Мили дами имам нужда от съвет!!!Професия според зодията-зодия рак!

  • 2 513
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Никои зодии не трябва да работят. Но за хората е полезно.

# 16
  • Мнения: X
                     Според мен като цяло водните зодии не трябва да работят  Twisted Evil.

Аз, като представител на водна зодия,  няма как да не се съглася с това изказване.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 423
Айде, от мен да мине, раците може и да поработят.

# 18
Радвам се че успях да провокирам интереса Ви!Именно това бе и задачата на  първата от заглавието на Темата.Да да стана жиголо-хм доста ниска летва не е за мен!Относно избора на професия според зодията нека Ви поясня нещо.Тя-зодията каквато и да е не би могла да ни даде точна характеристика за онова което носим.Но подтекста на Темата ми бе да се разгледаме и обсъдим заедно да  не определено тази зодия,но и други.Ако човек се замисли по сериозно а не повърхностно,то той може да открие много неща за себе си ,а дали вярваме или не в зодиите това е въпрос на личен избор.Всеки си задава въпроси и търси техните отговори .Понякога тези отговори ги намираме и научаваме съвсем случайно от места от където най-малко очакваме.Умението да изслушваме е много важно,но по важно е друго.да можеш да потърсиш съвет,но нали не мислите че бих следвал сляпо всеки съвет,който получавам,умея да усещам хората  и ми трябва малко време за да разбера кой за какво се мисли и колко му сече пипето.С това най-малко искам да обидя пишещите тук.Радвам се че тук рядко се срещат празнодумци!А за шавливоста на рака мисля че е не точно,по скоро флирта е интересен!Понякога е небходимо да се поразровим надълбоко в нас и да открием онова което можем да дадем на света.Не е така простичко както на някой от пишещите тук им се струва.Относно правописа ми Моля за извинение ако е допусната правописна или друга грешка.Всеки греши нека не се мислим за безгрешни.смисъл е много по-важен от това дали сме допуснали дна или друга грешка.Поздравления за онези от вас ,който успяват да четат между редовете!

# 19
Боже мой!Уважаема Алиса-бре че каканижене преди да кажете "вдигни си гъ..." толкова време и думи изхабени докато стигнете до същноста!!!

# 20
  • Мнения: 2 032
Абре, алказар, много нагъсто пишеш, затрудняваш четенето между редовете. Mr. Green

Ти наградата за крещяща очевидност ли гониш:

Цитат
Ако човек се замисли по сериозно а не повърхностно,то той може да открие много неща

Както и да е. Недей да ставаш врачка, моляф ти съ. В европейския съюз вече ще ги регулират като дребни търговци, и ще трябва да си слагат табелки за защита на потребителя, че врачуването им е само за забавление и подобни.

Радва ме много, че пред теб стои опцията да станеш жиголо. Пусни подходящи снимки, и затова ще те посъветвам, нали съм добра.

# 21
Това бе забавно Алиса!!

# 22
Много сте изнервена нещо ми се струва а или Ви  е криво днес?Не мисля че пиша на-гъсто,това е стандартен текст,ако желаете за Вас ще има по-голямо разстояние между думите,за да не ви затруднявам.хайде да не изпадаме до саркастичност!

# 23
  • Мнения: 2 032
Моля Ви да не ми врачувате. Не можете да си представите колко сте далече от истината.
Но много Ви благодаря, че ще откликнете на молбата ми за разстояние между думите. Нека следващите Ви думи да са най-рано след месец.
Но ако не Ви затруднява много, пуснете снимковия материал в подкрепа на кадидатурата за жиголо. Петък е все пак.

Последно. Предричам Ви, че тъмна сила с две "т" в името скоро ще Ви насмете, пък и мен покрай Вас.

# 24
явно имате желание само да си чешете езика.аз нямам!!!!

# 25
Само онзи който е започнал нещо може да го приключи!!!

# 26
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Еее не се чепкайте де, само ако не ви е кеф да го правите Twisted Evil
Какво лошо има в темата?
Вярно е , че няма как всички представители на дадена зодия да упражняват една и съща професия. Наистина се постарайте поне малко да четете между редовете.
Аз вярвам в астрологията, но не на тази от вестниците и ТВ - то Sick
Мисля, че са важни и други планети, разположения и т.н.т. в хороскопа. По мое мнение, хороскопа не може да ти каже с какво ще се занимаваш, но може , да , да ти даде насоките и да покаже, в кои области ще имаш успех.
Аз например съм ЛУННА РИБА ( доскоро мислих, че съм водолей ).
Имам професия, но не ми е по вкуса.
Още търся себе си Wink

# 27
На мен не ми е кеф ,но госпожата нещо се чепка тук,и не ми е ясно ако не е на кеф то нека не влиза тук или само да чете.на вас уважаема градация ще си позволя да ви пиша лично съобщение но малко по-късно сега имам малко работа!С уважение - Simple SmileАлказар

# 28
  • Мнения: 278
В моя хороскоп пише, че все гледам някой да ме издържа, мързелива и устата. Ако ти допада смени си зодията - Стрелец.

# 29
Няма как да си сменим зодията.А единственото което можем да направим е да се възползваме от положителното,което тя носи .а негативното ако не успеем да го направим в позитивно за нас то тогава да го тушираме до там че да не ни оказва влияние .това всъщност е част от нашия харакер  и положителното и отрицателното,но погледнато през очите на астрологията.Дтрелците са готини хора имам позната която е невероятен човек Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт