Ужасен проблем със съкооператорка.

  • 14 636
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
ще следя темата с интерес,защото все едно си разказала за моята свекърва....Опитахме се да ги отровим преди време,но те усещат и не идват,когато слагахме отровата...Тези са по часовник,в еди си колко часа,тя се прибира и пред блока започват да прииждат и се настаняват по пейките и до като не дойде не мърдат от там ooooh!

# 16
  • Мнения: 320
Чула съм ,че има кучегон/ някаква джажа ,която работи на честоти уловими само от кучетата/.Поинтересувай се дали действа при котките .Ще дадеш малко парички, ама ще си решиш неприятния проблем.
   Peace Да има и струва около 10 лв. на кучетата действа безотказно, но за котките незнам не съм пробвала. Но дори и да действа това няма да разреши проблема, като го използва ще бягат, но после пак ще се връщат щом постоянно им се слага храна.
Мисля, че най-добре е да уведомите всички възможни институции, както вече са ти писали момичетата - полиция, РИОКОЗ, прокуратура /макар, че те пак ще изпратят в полицията преписката за проверка/, отдела по екология, въобще колкото повече жалби толкова по-добре и дано някой се задейства  Whistling Успех! Peace

# 17
  • Мнения: 3 376
Опитахме се да ги отровим преди време
Shocked

# 18
  • Мнения: 607
   Вече ми прикипя и поставих много сериозно въпроса пред съкооператорите.Колко нерви  и разправии ми костваше, няма да ви разправям. Разменихме си ужасни реплики с лудата.  Стигна се до бой. Ударих и шамар. В крайна сметка всички бяха на моя страна и един от мъжете и каза с много ядосан тон, повече да не храни котките в двора. Разгеле тая жена  най -накрая се СТРЕСНА и вече ги храни отвън на тротоара.
   Отървахме се от тая напаст. Ура!
Дано заради един шамар не ми излезе име на побойничка, защото не съм такава.
Тоя котешки тормоз го търпяхме повече от  15 години. Сега малко мъчно ще ги отучим да идват в двора,но все пак началото на края е сложено.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 07:39 от Танюшка

# 19
  • Мнения: 2 759
...Дано заради един шамар...
                      Миличка, дано заради този шамар съкооператорката ти да се обади където трябва. По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.

# 20
  • Мнения: 2 657

 Shockedкакво се пулиш,явно не разбирашзакакво става въпрос....Радвай се,че нямаш подобни преживявания  Peace

# 21
  • Мнения: 607
...Дано заради един шамар...
                      Миличка, дано заради този шамар съкооператорката ти да се обади където трябва. По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.
  Знам, че нямам право да я удрям, но не се стърпях. Няма да се оправдавам. Не съм я убила , ударих и шамар  и не съжалявам. Благодарение точно на този шамар  и последвалата гюрюлтия ,въпросът най-накрая се реши.. Четох на разни места из интернет пише много неща за боя като единствена алтернатива в някои случаи.
 
 За мен този проблем вече приключи.  Реших че няма смисъл да се размотавам и да подавам молби до разни инстанции. Реших проблема както намерих за добре.   Това е. Благодаря на всички, които ми помогнаха с разбиране и съвет.

# 22
  • Мнения: 2 759

 Shockedкакво се пулиш,явно не разбирашзакакво става въпрос....Радвай се,че нямаш подобни преживявания  Peace
                     Дано децата ти не пречат на някого със същия манталитет след време... Танюшка, изобщо въобще ме оставяш без думи. Радвам се, че не те познавам.

# 23
  • Мнения: 143
Портокалово момиче въобще не си права, дано не ти се налага да трепериш над детето си и да се чудиш дали няма да останат някакви трайни увреждания или недай си боже дали ще оживее, след като е лепнало зараза от улични животни. Ти въобще имаш ли представа този начин на живот и липсата на всякаква хигиена до какво води? Живяла съм в двор със съседи мятащи храна на котките - преживяхме няколко кърлежа, гъбички, а да не говоря за плъховете голями колкото пудел, които на няколко пъти лятото ми надничаха през решетката на прозореца и аха да влезе - скачах като попарена и това ги плашеше. Интересно, защо при котки има плъхове - ами има кой да ги храни и те не проявяват голям интерес към тях. На няколко пъти намирам умрели и разлагащи се тела на същите гадове и никой не си мръдна пръста да ги изхвърли. Идваше ми да ги оставя пред вратите на същите благодетели, които само мятат храната и нищо повече не ги интересува.
Много бързо лепваш етикет на човек, който не познаваш и нямаш представа какво е преживял. Интересно ми е ти как ще реагираш, ако има опасност за твоето дете и никой не ти обръща внимание?

# 24
  • Мнения: 24
Аз преди няколко години преживях подобен кошмар. Сиседите ни имаха около 10-12 котки и 2 кучета. Бяха се навъдили страшно много бълхи, а аз съм алергична!!! Цялото ми тяло беше покрито с огромни пъпки, а от пъпките ми оставака кафяви белези по тялото. Цяло лято ме беше срам да се показвам. Въпросните съседи ни обвиняваха, че ние сме били мърлячи и за това имало бълхи, а техните "животинчета" били "чистички". За вонята и мрисотията от тези "животинчета" няма да пиша... Просто УЖАС!!! Проблема беше решен след грандиозен скандал. Да ви кажа честно, ако ми се беше отдала възможност щях да ги претрепя /колкото и брутално да звучи/. А на тези които обясняваха, че шамара не е решение, ще им кажа дано да не ви се случи някой ден да се събудите покрита с огромни пъпки, че тогава ще ви видя - не шамари, ама и ритници ще раздавате.

# 25
  • Мнения: 24
Забравих да спомена, една от съседките имаше дете на годинка, което също беше жестоко нахапано от бълхите. То направо се измъчи. Не знам тази жена как успя да запази спокойствие. Аз ако си видя детето така... #Cussing out

# 26
  • Мнения: 4 292
Детето ми има алергия към бълхи. Всяка една пъпка става на ужасни рани, летата за мен са някакъв кошмар - все се страхувам да не го нахапят. Ако имах проблема на авторката, бих била безкомпромисна. Нито една котка не е по-важна от детето ми!

# 27
  • Мнения: 1 554
...Дано заради един шамар...
                      Миличка, дано заради този шамар съкооператорката ти да се обади където трябва. По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.

И какво му е гнусното? Браво и аз бих и забила не 1 ами няколко шамара да се осъзнае! мразя котки Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 2 759
                    ...По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.
И какво му е гнусното? Браво и аз бих...
                      Най-предпазливо избягвам тази тема цял ден, тъй като не мога да напиша нищо цензурно, пък и няма смисъл - хората, към които ще е насочено няма да го разберат  Crossing Arms.

# 29
  • Мнения: 1 312
И какво му е гнусното? Браво и аз бих и забила не 1 ами няколко шамара да се осъзнае! мразя котки Twisted Evil
Което няма абсолютно никакво значение.
Мрази си каквото искаш,други може да не понасят животното,което ти отглеждаш.
Обожавам котки и си имам такава вкъщи.
За мен най-цивилизованият начин за справяне с проблема беше куче,което да гледате в двора.
Просто щяха да се плашат и да бягат.
Нито отрови,нито скандали щяха да са нужни.

Общи условия

Активация на акаунт