Сестрите Белнейски - загинали при пътен инцидент??

  • 12 325
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
Да,да и след като ги е блъснал извергът е реши да си достави кефа с мъчещите се и умиращи момичета,ако вече не са били мъртви.Не мога да си го представя.По скоро тоя би се изпарил от мястото с пълна газ.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
И каква е логиката, след като си блъснал някого, да инсценираш изнасилване вместо да си плюеш на петите?
Ами съвсем просто...запращаш разследването в съвсееем друга посока, толкова далеч от самия теб, че две години никой не се сеща да те заподозре...Защото всички търсят изнасилвач, а не шофьор-убиец.

# 17
  • Мнения: 1 992
И си толкова добър в прикриването, че даже успяваш да прикриеш следите по телата от сблъсъка с колата? И видиш ли, две години по-късно, след ексхумацията, изведнъж следите от сблъсъка се появяват. Хич не ми се връзва цялата история.

# 18
  • Мнения: 7
Впечатлена съм много силно от родителите -осиновиха дете и продължават смислен живот , впрочем сигурно им е много тежко да незнаят истината все още

# 19
  • Мнения: 7
Те следите са прикрити от много хора вещи лица следователи експерти и тн

# 20
  • Мнения: 24
Изпревари ме! Тъкмо си мислех да пусна такава тема, тъй като съм много ама много възмутена! В тази държава ако /не дай се Боже/  се случи нещо на теб или на близките ти, просто няма да има кой да защити правата ти!!! Полицията знае кой е извършителя, но го прикрива, защото е достатъчно богат и влиятелен!!!  #Cussing out  Поне моето мнение е такова.

# 21
  • Мнения: 984
Направо е трагедия!
А изнасилването как са го постигнали?
А белезите от душенето?
Няма да забравя как по бтв разказаха, че едното дете е било живо, докато другото е било зверски измъчвано пред очите му. Нямам думи....
Подценяват разума на хората с тези си брътвежи. Confused
Бог да ги прости милите девойчета!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Няма да забравя как по бтв разказаха, че едното дете е било живо, докато другото е било зверски измъчвано пред очите му.

Е това ако са го знаели от бтв, сигурно знаят и кой е извършителят!

# 23
  • Мнения: 984
Е, гаврата си е гавра, нали така? Репортерката правеше възстановка по протокола от полицията. Това имам предвид, мила Янита.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 12:31 от Хатшепсут

# 24
  • Мнения: 654
 Praynig Praynigза душите им.и на оня свят не ги оставят да почиват в мир.срамота.
каквото и да кажат или направят няма да ги върне, и още по-лошо няма да промени нещо в системата , нито ще предотврати подобни случай.

# 25
  • Мнения: 7 114
Оф, оставам с впечатление, че всичко ще кажат и направят, само да не се разбере какво е станало. Толкова много експертизи, а никой не разбрал, че са прегазени  Sick
Peace
Голяма групичка явно са участвали в разчистването. Confused

# 26
  • Мнения: 1 111
да бе, пътен инцидент, много удобно.в такъв случай всички работили по случая преди две години да подават оставки!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 210
Praynig Praynigза душите им.и на оня свят не ги оставят да почиват в мир.срамота.
каквото и да кажат или направят няма да ги върне, и още по-лошо няма да промени нещо в системата , нито ще предотврати подобни случай.


Така е, но все пак разкриването на истината ще сложи някакъв завършек на кошмара на родителите. Това според мен е по-добре от неизвестността както всъщност се е случило с децата.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Е, гаврата си е гавра, нали така? Репортерката правеше въстановка по протокола от полицията. Това имам предвид, мила Янита.


Гавра ще да е бил репортажът по БТВ - да правят възстановка с емоционално-драматични елементи, при положение, че няма официална версия по случая.

Офф: Петък е, а аз трябва да бачкам. Нищо мило няма в мен днес.

Аз съм по-склонна да подкрепя обратната теория - намерили са изнасилвачите и са получили предупреждение да ги покрият и да прекратят разследването. Затова измислят ексхумацията и за няколко часа новата аутопсия доказва катастрофата. Извършител вече не може да се открие, следствието се прекратява.

# 29
  • Мнения: 5 622
Незнам дали да го казвам...
Имам приятелка в полицията в Пазарджик.
Подпитвала съм я веднъж, дваж. Стана ми ясно, че цялата полиция знае кой е убиеца,
но умишлено го прикрива.

Бившия кмет?

Общи условия

Активация на акаунт