И още едно стихче :)

  • 1 799
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Три годишно дете го рецитира  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  newsm78?
Защо не?
"Работната мецана" не е по-кратко, а съм я знаела наизуст на тази възраст.  Grinning
Дъщеря ми също я знае, но не може още да говори кат' хората и за това казва само последната думичка от всеки ред...  Crazy

# 16
# 17
  • Мнения: 4 335
Много е хубаво,за прьв пьт го 4увам  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами децата могат да запаметяват много и с лекота. Брат ми знаеше наизуст една цяла приказка и се правеше, че чете от книжката.
Поздравления за мъничето!  Hug

# 19
  • Мнения: 9 973
  bouquet много е сладко

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
Страхотно е! Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 100
Страхотно стихче. Hug

# 22
  • Мнения: 4 784
Защо не?
"Работната мецана" не е по-кратко, а съм я знаела наизуст на тази възраст.  Grinning
Дъщеря ми също я знае, но не може още да говори кат' хората и за това казва само последната думичка от всеки ред...  Crazy
Защото е учудващо. Все пак не всяко дете на 3 г. може безпроблемно да рецитира толкова дълги стихотворения. Не казвам, че е невъзможно. Виждала съм и друго такова дете, даваха го в предаването на бате Енчо, на един дъх каза "Опълченците на Шипка". Но все пак, съгласи се, че не е често срещано явление.

# 23
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Много е хубаво наистина.
Като малка го знаех наизуст, това беше текста от 1 цяла детска книжчица.

Стана ми много драго като си го припомних.

# 24
  • Мнения: 391
Чудесно е. Копнах си го да го учим с моя син след време. Благодаря, че го сподели с нас.

# 25
  • Мнения: 569
Чудесно е ! Ще си го запазя за "когато му дойде времето" Grinning
Има много възприемчиви дечица... преди години останах "без думи" , когато видях детенцето на едни познати- точно на 3 годинки- говореше 3 езика,този на майката , този на бащата и английски и превключваше от един на друг без никакъв проблем.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Хубаво е... Но първото повече ми хареса...

# 27
  • Мнения: 1 428
Сладко е  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт