LUNNA DIETA-7.06-00:55

  • 9 825
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 539
И аз днес ще гладувам.
Иначе от петък съм на плодове и мисля да откарам така 10 дни, така че днес няма да ми натежи пълно гладуване.
Успех на всички!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Мисля и аз да направя като Снежка - днес на лунната, а утре започвам японската. Дано да стане този път! Успех на всички!

# 47
  • Мнения: 3 611
Йо, хора! Слабейте ли фе?! Crazy
Никой не сподели, дали да дъвчем дъвки.
Ох, тежък ден...
Слабея и хич окото ми не мига! Flutter

Слабеем, слабеем, та чак ушите ни пращят  Wink
Пък дъвка кат искаш дъвчи, (дан` иzдъвчеш сега амнайсет пакетчета) ама от нея ще ти пристърже бая яко  Wink

# 48
  • Мнения: 229
И аз съм в групата, за лунната от снощи не съм яла, не съм пила... ДАно да успея, ще заключа кухнята така или иначе съм сама  newsm78 .
Сега ще се ограмотя и за 5те тибетски, и за японската.... Заела съм се твърдо да ги свяля тези 10тина излишни килца. ПЪРВО си купих кантар щот нямах. сега Ям ръжен, до 2-3 филийки на ден. Скачам на въже (щот съм от марзелите  и не мога да ида на фитнес, а и на кого да оставя челяддта). Напредъка е ---3 кила засега.

# 49
  • Мнения: 46 526
-1.100 съм  Shocked

# 50
  • Мнения: 1 616
Момичета, а пръв път се подлагам на тази диета и вече ме гони зверски глад. Не знам дали ще окрякам- не мога да трая на глад, болка, безсъние и други подобни.. Sad Sad Sad Може ли да хапна малко черешки- набрали са ми едни такива сочни, червенки- очите ми изскачат! И цигарите позволени ли са- щото вече изпуших 2-3?

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 269
 A аз искам да ве попитам, може ли да пия Фибракс днеска, понеже той затъпява глада, а пък да не ям нищо.

# 52
TRqbva da znaete i da ste podgotveni, 4e e vazmojno da se 4uvstvate leko dikonfortno ot ritualite parvata sedmica IMAM PREDVID:temperatura, obriv4eta, po-tamna urina, sanlivost, ili zaguba na san, viene na svqt :ooooh:MOLQ VI razberete tezi upr. zadvijvat cqla energiq v tqkolata i stimulirat vsi4ki jlezi s vatre6na sekreciq! Pitaite ako ima o6te ne6to! Heart Eyes

# 53
a.. moje li izob6to da se poeme ne6to kato hrana ili momentalano taka se spira efektat i pro4istvaneto ne se prodaljava! Praynig

# 54
  • гр.София
  • Мнения: 269
Направила съм си една кана разреден лимонов сок + една лужица мед, и така ще си го джвакам цял ден Praynig   А за Фибракса нищо не казвате , може ли да си го пийна днеска newsm78

# 55
  • Мнения: 1 120
a.. moje li izob6to da se poeme ne6to kato hrana ili momentalano taka se spira efektat i pro4istvaneto ne se prodaljava! Praynig
може само течности...
аз съм се заредила с натурален сок от ананас:)

# 56
  • Мнения: 500
Аре и аz с вас  Grinning
Мислих, ослушвах се, почесвах се...  newsm78
Много хубави нещица има в къщи zа хапване... ooooh!
Ама ми се ще още 3 килца да смъкна и си викам аре пак на лунна.  Wink
Вече се затъжих за тебе, мисля си, че лунна диета без Arrows , накак си не епълна Wink

# 57
  • Мнения: 1 366

Стига, бе !!!  #Crazy шашкам се.
Аз съм само на вода до сега и едно кафе със захарин с малко мляко. Дали мога и още едно или тц???

Последна редакция: вт, 07 юни 2005, 15:15 от maikata

# 58
  • Мнения: 3 611
Вече се затъжих за тебе, мисля си, че лунна диета без Arrows , накак си не епълна Wink

хехееееее, голяма zасилка  newsm08 Благодаря  newsm51

Тука съм, на линия  Party
Държа фронта zдраво. Никаква иzлагация повече.  Naughty

# 59
  • Мнения: 500
Вече се затъжих за тебе, мисля си, че лунна диета без Arrows , накак си не епълна Wink

хехееееее, голяма zасилка  newsm08 Благодаря  newsm51

Тука съм, на линия  Party
Държа фронта zдраво. Никаква иzлагация повече.  Naughty
Не е засилка Wink

Общи условия

Активация на акаунт