За"ВЕЛИКИТЕ" и "ВЕЛИКИТЕ ИМ ДЕЛА"!!!

  • 1 401
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
е как ти не знаеш ли за пишкането по фонтаните..... LaughingАко има плевенчанки,моля за повече яснота по случката Laughing
  

# 16
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
По фонтаните не знам.
Но съм била свидетел на такъв спектакъл в един ресторант.
Бяхме в градината на ресторанта, а Р. П. на съседна маса с компания и гардове.
Опита се да стане, но не се държеше на крака.
Двама от охраната го хванаха от двете страни и успяха да го заведат до най - близката стена в градината, където тогавашният градоначалник облекчи физиологичните си нужди пред свидетели, а после си седна на масата и продължи да разпива.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
По фонтаните не знам.
Но съм била свидетел на такъв спектакъл в един ресторант.
Бяхме в градината на ресторанта, а Р. П. на съседна маса с компания и гардове.
Опита се да стане, но не се държеше на крака.
Двама от охраната го хванаха от двете страни и успяха да го заведат до най - близката стена в градината, където тогавашният градоначалник облекчи физиологичните си нужди пред свидетели, а после си седна на масата и продължи да разпива.

въпростният ресторент не се ли намира в Кайлъка? Laughingзащото аз съм чувала,че там се е облекчавал Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
но като оставим и Р.П. идеята ми е за скандалното поведение на някои личности!Ако си спомняте навремето синче на министър беше стрелял в дискотека(естествено му се размина)а татенцето нападна журналист на в-к Сега!Не е нормално публични личности да имат такова поведение,както и онова пъпчасало депутатче от Атака да се държи в парламента все едно е на селска вечеринка

# 19
  • Мнения: 2 386
Мой приятел скоро беше в Бостън. Очарован ми разказва за чистите сгради и улици, как се разхождал и се кефел на цялата стерилност... Та, стига той до един не по-малко бял и излъскан мост, на който се чернеел единствено огромен, разкривен надпис ''К*Р ЗА ПЕШО''! На чист български.

# 20
  • Мнения: 545
"подписали с черен въглен " леле каква важна новина. какво... ъъъ. черно дело. въгленовочерно. колкото до журналистите, ако пак ще говорим за последният скандал със Стоичков, извинете, но в тази гилдия има доста повече лекета, от колкото между футболистите, така че мога да кажа само едно: намерил си е майстора.

хайде да оставим Стоичков на мира. че е голямо дърво е факт, но се прекалява с фокусирането върху него.

както и с този въглен - изпоакаха тонове бетон в разни неясни комплекси, сега за един подпис с въглен новина се прави.

еди.
ПС кое е по-екологично - геноцида покрай Марица-Изток или АЕЦ? не, недейте да ми отговаряте, важно е първо да се накажат онези с въгленчетата.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Доколкото разбирам, кметът е за бой, наказание, глоба, мъмрене, оставка (каквото там трябва).
Сурови санкции трябват и за пикльовците, и за "художниците", и най-вече за строителите на нова България.
П.П.  hahahaЕва, уби ме с този Пешо!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
"подписали с черен въглен " леле каква важна новина. какво... ъъъ. черно дело. въгленовочерно. колкото до журналистите, ако пак ще говорим за последният скандал със Стоичков, извинете, но в тази гилдия има доста повече лекета, от колкото между футболистите, така че мога да кажа само едно: намерил си е майстора.

хайде да оставим Стоичков на мира. че е голямо дърво е факт, но се прекалява с фокусирането върху него.

както и с този въглен - изпоакаха тонове бетон в разни неясни комплекси, сега за един подпис с въглен новина се прави.Въпроса е принципен,и не е  конкретно за"МОДЕРНИЯТ ЛЯВ",просто това дело даде възможност да се отвори тема за публичните личности на обществени места!Ако ще да си цепи дърва в хола Стоичков все ми е тая,но когато се сред хората се дръж като тях!И пак казвам,темата е за "ВЕЛИКИТЕ" и "ВЕЛИКИТЕ ИМ ДЕЛА"!!!,а не за пловдивската майна,но в случая е  подходящ за пример!




# 23
  • Мнения: 3 405
Не може обществени личности да се държат,като възпитаници на ТВУ!

Какво им е на възпитаниците на ТВУ? Как се държат? За всички, учили в ТВУ ли се отнася или за някои?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
Не може обществени личности да се държат,като възпитаници на ТВУ!

Какво им е на възпитаниците на ТВУ? Как се държат? За всички, учили в ТВУ ли се отнася или за някои?
за тези на които им предстои постъпване Laughingиначе предполагам след школовката всичко е ОК!

# 25
  • Мнения: 545
като си трила питанката ми за Марица Изток, си изтрила и затварящият таг.

Та, дай една прилика и разлика между между подписа с въгленче на Стоичков и саждите в Гълъбово?

еди.
ПС внимавай с манипулирането на цитати.


еди


"подписали с черен въглен " леле каква важна новина. какво... ъъъ. черно дело. въгленовочерно. колкото до журналистите, ако пак ще говорим за последният скандал със Стоичков, извинете, но в тази гилдия има доста повече лекета, от колкото между футболистите, така че мога да кажа само едно: намерил си е майстора.

хайде да оставим Стоичков на мира. че е голямо дърво е факт, но се прекалява с фокусирането върху него.

както и с този въглен - изпоакаха тонове бетон в разни неясни комплекси, сега за един подпис с въглен новина се прави.Въпроса е принципен,и не е  конкретно за"МОДЕРНИЯТ ЛЯВ",просто това дело даде възможност да се отвори тема за публичните личности на обществени места!Ако ще да си цепи дърва в хола Стоичков все ми е тая,но когато се сред хората се дръж като тях!И пак казвам,темата е за "ВЕЛИКИТЕ" и "ВЕЛИКИТЕ ИМ ДЕЛА"!!!,а не за пловдивската майна,но в случая е  подходящ за пример!





# 26
  • Мнения: 3 826
и кое е общото между Стоичков и възпитаниците на ТВУ-то ?

или реши да се напънеш в жегата и това успя да сътвориш , ? 
възпитаник на ТВУ да се подписва ?

и кое е толкова престъпното да се подпишеш с въглен , който ще се изтрие с времето ?
иначе Стоичков е единственият световно известен  признат и обичан българин ( извън България )   ,
 ако във всяка област имахме по един Стоичков щяхме да сме недостижими , но
Стоичков се случва по един път на 100 години ,
а както е казал един известен писател - " ако се роди гений в България , то ще е гения на завистта " ,
та така - Ицо си е велик , и винаги ще има някой зад гърба му , за да го дебне да сгреши и
по някой мушмурок , дето се пъне да прави теми от това  Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 545
ana, бе и той определено не е от най-деликатните натури.. лафът 'поздравих го/изказах се като Стоичков' ти е ясен, и не е измислен. а и не мога да се съглася, че е единствен. прясно (но той отдавна е известен) - погледни спортните новини от Япония. е, там имаме единствен Simple Smile да не ми се сърдят футболните фенове, но във футбола сме нещо малко над 2-ра категория, и едновременно малко под 3-та, но не и 1ва.

но и да го изкарват чак екологично опасен е.. абе или майтап или не прекалено а ненормално прекалено.

еди

# 28
  • Мнения: 1 312
По фонтаните не знам.
Но съм била свидетел на такъв спектакъл в един ресторант.
Бяхме в градината на ресторанта, а Р. П. на съседна маса с компания и гардове.
Опита се да стане, но не се държеше на крака.
Двама от охраната го хванаха от двете страни и успяха да го заведат до най - близката стена в градината, където тогавашният градоначалник облекчи физиологичните си нужди пред свидетели, а после си седна на масата и продължи да разпива.

Потвърждавам това,за фонтаните и още една пиянска история в Кайлъка със замесени ченгета.
Цял Плевен ги знае.

Общи условия

Активация на акаунт