ВРАЦА - 17

  • 18 568
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 425
Лека и от мен. Валката спинка и сега ще ида да я гушкам  Hug

# 241
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 194
 baby_neutral baby_neutral baby_neutral
честито!!!!да са живи и здрави бебоците!!![/color]

# 242
  • Мнения: 68
gretacvetina Браво на Цвети,Дани каза да ви предам много поздрави от него за цялото семейство.Е сега вече Дани си има конкуренция в пеенето  Laughing

# 243
  • Мнения: 68
Аз имам един въпрос,как мога да проверя как стоят нещата евентуално с тез вип стаи при раждане,там ли трябва да ида да питам?Някой знае ли нещо по въпроса?

# 244
  • Мнения: 913
buba_85,благодаря ти за поздравите.Не сме научили хубаво текста,ама има време. Laughing
Относно ВИП стаите,едва ли нещо  можеш да направиш предварително.Когато родих,докторката ме попита искам ли да ме настанят в такава стая.Тогава се плащаше 10лв.на нощ.Понеже не съм плащала за раждане и други услуги-се съгласих.Но основната причина да си избера стаята беше,че могат да влизат близките ми. Peace

# 245
  • Мнения: 68
Ще хвана да отскоча в петък като ходя на консултация да ги питам сега колко се плаща и ако има свободна стая когато раждам да искам и да ме сложат в такава.
Иначе за текста на песента няма страшно,има време да ги учи Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 13:17 от buba_85

# 246
  • Мнения: 728
buba_85  Аз бях във ВИП стаята, още се плаща по 10 лв. на нощ и след раждането те питат искаш ли да те настанят там, плаща се при изписването.

Чакайте да ви почерпя, че днеска Криско прави половин годинка... големи сме вече Hug, че май и зъбче ни расте Mr. Green


# 247
  • Мнения: 68
Мерси за информацията.Честита половин годинка   bouquet

# 248
  • Мнения: 301
Честито на Криско голям да порасне и да дърпа на тати ушите когато не слуша Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 2 425
Честита половин годинка на Криско smile3501

# 250
  • Мнения: 117
Честито, Криско! Да си жив и здрав и много много весело дете!  bouquet (мама да ти го прочете Mr. Green) Целувки! Hug

# 251
  • Мнения: 582
Здравейте мацки!

Аз направо не, че се загубих, ами изчезнах  Embarassed Нито съм чела, нито съм писала  Confused

Включих се, обаче сега и в гласуването за заглавие на тема и се оказа, че съм в мнозинството  Wink

Зузи, ти ходи ли на пътешествие, какво стана  newsm78

Ред Соня, как сте, върши ли ви работа кунгуруто ?

Аз имам въпросче - някой знае ли хубаво заведение в Ботевград - тип ресторантче с детски кът, по възможност ?!

Поздрави на всички  Hug

# 252
  • Мнения: 728
Slyn4o, ти наистина се загуби, имам една колежка от Ботевград и може би утре ще мина да я видя, та ще я питам къде има хубави заведения, тя е тарикатка и често ходи по заведения така, че би трябвало да знае. Иначе кангурото вече го използваме доста рядко. Той Криско вече си тежи и ми е по-трудно да го нося. Трябва да се видим някой път, когато имаш възможност да ти го върна. Иначе страхотна работа ми свърши, найстина ми беше от голяма полза Hug

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 27
Весе, нека синът ви бъде за вас гордост и радост и хайде, почвайте второто:), че да има на кой да честитяваме и да ядем торти:)))))))))), днес ходих на сладкарница и ядох за негово здраве:)
Ох, скоро ще дойда да ви видя на Зелето..ма много жега, бре..лелеее...вие сигурно сутринта сте там..ама аз къртя тогава;)
 Цунки за всички и чакаме включване от родилите мами наскоро как са малките съкровища и те самите!

# 254
  • Мнения: 301
Slyn4o  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=257530&view=1&photo=1
http://i285.photobucket.com/albums/ll51/crazy_bg/
EXPLORE%20CRETE%202008/S7004348.jpg   Това е за теб
Къде се загуби бе човече?
Ние взехме да хвърляме боб за теб Joy

Общи условия

Активация на акаунт