кредитна карта с малко доходи

  • 2 896
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Добре де, а защо я изпращат на хора, които не са я заявили?!? Аз това питам. Ако някой знае, моля да ми каже.  Thinking

Така се набират клиенти, бе. Ще пратят на 1000, 900 ще се откажат, но 100 ще си я задържат. Банките вече са толова много, взеха да "огладняват".

# 16

Подадох си заявка за дебитна виза  и  си реших проблема с поръчките онлайн
10¢'s caffè&lounge глупост  или не аз си решавам , исках само съвет не обиди.Мисля достатъчно ясно  написах по горе -преценила съм, че мога да си плащам кредитен лимит до 500 лева .Както и да е ,благодаря на всички за отговорите  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 8 283
Добре де, а защо мъж ти не си подаде документи за кредитна карта нали има доход?
Ако не се лъжа някои банки предлагат и 2ра карта към същата сметка.
ПИБ мисля със сигурност, тъй като мъж ми ме пита дали искам Дайнерса му, не я ползва.

# 18
  • далечно
  • Мнения: 1 029
под кредитна карта тим дебитна имат предвид embossed, не виждам какво е смешното - има такова животнУ и си е много удобна. Може на български да има по-точен термин, ама на практика е това: каквото си внесеш, това си харчиш, но е Виза (не Виза Електрон) или Мастърс, т.е. приемат я.

аз имам и такава, вярно не е българска, но солени такси нямам.

# 19
  • Мнения: 491
под кредитна карта тим дебитна имат предвид embossed, не виждам какво е смешното - има такова животнУ и си е много удобна. Може на български да има по-точен термин, ама на практика е това: каквото си внесеш, това си харчиш, но е Виза (не Виза Електрон) или Мастърс, т.е. приемат я.

аз имам и такава, вярно не е българска, но солени такси нямам.


И аз това казвам, ама не ми хващат вяра нещо!  newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 340
под кредитна карта тим дебитна имат предвид embossed, не виждам какво е смешното - има такова животнУ и си е много удобна. Може на български да има по-точен термин, ама на практика е това: каквото си внесеш, това си харчиш, но е Виза (не Виза Електрон) или Мастърс, т.е. приемат я.

аз имам и такава, вярно не е българска, но солени такси нямам.

Има банки, които предлагат кредитна карта с минимален неснижаем остатък - Visa Classic и Visa Gold, като МНО и таксата зависят от вида на картата. Предимството на тези карти пред Visa Electron е от една страна по-широкото им приложение /с тях може да се пазарува и да се тегли почти навсякъде, докато при Електрон-а има ограничения/ и от друга страна към тези карти има застраховка /злополука, загуба на багаж, дори закъснение на самолет и др./. Таксите по тези карти съвсем не са големи /8-12 евро годишно/.

# 21
  • Мнения: 491
Абе то и от Виза Електрон може да се тегли навсякъде, но в някои Интернет сайтове не се приемат.
А застраховката по Виза и Мастер е валидна, ако си платиш самолетният билет, хотела или цялата екскурзия с картата. Не ти е даденост за това, че имаш карта.

# 22
  • далечно
  • Мнения: 1 029
карта с минимален неснижаем остатък

така се казвало значи официално  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 340
Абе то и от Виза Електрон може да се тегли навсякъде, но в някои Интернет сайтове не се приемат.
А застраховката по Виза и Мастер е валидна, ако си платиш самолетният билет, хотела или цялата екскурзия с картата. Не ти е даденост за това, че имаш карта.

Не, застраховката се активира при първата покупка в чужбина /може и едно кафе на летището/, не е задължително да правиш големи покупки /поне за картите на банката, за която говоря/.

# 24
  • Мнения: 491
Абе то и от Виза Електрон може да се тегли навсякъде, но в някои Интернет сайтове не се приемат.
А застраховката по Виза и Мастер е валидна, ако си платиш самолетният билет, хотела или цялата екскурзия с картата. Не ти е даденост за това, че имаш карта.

Не, застраховката се активира при първата покупка в чужбина /може и едно кафе на летището/, не е задължително да правиш големи покупки /поне за картите на банката, за която говоря/.

Може, може, разни банки, разни тарифи и условия.
За моята карта пише, че застраховката се активира само при "закуване на туристически пакет или част от него". Към AIG е.

Общи условия

Активация на акаунт