Край!До тук бях.........

  • 11 100
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Когато реша-късам и хвърлям.Изобщо не мисля
в такъв момент.Е,понякога съжалявам(малко),но
бързо ми минава,защото се сещам за какво съм
го направила.

# 16
  • Мнения: 3 641
И аз съм на такъв етап от живота си  и все не мога да взема окончателно решение. Има странични обстоятелства ,които ме спират. Страх да не нараня други хора.
Една затворена врата отваря много други Hug

# 17
  • Мнения: 257
...никога няма край мила! Никога...
Приключваш с едно, но започваш друго...   bouquet

 Peace

Всеки край е начало на нещо ново!По този повод си задай въпроса какво точно искаш да започнеш.После можеш ли да го запошнеш там където си в момента.Ако не можеш значи нещата са у ряката.Действай!!!
newsm10

# 18
  • Мнения: 301
Ами ако си решила- няма какво да му мислиш. Аз решения вземам и бързо (щото съм много емоционална - демек като чувствам не мисля) и бавно - 2 месеца мислих дали искам вана или не. За сериозните неща в живота решавам бързо и взимам под внимание само 3-ма души - детето, себe си, мъжо (в този ред) мъжо почнах и да го пропускам напоследък Mr. Green.
Каквото и да направиш филма си продължава, смисъла на упражнението е, че ти дава шанс донякъде да контролираш сценария  Hug

# 19
  • Мнения: 2 309
Сериалът " Дързост и красота" има ли край!? ooooh!

# 20
  • Мнения: 15 608
АКО СЛЕД ОПРЕДЕЛЕНИ ГОДИНИ БРАК СИ ПИСНЕТЕ И ТИ СЕ ПРИИСКА НЕЩО РАЗЛИЧНО, НАМЕРИШ ДРУГ ЧОВЕК И РЕШИШ ДА ПРОДЪЛЖИШ ЖИВОТА СИ С НЕГО, КАКВА Е ГАРАНЦИЯТА, ЧЕ СЛЕД ГОДИНИ НЯМА ДА СТИГНЕТЕ ДО СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ, КАКТО С ПРЕДИШНИЯ ПАРТНЬОР  newsm78

ЕТО ТОВА Е НЕЩОТО, КОЕТО БИ МЕ СПРЯЛО ДА КАЖА "КРАЙ" - СТРАХ МЕ Е ЕДИН ДЕН ДА НЕ СЪЖАЛЯВАМ  Tired

# 21
  • Мнения: 231
С решеният а при всеки е различно, на някой му трябва цял живот да се реши на нещо, на дсруг му стигат 2 мин.... Hug

# 22
  • Мнения: 243
Много трудно казвам "Край, до тук бях....".но когато усетя, че започвам от компромиси и премълчавания да губя част от самоуважението си .....значи е дошъл момента.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 070
Много трудно казвам "Край, до тук бях....".но когато усетя, че започвам от компромиси и премълчавания да губя част от самоуважението си .....значи е дошъл момента.  Peace
Значи е дошъл и при мен.Вече не приличам на себе си Tired

# 24
  • varna
  • Мнения: 676
Обикновено търпя известно време,правя компромиси,обмислям нещата,но когато се понатрупат негативи,изведнъж,дори и без кой знае каква сериозна причина,слагам край.Действам много радикално,независимо дали съм права или не.И обикновено действията и решенията ми са окончателни,с малки изключения.

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Много трудно казвам "Край, до тук бях....".но когато усетя, че започвам от компромиси и премълчавания да губя част от самоуважението си .....значи е дошъл момента.  Peace
Значи е дошъл и при мен.Вече не приличам на себе си Tired


Колко ми е познато всичко това ................

# 26
  • Мнения: 2 716
Не слагаш край.
Каквото и да става, сте свързани.
Освен ако няма да скачаш от терасата.
 Hug

# 27
  • Мнения: 1 418
Да бе!Тва е най-голямата глупост.Ако не издържа повече-за кво да търпи
(каквото и да е).Децата,децата...ама като пораснат и си бият шута,тя кво
прави?

# 28
  • Мнения: 17 546
Чакам до последно! Но сама когато иде реч само за мен. Кардинални и разтърсващи живота ми решения, касаещи и други хора, не ми се е налагало да вземам и слава Богу! Не знам как бих постъпила в такъв случай!
Защо имам чувството, че не става въпрос за брак или мъж, както си мислят повечето писали в темата?

# 29
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Вземи един лист, раздели го на две, три или между колкото там варианта се колебаеш и почни да отбелязваш плюсовете и минусите на всеки един от тях. Помага да си изясниш нещата.

Общи условия

Активация на акаунт