Сестрите Белнейски - загинали при пътен инцидент??

  • 12 332
  • 206
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 206
 Вие я знаете и сте я написали. Синът на Петърнейски се напива, изнасилва и убива невинните момичета.
 А, сега не знам кой е разрешил Петърнейски да стане общински съветник, за да си запази имунитета, следователно и на убиеца - сина му. ooooh!

# 181
  • Мнения: 1 280
Вие я знаете и сте я написали. Синът на Петърнейски се напива, изнасилва и убива невинните момичета.
 А, сега не знам кой е разрешил Петърнейски да стане общински съветник, за да си запази имунитета, следователно и на убиеца - сина му. ooooh!


      Shocked толкова проста ли била истината  ooooh!

# 182
  • Мнения: 3 405
Нали знаете за слуховете? Редактирайте, докато е време.

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Вие я знаете и сте я написали. Синът на Петърнейски се напива, изнасилва и убива невинните момичета.
 А, сега не знам кой е разрешил Петърнейски да стане общински съветник, за да си запази имунитета, следователно и на убиеца - сина му. ooooh!
newsm78 за този вариант не съм чувала, но щом си толкова категорична ...
Тук четох статия, че ги е блъснал с джип, а за изнасилване изобщо не се говори.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 274
Най-потрисащото за мен е това, че на всеки етап от това злополучно разследване има многобройни примери за непрофесионализъм - изпитъпкали уликите, не изолирали от достъп мястото на смъртта им, после измили телата преди да вземат проба.... ooooh! звучи ужасяващо, сякаш случайни хора са наели, а не опитни полицаи, следователи, медици. #2gunfire
monda, за другото убийство на малкия Пепи беше доказано, че убийцата е майка му - следи от сезала, с който го е удушила по ръцете и. А за глупостите, които изписа Недялко Йорданов - не е за коментиране.

# 185
  • Мнения: 4 520
Синът на Петърнейски...
Петърнейчев. А имало ли е катастрофа изобщо? Защо беше намесен джип?

# 186
  • Мнения: 1 529
Имал е и съучастник вероятно-надали сам ще ги изнасили.

# 187
  • София
  • Мнения: 2 840
Това този Петърнейчев, дето блъсна и уби човек на пешеходна пътека ли е?

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
При първоначалната аутопсия се казваше, че девойките са били изнасилени и след това убити с камъни. Тезата бе подкрепена с масивните кръвонасядания в матката на едното от децата. Оказа се, че такива кръвоизливи не се получават при насилствен полов контакт, а при тежък удар в таза, какъвто всъщност е имала Хриси.

Това го прочетох от предната страница. Публикация от Стандарт.

# 189
  • Мнения: 1 280
Това този Петърнейчев, дето блъсна и уби човек на пешеходна пътека ли е?


    Точно той и ми се струва че са два различни случая и се смесват, заради слухове. Мое мнение  Peace

# 190
  • Мнения: 3 405
Това казаха и по телевизията.

# 191
  • Провинция
  • Мнения: 509
Нека почиват в мир момичетата!А на извършителя-ДО ЖИВОТНА и ако може нещо още по-гадно да се измисли,въпреки,че нито пари,нито наказание би върнало децата живи на техните родители.Не разбирам защо хората,които знаят кой,кога и защо точно е сторил това,прикриват извършителя.Като толкова го прикриват заради пари и страх и власт-ми нека тая държава дето разглежда делото да обяви парична награда за тези които кажат истината в крайна сметка-нали българина си е алчен-ми да му дадат малко кинти,да му запазят анонимността ако трябва по някакав начин,ама да се накаже тоя  идиот,който си играе с живота на хората.Ебаси простотията някой да си предаде савестта за пустата власт на  някав убиец!Е,извинете ма това да съм аз не знам как бих спала с нечистата си съвест!Съжелявам,че се изказвам така енподготвена един вид,но това ми е в главата в този момент!

# 192
  • София
  • Мнения: 2 840
Това този Петърнейчев, дето блъсна и уби човек на пешеходна пътека ли е?

Точно той и ми се струва че са два различни случая и се смесват, заради слухове. Мое мнение  Peace

Аз за пръв път сега чух тая версия и нямам никакво мнение.

# 193
  • Мнения: 502
Вие я знаете и сте я написали. Синът на Петърнейски се напива, изнасилва и убива невинните момичета.
 А, сега не знам кой е разрешил Петърнейски да стане общински съветник, за да си запази имунитета, следователно и на убиеца - сина му. ooooh!
  Ами защо по медиите не съобщават нищо за това.Къде са тези журналисти,навсякъде се говори ,а медиите мълчат!

# 194
  • Мнения: 3 405
Защото това е слух, говориха и по новините, за същите хора. Поясниха, че е слух.

Общи условия

Активация на акаунт