Да попитам от нездравословно лЮбопитство

  • 3 699
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
и аз така Peace

# 16
  • Мнения: 2 379
Ами и аз си смених наскоро ника - ... но пък съм си оставила старото име в подписа- току виж някой  се присетил за мене Grinning
Oopsy, вярно, че това си ти! ooooh! Ти хубаво си написала, но ако не бях отворила тази тема, където изрично го подчертаваш, може би щях да поживея известно време в заблуда. Crazy

Аз по принцип вече нямам навик да се заглеждам в подписи и аватари (от инстинкт за самосъхранение Crazy). Дори съм задала от настройките в профила да не ми се виждат подписите на другите. Трябва да ви кажа, че откакто не им виждам шарениите, килограмите и списъка с членовете на семейството, изброени поименно и с егн, повечето потребителки вече ми изглеждат двойно по-интелигентни. Mr. Green

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами ЛАДА,тя си сменя ника,оба4е няма бягане Mr. GreenхваЩам я навсякьде,та даже и за москви4 да иска да мине Laughing.
Аз пьк ве4е 4 година сьм си с един и сьЩ ник и един и сьЩ аватар,от време на време ми се иска да го сменя ,но ве4е са ми  като запазена марка и няма сменяне ooooh! Laughing.
А ина4е в зависимост от настроението си сменям от време на време подписа и текста по ника Laughing

# 18
  • Мнения: 1 107

Аз по принцип вече нямам навик да се заглеждам в подписи и аватари (от инстинкт за самосъхранение Crazy). Дори съм задала от настройките в профила да не ми се виждат подписите на другите. Трябва да ви кажа, че откакто не им виждам шарениите, килограмите и списъка с членовете на семейството, изброени поименно и с егн, повечето потребителки вече ми изглеждат двойно по-интелигентни. Mr. Green

 Laughing  На тази опция не бях обърнала внимание  newsm78 Ще пробвам, може да се окаже по-приятно четенето така...

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ами ЛАДА,тя си сменя ника,оба4е няма бягане Mr. GreenхваЩам я навсякьде,та даже и за москви4 да иска да мине Laughing.
а моля моля ни лада и москви4 съм аз
ЛаАда (La Hada )
ина4е си го казала правилно в зависимост от настроението е вси4ко и при мен

# 20
  • Мнения: 7 914
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
и аз така Whistling...но най интересно е, че сменям аватари, ама накрая все към един и същи се връщам... дали е така и с никовете?

# 21
  • Мнения: 3 461
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
и аз така Whistling...но най интересно е, че сменям аватари, ама накрая все към един и същи се връщам... дали е така и с никовете?

А може да се променят обстоятелствата и вместо да сменяш, да допълваш, например:"бъдеща свекърва и тъща". Grinning

По темата, мързи ме да си сменям ника а и не изпитвам необходимост. И аз се питах в началото кой кой е, но нямам време да гадая или да се ровя в предишни публикации.

# 22
  • Мнения: 7 914
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
и аз така Whistling...но най интересно е, че сменям аватари, ама накрая все към един и същи се връщам... дали е така и с никовете?

А може да се променят обстоятелствата и вместо да сменяш, да допълваш, например:"бъдеща свекърва и тъща". Grinning

....

дано да имам повод , да си сменя личната титла Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 521
Офф> Охо, звездолетке, да нямаш нещо за споделяне? Laughing

# 24
  • Мнения: 7 914
Офф> Охо, звездолетке, да нямаш нещо за споделяне? Laughing
хаха... не Mr. Green

# 25
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 636
И аз изпадам понякога в чуденка кой потребител кой е и къде се е загубил стария.  newsm78 Аз съм от основно четящите и по-малко пишещите, та запомням аватари и никове, понякога подписи ми "грабват" окото.
Рядко променям моя профил - от време на време подписа (при повод), а наскоро и ника си изписах на кирилица... това е. Аватара и личната си титла не пипам - те отразяват моята същност!  Laughing

