В Дюканските предели, няма невъзможности и недостижими цели - 106 тема

  • 31 739
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
запис в новата тема. Не съм чела старата, че нямам никакво време.
При мен положението е отчайващо, нещо задържам  #Cussing out Сега съм втори ден на протеини  и то карам на риба само, но сутринта пак няма резултат.

Айде лек и отслабващ ден!

# 61
  • Мнения: 309
Добър ден и от мен!
Чета ви и ви се радвам кротко. Радост от кантара не идва, влюбил се е в тази цифра и не ще да мръдне вече 10 дни  CryЦоци ме поуспокои с историята на нейното задържане след ударния етап, но все пак е доста изнервящо. При положение, че съм режимна отвсякъде. 
pollinna - аз ли нещо не разбрах, като ти гледам линийката си 72 кг и искаш да свалиш 32  Shocked? Колко си висока всъщност?
Ще ви чета и ще си мълча, че ми е едно облачно.
За всички - с месечинки и без, с минусчета и плюсчета, с настроение или без  Hug

# 62
  • Мнения: 309
Уф, толкова съм крива, че публикувах без да искам. Заслужавам си тигана! fight

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 11:09 от Sagittarius.

# 63
  • Мнения: 444
Вещи виждам че си ме сложила в табличката, за което ти благодаря, но можеш ли само да ми промениш цифрата на 60,0кг, тенкю   bouquet

Сън нещо май се позагуби....  newsm78

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 11:31 от labello

# 64
  • Мнения: 577
 smile3535 Долитам в новата темичка,като слон и се надявам да си тръгна   261uu,като позаслабнало слонче.Весел,усмихнат и късметлийски ден пожелавам на всички.    bouquet

# 65
  • Мнения: 663
Sagittarius....да не си пред МЦ .... не се притеснявай мила ...скрии кантара ... и се забавлявай
Tattit ....хей чатовна усмивка .... много  newsm51 newsm51 newsm51
Ори ...хей такава ми харесваш ... с усмивка и чувство за хумор ...а килата е махни кантара за една седмица от полезрението ти ,....ииииииии се забавлявай
Мама на Кики ..................лелеееееееееее ти направо ме изпълни с благородна завист ..с тези резултати .... ЩЕ ТЕ ДОГОНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ...аз съм инатливо същество

MimSss ...преди време ( една две теми ) ...май ако добре си спомням коментираше някави "леки " прегрешения .... ако несъм се объркала ...сега не се чуди защо ти "отмъщава кантара" ....ако съм те объркала ИВЗИНЯВАЙ ...ако съм права .... траеш и търпиш

# 66
  • София
  • Мнения: 421
Добър ден на всички!
Днес темата е прекрасна  Laughing

Кри дава ценни съвети,Цоци ме разсмя ( и унас е така),повечето се  хвалят  с  минуси и пишат смислено ...изобщо тема мечта!

Целувам ви  Hug !

# 67
  • Мнения: 1 170
Благодарности за темата на Зла(тна)Вещица и неуморните й помощнички  bouquet

Инструктурът ме разби, трябвало да съм 50 кг на тази височина, щял да ме оправи /каквото и да значи това Joy/
С мъжа ми си имаме една шега за моя инструктор, та ти много ме развесели с твоя по никое време hahaha

Орелия, мойта сиамка пък така завличаше само диня и краставица (ма вече е прекалено дърто за подвизи, та чака да й падне направо в устата Tired ). ... и надявам се тази сутрин да е изгряло слънцето newsm51 ...

Честито на всички минуси (Цоци  bouquet ). Само така, мацки Grinning .

И аз редовно си пействам в Дюканската папка писанията на Кри Laughing . Полезна се ни много  bouquet

За цигарите и пълнеенето съм чела и наистина го има тоя момент. Но и аз съм на мнение, че сега е момента. Не мисля, че освен леко задържане ще има кой знае какво повлияване (а може и хич никакво да няма, аз като ги отказах не напълнях Peace )

# 68
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Добро утро и от мен.
Аз първо искам да кажа за всички като мен новобранци ,че наистина е много добре преди да започнат с въпросите да погледнат първата страница.Ако пак нещо не им е ясно да прегледат и блогсайта.И ако пак имат въпроси  да питат.Така обаче повечето неща се изясняват,и въпросите са много по - малко.Казвам го от личен опит,без да искам да обидя някой.Не че и аз не питам ,но се старая да си сбирам въпросчетата на куп и каквото забравя питам на другия ден. Peace
Аз вече съм 4 ден ударен ,и честно обаче от вчера хич не ми тежи.Дори взех да си мисля че ми е приятно,не се тъпча с боклуци,доволна съм че правя нещо за себе си ,пък и ям на корем. Mr. Green
Най - хубавото е ,че си усещам панталоните леко по свободни в бутовете( не мога да ги нарека бедра,поне не още).Сутринта  се претеглих ,ама той кантара ми единннннн,според зависи как си стъпил тегли.Все пак мисля че имам минус от около 2 кг.(айде пофалих са) Crazy

Сега да дам отчет за менюто днес.
Закуска : купичка прясно мляко 0.1% на Май дей с лъжица пшеничени трици,две овесени и лъжица ленено семе счукано.Кафе без нищо(черно и ароматно).
Обяд: печени пилешки горни бутчета ,кожата им я махнах след като се опекоха,макар ,че стана една златиста и хрупкава ммммммм.
Вечеря:Остатъка от пилешката ми супа,имам и още малко салатка от рачешки рулца с извара.С една дума каквото е останало от предните дни това.
През деня си пийвам бъркоч от едно мляко кисело 0.1% със степче,разредено със половин литър вода.Става чудесно ,особено охладено добре.Има вкус на Данон за пиене,който обожавам.

Сега и въпросите ми за днеска.Видях че в темата с рецептите има дадени рецепти за пилешки крилца ,за ударния етап.Обаче що ми се струва ,че в книгата прочетох ,че като се консумира пиле ,трябва да му се маха кожата и ,че крила не е желателно да се ядът именно защото то по-голямата част си е кожа. newsm78 Много се чудя за това.
А и мога ли да дъвча дъвки орбит например ( нали нямат захар)? Вчера голямо чудене се чудих и накрая реших ,че може. Crazy Но все пак какво мислите вие?
Май това са въпросите ми за днес.
Разгледах снимките на момичетата. #Crazy.Нямам думи.Поздравявам ви за волята.Вида ви е невероятно свеж в снимките "СЛЕД".(ехх дали ще мога да се похваля някога с подобен резултат)
И за Бургаската среща последно,ако имам възможност ,ще си довлека мазната трътка,само мойте мъже да не измислят да ходим някъде.
За сега лек и усмихнат ден,и много стопени сланинки.  bouquet

# 69
  • Мнения: 663
пухчо ... дъвки може ... аз като съм навън имам винаги в чантата си ...и те като колата Лайт нямат захар

Polly-Wolly .... тъкмо те видях че си на линия ....нали си стоя в къщи на компютъра та ги върша какви ли не .... ееее реших да пробвам и аз ябълковия пектин ...купила съм български на прах ...четох листовката ..(нали претендирам че съм грамотна жена) ... и забърках една чаена лъжичка с кисело мляко ....АМАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ама то голяма гадост стана ....аз в ОМЕТО НА КРАСОТАТА ..какви ли не гадории съм поглъщала ..но те ТОВА ЧУДО НЕМОЖАХ ... стана на малко топки ...иииииии ..НЕМОЖАХ ..изхвърлих го ....
та за да дам всичко от себе си в името на РЕЖИМА ...и без това като стоя в къщи се храня с режим на недоносено кърмаче  ...през час -два дрънкам вратата на хладилника .... и понеже открих че ТРЯБВАЛО от вчера да съм на ПЗ а аз чак днес се усетих ...намерих в хладилника ...добре охладена тенджерка с прословутата зелева супа ...нали като задържах бях решила д предприема "допълнителни действия за раздвижване " .... от нея изядох една купичка ....и тое голяма гадост ...но аз съм инат ...тези дни ще я изям ...но установих на тази супа ...най важното ОТСЛАБВАЩО действие е ...че те отказва трайно от употребата на лъжицата ...и ако я сложите на по предно място в хладилника ..та като отворите да виждате първо нея ...ВЕДНАГА ЩЕ ВИ УБИЕ АПЕТИТА ( това е препоръка към мацките дето се оплакват от повишен апетит ) .... добре че имах една телешка пържила иначе сега ще съм "крива и гадна като зелевата супа" .....

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 12:10 от Цоци

# 70
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Напоследък ям мноого малко.....и задържам....така че, не става само с пиене на вода, трябва и манджа.

Зелевата супа пък за мен е вкусна, аз си слагам във всяка порция по лъжица Екскуиза. Следващите ПЗ дни пак ще си направя супичка.
Обаче в тия жеги как да яде човек, аз разтеглям закуската, която е кисело мляко с трици от 9 до 12:30....Олеле вече е 12, а аз съм изяла 1/3 от млякото... newsm78

Отивам да ям!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Цоци, и аз в началото пробвах да ям пектин на прах, вместо трици / защото нямах /. Наистина ужасна гадост и лепне по зъбите. Момичетата ме посъветваха, да се забърка с малко мляко и веднага да се яде, без да стои да се "накисне". Долу-горе става, но си е гадничко пак.
Честито ти минусче   bouquet

# 72
  • Мнения: 9
Пектина си го накисвам от вечерта в кисело мляко със степче и малко вода и на сутринта няма буци. А и така става за пиене,иначе е като някакъв гаден туткал,който полепва по зъбите и лигавицата на устата и няма махане.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, мацки    bouquet

Аз продължавам да задържам, не мърда пустия кантар ни напред, ни назад  ooooh! Sad

Цоци, аз си слагам пектина в палачинката или кекса.

# 74
  • Мнения: 950
Искам да споделя вчера моя син(на 10 год.)  какъв "комплимент" ми направи ,каза -мамо лицето ти е ОСТАРЯЛО ,и аз си глътнах граматиката #Crazy ,та по тоя повод правите ли нещо по-специално за тая деликатна зона  newsm03,наистина забелязвам че се появиха бръчици ,то след толкова стопени сланинки  не че няма какво да изпъва кожата...има има и то доста ,но аз не правя нищо по-специално ,явно е време!?
И на мен ми е доста неприятен тоя пектин !

Общи условия

Активация на акаунт