Летни памперси???

  • 5 687
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Не съм сигурна, но мисля, че няма лосион. Малката се обрива от всякакви  козметики, а с тези памперси няма нищо. Когато направи алергията към памперс, неонатолозите ми казаха,че Либеро са най- добри в такива случаи, а и като качество са доста добри- изобщо не пропускат.

# 16
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Една моя приятелка скоро си беше взела от Австрия летен модел на Памперс. Опаковката е лилава като на памперс-гащите, но не са гащи и отвътре са мрежести. Обаче тук още не съм виждала такива  Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 796
Благодаря за коментарите!  Simple SmileДоктора ни ми каза за тези "летните" и аз си поръчах от тези, за които една от вас спомена че били от Австрия, но не бях сигурна, че са летни - не пише това на опаковката. Но наистина са по-леки и са мрежести отвътре. Аз се чудех дали са "летни", защото и нормалните от западна европа са си такива почти! Ако някой се интересува - по поръчка ги внасят - един бебешки бутик на "Йордан Йовков" № 19-20 в квартал Стрелбище. Имам и тел., ако някой иска - пишете и ще ви го дам. Но май  излиза по-скъпо - около 50 лв. на пакет. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 796
И аз не съм чувала за летни памперси ... Ако някой  е ползвал или е чул нещо да пише......
Нека пише, макар, че аман от нашето чувсвително дупе. Ако има такива летни (по-тънички) и да не са намазани с никакви лосиони ще е супер.
Тези - "летните" Памперс, за които говоря нямат лосион. Поне аз не напипвам и не надушвам такъв. Confused

# 19
  • Мнения: 113
А 50лв. за какъв пакет е,колко бройки е?
Драсни ми тел. на лични  Heart Eyes
Така и така ти ще ги получиш първа,пиши после дали си доволна от тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт