Питане относно едно суеверие.

  • 3 292
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Поредното безсмислено суеверие. Не се впрягай и не се притеснявай за глупости. Hug

# 16
  • Мнения: 4 335
бременната не трябва да ходи-но роднините може Peace
И за така сьм 4увала Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не се притеснявай.Пък и ти няма да ходиш.

# 18
  • Мнения: 10
Доколкото знам, суеверието се дължи на това, че при вече мъртъв човек има разни микроби и тем подобн,и и бременната не е добре да ходи, за да не вземе да пипне някоя гадост. А относно това близките да не ходят, вероятно е поради същата причина...  Thinking

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Ей, аман от такива доброжелателни и многознаещи "приятелки"  Twisted Evil
Смисълът е да не се разстройваш ти. Другото са бабини деветини.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Бременните не ходях, мъжа ти да си ходи  Wink
И аз така знам Peace

# 21
  • Мнения: 540
Не се притеснявай нали ти няма да ходиш това е важното мъжът ти да иде няма проблем.Бъди спокойна и ти пожелавам лека бременост

# 22
  • Мнения: 4 447
Глупости. На бременните не се препоръчва да ходят по такива мероприятия, за да не се травмират.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз знам, че бременните не ходят, а мъжът ти и баба му нека си ходят.  Peace
Лека бременност.  Hug

# 24
  • Мнения: 518
Това са нормални неща - едни се раждат, други умират. Глупаво е да се забранява на някой да отиде на погребение и не вярвам в това суеверие. Според мен, причината една бременна жена да не отида на токова място е по-скоро да не се тормози и такива неща, а не че нещо лошо ще се случи с нея или бебето. Ти недей да ходиш и не се притеснявай, че мъжът ти ще иде. Аз например изобщо не обичам да ходя на погребения, защото много се подтискам и разстройвам и ако съм на твое място въобще не бих отишла.
Успокой се, нищо лошо няма да се случи! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 671
Не вярвам на такива суеверия. Остави мъжа ти да отиде на погребението, ти по-добре не ходи, не за друго, а за да не се травмираш!  Sad Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Глупости. На бременните не се препоръчва да ходят по такива мероприятия, за да не се травмират.

 Peace

# 27
  • Мнения: 1 428
Това са пълни глупости.Не робувам на суеверия.

# 28
  • Мнения: 200
Няма такова нещо. Не си мисли такива глупости ами се радвай на бременосста си. Нека си ходи мъжа ти нищо лошо няма да стане.  Peace

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
бабата на съпругът ми почина докато бях бременна с втория ни син, той отиде на погребението, аз не, преди 3 месеца почина моята баба, отново съм бременна и не съм ходила на гробищата, отиде само мъжа ми... знам единствено че не се ходи по гробищата Peace ако е близък човек би могла да поднесеш цветя  Sad

Общи условия

Активация на акаунт