APTAMIL AR с нова температура за приготвяне!

  • 5 565
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
Аз никога не затоплям. Приготвях/м Лактана 1/2/3 с вода със стайна температура. Разтваря се перфектно и бебето го одобрява.

пък на лактаната пише 55 градуса. как се уцелва тази температура не ми е ясно newsm78

40 градуса е малко по-топло от телесната ти температура.
аз имам уред за затопляне, пише на упътването, че затопля до 37 градуса като зависи все пак от колбичеството течност, но винаги е колкото телесната ми температура, много рядко малко повече

# 16
  • София
  • Мнения: 325
шоколадче, има уреди за затопляне не шишета и то най-различни. Аз отначало я мерех с живачен термометър, който беше само за това. После свикнах да я догаждам на пипане. Но беше важно (според мен) да напиша, че е сменена темп. за приготвяне, защото при тези млека наистина има значение, а на опаковката си пише още старата темп.

# 17
  • Мнения: 756
ама вие наистина ли мерите температурата при всяко приготвяне и какви термометри ползвате?
съжалявам че детенцето ти повръща и ние сме с рефлукс,температура не съм мерила , едно добро разклащане на бутилката с ръка върши доста добра работо , въпреки температурата.Ползвала съм уреди за загопляне на млякото , но те не са наравени специално за млека , които се ратварят при определан температура , а за да ти е удобно вечер да предложиш мляко , което е с подходяща температура на детето , без да го упариш случайно.

# 18
  • Мнения: 2 908
Аз не съм мерила температури никога,но правех предният Аптамил,който сега е със сменена опаковка с по-топла вода,защото в по-стайна не се разтваряше добре,не разбирам тези,дето са го разтваряли в'стайна",ама както и да е.И наистина всички отговорили поне да бяха погледнали,че авторката пита за АПТАМИЛ АР все пак... newsm78,а не за Нутрилон,Нан или обикновен Аптамил ooooh!axel_chiara най-добре ти е отговорила-и аз така правех.

# 19
  • Мнения: 14 490
в технополис има шишета на тефал които показват температурата на течността вътре

# 20
  • София
  • Мнения: 325
Мерси за съветите момичета! Но аз само предупредих, че е сменена температурата, защото на опаковката не го пише. Иначе отдавна се оправям с температурите.
Алегра, ако знаех за тези шишета преди 8м, щех да си ги купя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт