Бойни изкуства и плуване?

  • 1 503
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 220
Е,аз не разбирам какъв ще е този мъж, който да го е страх да носи на бой?  Shocked Разбира се,че много болка ще вземе докато стане добър,но това си е в реда на нещата.

ivonska, нямат удари в главата. Това не е бокс.

Ах' Не, ти дете имаш ли? Аз пък не познавам човек, който не го е страх да НОСИ на бой.  Тук не става въпрос за морски пехотинци, все пак.  Peace

# 16
  • Мнения: 7 263
nadq ето тук си говорихме надълго и нашироко по темата и има доста информация.

# 17
  • Мнения: 27 524
Тае куон-до и от мен  Peace Най-хубавото от бойните  Simple Smile
Плуване - винаги и по всяко време.  Peace
За съжаление съм изостанала с актуалната информация кое и къде, но при желание - ще се намери такава  Peace

# 18
  • Мнения: 1 813
Е,аз не разбирам какъв ще е този мъж, който да го е страх да носи на бой?  Shocked Разбира се,че много болка ще вземе докато стане добър,но това си е в реда на нещата.

ivonska, нямат удари в главата. Това не е бокс.

Ах' Не, ти дете имаш ли? Аз пък не познавам човек, който не го е страх да НОСИ на бой.  Тук не става въпрос за морски пехотинци, все пак.  Peace

Приятелят ми доста бой е взел докато стане такъв. И повярвай ми,той има майка.  Simple Smile

Все пак има и други алтернативи за майките,които ги е страх за момчетата им - балет, рисуване, пиано.... Grinning

# 19
  • Мнения: 7 263

Приятелят ми доста бой е взел докато стане такъв. И повярвай ми,той има майка.  Simple Smile

Все пак има и други алтернативи за майките,които ги е страх за момчетата им - балет, рисуване, пиано.... Grinning

Не става въпрос за страх, а за разум. При цялата ми симпатия към теб, защото се засичаме в една друга тема един ден като имаш дете ще го разбереш що за чудо е това майчиния страх, дотогава се опитай да не си така саркастична.
За протокола и двамата ми сина тренират БИ. Малкия е израстнал в залата.....
И пак за протокола - винаги ме е страх. Разумния човек изпитва страх, но намира начин да го преодолее, само неразумния не познава това чувство.

# 20
  • Мнения: 1 813
Не знам в коя тема се засичаме,аз не се влияя от симпатии като си изказвам мнението. Мразя путьовци и такива,които майките им 'ау много ще го бият'. Ми поне в залата да го бият,че вкъщи това понятие явно го няма. Не че съм за насилието,не разбира се,но там се учат на дисциплина,издръжливост и т.н.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 220
Не знам в коя тема се засичаме,аз не се влияя от симпатии като си изказвам мнението. Мразя путьовци и такива,които майките им 'ау много ще го бият'. Ми поне в залата да го бият,че вкъщи това понятие явно го няма. Не че съм за насилието,не разбира се,но там се учат на дисциплина,издръжливост и т.н.  Simple Smile

Ах'Не, разсмя ме. И сина ми, и мъжа ми тренират БИ.  Аз самата проседявам на 3 тренировки по таекуон-до всяка седмица, как не видях някой някого да бие?!  На всяка тренировка, треньора обяснява за уважението към партньора и всички останали люде. Моят син едвали ще стане шампион, аз и не искам, прави го заради тялото и духа си.  А и Lennyh е права, всеки разумен човек изпитва страх от нараняване, ако кажа на 9 годишното дете "там в залата ще те бият" , той никога няма да поиска да отиде на тренировка. И да, всеки път съм на тръни да не го ударят лошо или той да не нарани някой, но не споделям това си чувство с него, а с други майки, които биха ме разбрали.

# 22
  • Мнения: 7 263
аХ`Не! Пишем в Спамо-чата, но аз не държа да ме забелязват чак толкова. Както и да е очевидно си от хората с праволинейно мислене и изразяване на мнението, в което няма нищо лошо естествено  Peace.
Също мразя путьовците....
Не случайно писах, че и двамата ми сина тренират БИ.
И съм прекарала в залата 16 години - тоест съм съвсем наясно на какво се научаваш там, след като съм пратила и синовете си в нея!
В линка, който съм дала има доста информация и разисквания, а ако някой има конкретни питания с удоволствие ще му отговоря Simple Smile
nadq надявам се инфото от старата тема да ти е полезно  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Преди доста години имаше смъртен случай на световно по таекуон-до... Пък, безконтактен се води...
Путьо или не - по-добре жив и на крака.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт