Спешен въпрос за бременност

  • 3 785
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сигурно скоро ще стане ярка кръвта, ако е мензис. Може още да не и е дошъл мензиса, а да кърви защото и е бил за пръв път секса. Ще зацапва няколко дни.
  Peace подкрепям изцяло ... Wink

# 16
  • Мнения: 9 814
Е, явно не сте много добре запознати със секса, щом не знаете как стават бебетата Mr. Green

# 17
  • Мнения: 367
Нормално след първия път да има някои промени в цикъла на девойката,пък и наистина сте се презастраховали,така че няма от какво да се притеснявате  Peace

# 18
  • Мнения: 750
Ох..весело Simple Smile
Няма никакъв, ама никакъв начин да е забременяла. Другите момичета са го обяснили много добре. Промяната в цикъла си е нормална. Много фактори му влияят - климат; хормони - които допълнително са се разбушували от станалото  Mr. Green; фактът, че ви е било за пръв път...може да не е цикъл, някой го спомена вече, а девствената ципа все още да се разкъсва, ако е цикъл отслабването също може да влияе за промяна....

Споко  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичето е бременно.
Аз така забременях.
Два презерватива ползвахме, не един. За по-сигурно, защото и двамата бяхме девствени.
После цикълът ми дойде по-рано. Беше по-блед. Аз не очаквах, но почнах да слабея. Особено в областта около корема.
И така, след два месеца съвсем отслабнах и се оказа, че съм бременна.
Разбра се, че докато сме разглеждали какво има в презерватива, един сперматозоид е хвръкнал и ме е заразил по въздушно капков път.
Не се плаши, много е хубаво да си имате бебче.
Честито!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 105
Нямате повод за притеснение Naughty

 Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 259
Момичето е бременно.
Аз така забременях.
Два презерватива ползвахме, не един. За по-сигурно, защото и двамата бяхме девствени.
После цикълът ми дойде по-рано. Беше по-блед. Аз не очаквах, но почнах да слабея. Особено в областта около корема.
И така, след два месеца съвсем отслабнах и се оказа, че съм бременна.
Разбра се, че докато сме разглеждали какво има в презерватива, един сперматозоид е хвръкнал и ме е заразил по въздушно капков път.
Не се плаши, много е хубаво да си имате бебче.
Честито!!!

Да бе  ooooh! Joy hahaha rotfImao rotfImbo

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840

Така е при девствените, не се обаждай, като не знаеш.

# 23
  • Мнения: 1 428
Момичето е бременно.
Аз така забременях.
Два презерватива ползвахме, не един. За по-сигурно, защото и двамата бяхме девствени.
После цикълът ми дойде по-рано. Беше по-блед. Аз не очаквах, но почнах да слабея. Особено в областта около корема.
И така, след два месеца съвсем отслабнах и се оказа, че съм бременна.
Разбра се, че докато сме разглеждали какво има в презерватива, един сперматозоид е хвръкнал и ме е заразил по въздушно капков път.
Не се плаши, много е хубаво да си имате бебче.
Честито!!!
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaНедей така,че ще вземе да се върже.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Аре, не му убивайте детските илюзии, бе.
Баща ще става.

Всъщност, ще е грижовен баща, чак и чаршафите проверил, да не е изпълзял някой гад из презерватива.
Ей така ще си отгледа и чавето - внимателно, бдително, грижовно.
Аз приветствам младежта!

# 25
начи няма пишлеме тай ли

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
КЛОНКА   направо уби коня Hug hahaha Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
начи няма пишлеме тай ли
Тай ли.
Тай бо.
Се тай.

# 28
  • Мнения: 2 447
споко!Няма място за притеснение

# 29
  • Мнения: 750
Момичето е бременно.
Аз така забременях.
Два презерватива ползвахме, не един. За по-сигурно, защото и двамата бяхме девствени.
После цикълът ми дойде по-рано. Беше по-блед. Аз не очаквах, но почнах да слабея. Особено в областта около корема.
И така, след два месеца съвсем отслабнах и се оказа, че съм бременна.
Разбра се, че докато сме разглеждали какво има в презерватива, един сперматозоид е хвръкнал и ме е заразил по въздушно капков път.
Не се плаши, много е хубаво да си имате бебче.
Честито!!!

Яко, яко  Peace
Иначе авторът знае всичко за секса  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт