

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А от къде се купува такъв колан?
ето тук има голям избор, моя на свеки бях поръчала да ми го купи докато бях в болницата

# 25
  • Мнения: 825
Полза от колана не видях. По-скоро от физическите упражнения.

# 26
  • Мнения: 27 524
Няма никакъв смисъл и полза от този колан. Матката се свива от самосебе си. Останалото е въпрос на кожа, възраст, гени, мускули и т.н. Коланът допринася с кръгла 0 за възстановяването на всичко това Simple Smile

# 27
  • Мнения: 616
Изчетох всичко до тук, и явно и това е нещо строго специфично, за което няма категоричен отговор... Всички сме различни, за поредн път, и всеки ще направи нещата по свой си начин  Peace

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Доки каза, че няма да имам никаква полза от този колан. Най-много да ми навреди. Защото когато се сложи коремните мускули спират да работят. Единтствената полза е да изглеждам малко по-фина в някоя рокля! Whistling
Още повече че въобще няма отношение към прибирането на матката и свиването на таза.

# 29
  • Мнения: 1 632
Доки каза, че няма да имам никаква полза от този колан. Най-много да ми навреди. Защото когато се сложи коремните мускули спират да работят. Единтствената полза е да изглеждам малко по-фина в някоя рокля! Whistling
Още повече че въобще няма отношение към прибирането на матката и свиването на таза.
А тогава защо слагат кисия с пясък след раждане,защо не я попиташ?

Общи условия

Активация на акаунт