Набор 2001

  • 15 105
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Тази сутрин ме стана много мъчно - за последен път го водя на детска. И на него като че ли му стана тъжно. Ле ле как минаха само 7 години..
Ох и при нас така половината от децата реваха много ми е тъжно и на меннн направо ми е някак криво.Ще пиша в понеделник .Отиваме на събор.Колело ще купувам скоро защото нямаме Cry

# 16
  • Мнения: 7 263
Най-накрая да се похваля и аз.
Оставаме в Шилера!
Много мило тържество бяха приготвили децата, много добре бяха подготвени.
Чувствам се щастлива и изцедена!
Късмет на тези, които още не са се записали и чакат някакви резултати!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес ми казаха, че от понеделник Александра не може да ходи повече на детска градина Shocked Сестра й остава в сборна група, но каката я гонят! Ужас направо #Cussing out Всички сме на работа Tired

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 551
РЕНИ, как така днес са ви казали??? Не ви ли предупредиха по-рано? Това е безочие направо  Close

# 19
  • Мнения: 745
Е днес беше последния ден в детската градина на Василена, а утре е тържеството. Много й е мъчно на милата..плака...и аз плаках с нея, абе трагедия.
Нали от понеделник се записват първолаците?? Дали ще има големи опашки?

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ, как така днес са ви казали??? Не ви ли предупредиха по-рано? Това е безочие направо  Close
Ами всъщност аз съм си виновна, защото очаквах да я запишат лесно като малката. Само че много учителки напускали и нямало кой да работи. Директорката каза в понеделник след обяд пак да проверя дали не могат да я вземат за още някоя седмица, но било слабо вероятно да стане. Дежурни детски градини също нямало да има около нас- демек "спасявайте се лятото"...

# 21
  • Мнения: 832
влизам с една чудесна новина,
АнМари роди днес рано сутринта - момченце Александър  Heart Eyes

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
влизам с една чудесна новина,
АнМари роди днес рано сутринта - момченце Александър  Heart Eyes
СТРАХОТНО smile3501 smile3501 smile3501
Да й е честито! newsm51
Каката сигурно е на 7-мото небе  newsm53

# 23
  • Мнения: 7 821
Страхотна новина! Да и е жив и здрав!

# 24
  • Мнения: 2 829
ейййййййййй,страхотна новина!!!!!!!
да е живо и здраво бебе Алекс---


АН МАРИ--честито  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 632
Страхотна новина!

Честито АнМари!

Да ви е жив и здрав малкия Алекс!

# 26
  • Мнения: 832
говорих преди малко с нея, с бебо са добре. родил се е в 4 ч сутринта, 2400 гр.  Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Да им е жив и здрав малкия Александър   bouquet Бързо възстановяване на мама  Hug

# 28
  • Мнения: 7 263
Хеййй жив и здрав да им е мъжът с царственото име!!!
Бързо възстановяване на мама и много усмивки на тати и кака!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 610
Ей браво.Честито Ан Мари  bouquet Много,много щастие ви пожелавам HugСега всички хубави моменти ще са ви удвоени(е и лошите,но те ще са по-малко fingerscrossed)

Общи условия

Активация на акаунт