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами ЛАДА,тя си сменя ника,оба4е няма бягане Mr. GreenхваЩам я навсякьде,та даже и за москви4 да иска да мине Laughing.
а моля моля ни лада и москви4 съм аз
ЛаАда (La Hada )
ина4е си го казала правилно в зависимост от настроението е вси4ко и при мен
Лелееееееее Хулиганке Embarassed ooooh!,ми аз като "бг мама в 4ужбина"затьпяваЩа,никога нямаШе да се сетя 4е си Ада а НЕ Лада Embarassed LaughingЛелеее,каква обида,и имайки предвид,4е всеки ден ти гледам ника Laughing, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed :oops:sorry,sorry,sorry Embarassed

# 27
  • Мнения: 5 710
Имам опит в Интернет. Наричам хората с никовете им, защото свеждам важното до размяна на мнения.
Нищо че ако реша, за  нула време мога да науча как се казват, от кой точно форум идват, колко са руси децата им, къде работят, да намеря семейните им почивки  в публични албуми  във фликр,  и дори да си ги запазя на хард диска. Сещам се за майката, която си видя детето в реклама на някакъв сайт. Гадно.
В този смисъл, не питам кой защо си сменя ника и не проявявам нездравословно любопитство.
Защото причината може да е лична. А моите права са правата, които искам за  другите.

# 28
  • Мнения: 2 907
Кафе, ти защо си смени ника, хайде кажи де  Wink
Подчертала си думата лично...Ок, кажи ако искаш.

А знам за детето на М. , което беше в един сайт, да. Ама това трябва ли да ни направи парано? Пак отворена тема на хоризонта.
Така или иначе щом пишем в и-нет, то поемаме отговорността, че някой някога може би ще злоупотреби с нас.

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ами и аз си смених наскоро ника - ... но пък съм си оставила старото име в подписа- току виж някой  се присетил за мене Grinning
Oopsy, вярно, че това си ти! ooooh! Ти хубаво си написала, но ако не бях отворила тази тема, където изрично го подчертаваш, може би щях да поживея известно време в заблуда. Crazy

Аз по принцип вече нямам навик да се заглеждам в подписи и аватари (от инстинкт за самосъхранение Crazy). Дори съм задала от настройките в профила да не ми се виждат подписите на другите. Трябва да ви кажа, че откакто не им виждам шарениите, килограмите и списъка с членовете на семейството, изброени поименно и с егн, повечето потребителки вече ми изглеждат двойно по-интелигентни. Mr. Green

зна4и ти си по_завеяна и от мен  Laughing
аз старите имена ги виждам все пак. подписи и аватари и аз не гледам, та затова и не мога да зацепя кой кой е  Rolling Eyes

От скука. От желание да имаш ново "аз", защото старото ти "аз" във форума си е събрало разни врагове и преследвачи и прочие причини.

 newsm10

Много точно казано.
Фен клубовете ни се разрастват понякога повече от желаното  hahaha

 Rolling Eyes Rolling Eyes

Имам опит в Интернет. Наричам хората с никовете им, защото свеждам важното до размяна на мнения.
Нищо че ако реша, за  нула време мога да науча как се казват, от кой точно форум идват, колко са руси децата им, къде работят, да намеря семейните им почивки  в публични албуми  във фликр,  и дори да си ги запазя на хард диска. Сещам се за майката, която си видя детето в реклама на някакъв сайт. Гадно.
В този смисъл, не питам кой защо си сменя ника и не проявявам нездравословно любопитство.
Защото причината може да е лична. А моите права са правата, които искам за  другите.



ами то и аз това казвах  #Crazy
никога не ми е хрумвало да разбирам кои са и какви са, даже ли4ни не пускам, освен в изклЮ4ителни слу4аи.

за мен това е виртуално пространство и не мога да си представя да се занимавам с някакви подобни подмолни методи  Shocked

както и тая работа за враговете и преследва4ите ми е безкрайно 4ужда.

но така като гледам, по_голямата 4аст отговориха на въпроса с "от скука", така 4е неЩо ниЩо  нередно не ми се струва да съм попитала.


а сега нездравословното ми лЮбопитство се увели4и...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт