петна по дре6ките, как ги отстранявате

  • 7 261
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз пера с течния препарат на Персил Сензитив. Нямам останало петно. Веднъж се чудих дали едни дънки целите яко озеленени от трева ще се изперат, но не остана и следа. Много съм доволна.

# 17
  • Мнения: 6 442
Особено тези от соковете.Сериозно мисля вместо боя за дрехи да взимам натурален сок. По-евтино ще е.
hahaha

За много упорити петна-лимонтозу(не съм сигурна за правописа  Blush ) и после излагам на слънце.Правят се чудеса така  Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
С Ariel или течен Sano Maxima и ACE Oxi Color. Прехваленият Vanish преди време ми съсипа една дреха и оттогава не ми се рискува.

# 19
  • Мнения: 391
Виждам, че си в Мадрид. Аз ползвам К2R ако ти говори нещо, много съм доволна. Иначе пера с течен бебешки прах.

# 20
  • Мнения: 7 723
Аз ги напоявам с веро преди да ги сложа в пералнята.
Престояват там извистно време. Поне няколко часа със сигурност.
После си ги пера по етапния ред и няма и помен от мазни петна Peace

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
APTA  Peace

# 22
  • Мнения: 3 314
Аз ги напоявам с веро преди да ги сложа в пералнята.

   и аз слагам веро на петната , но ако не изчезне на първото пране ползвам Меглио или Вениш  Peace

# 23
  • Мнения: 191
Благодаря за многобройните отговори. Последен въпрос: Вени6 и останалите препарати, които изброявате подходящи ли са за дрехите на малки бебенца? Няма ли риск от алергия?  Confused
Ина4е аз също накисвам дре6ките по цяла нощт във веро или те4ни сапуни, но резултатът е далеч от желания. Sad

# 24
  • Мнения: 3 929
Вениш върши чудеса.

# 25
  • Мнения: 36
В момента (то е само за връщано от мляко и отвреме навреме за ако) първо натърквам с Тео бебе и после изпирам. Смятам при по-сериозни петна в бъдеще да ползвам течен препарат за петна на Sano. Имам добри отзиви от мами, които са го ползвали за детски дрешки. На този производител ползвам и съм много доволна от праха за пране (Sano Maxima).
P.S. Моля ако някой знае къде във Варна може да се купи течен Sano Maxima, да ме упъти. Може и да съм бляла досега, но течен не съм видяла. Предварително мерси!

# 26
  • Мнения: 8 999
Винаги съм прала бебешките дрехи с праха, който използвам и за всичко друго. Не съм имала проблеми с петна.

# 27
  • Мнения: 96
Течен Sano Maxima и ACE Oxi Color. Прехваленият Vanish при мен не действа...  Thinking Защо ли?

# 28
  • Мнения: 518
И аз мислех да си взема течния Персил. Тези, които са го ползвали доволни ли са? Бебчетата ви как го понасят, излизат ли обривчета някакви?
Извинявам се на авторката, че се включвам с моите си въпросчета, но да не пускам нова тема...  bouquet

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
От самото начало перях бебешките дрехи с Персил. Нямам захабена дреха с останали петна по нея  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт