Орхид Хилс - Варна

  • 56 870
  • 366
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 306
 Ох нашия пак остава за по нататък  Sad А така се надявах че ще ги строят едновременно !

# 301
  • Мнения: 21
Здравейте, ще може ли някой от живущите вече в комплекса да ми каже дали сте доволни от дограмата, която си е от Оркид...сега зимата как е ?

# 302
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
дограмата е хубава...все още не живея там,то дори и блока ни не е построин,но мъжа ми и ма фирма за дограма,и когато ходихме да оглеждаме за да решим дали да купим апартамент,поогледа дограмата на построените апартаменти ,и каза че е добра,не е пестено нито от панти нито от механизми за отваряне,също и поставянето е добро....аз не разбирам много-много но той отваря,затваря гледа ,кокори се и това му беше констатацията за дограмата.Надявам се да бил прав Thinking

# 303
  • Мнения: 52
Дограмата бива,не е кой знае какво,даже на вратата на терасата се счупи част от механизма,но въпреки това се отваря и затваря нормално.

# 304
  • Мнения: 26
Вайс профил - колко да е хубава?

# 305
  • Мнения: 22
По добре звучи от турска дограма

# 306
  • Мнения: 306
 Сега строят трите блока само , а последните два по нататък!!!Ех ама късмет ние сме в предпоследния Т , така че ще почакаме още !

# 307
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Вайс профил - колко да е хубава?
Вайс профил  е добра дограма Peace
 важно и съществено значение има поставянето Wink

# 308
  • Мнения: 26
Не казвам, че е лоша, но и не разбирам какво толкова я превъзнасяте.Нито е Рехау, нито Шьоко.Колкото за качеството на монтиране, там има какво още да се желае.
Но може пък само при мен да е така, а в другите апартаменти да е идеална.

# 309
  • Мнения: 306
 Продължават ли? Имам параноя, че пак ще стопират нещата  ooooh!

# 310
  • Мнения: 21
Здравейте, отдавна не сте писали как върви строежа - сега през зимата как е, сигурно са спрели?

# 311
  • Мнения: 306
  Ходих миналата седмица и видях че напредват бавно но все пак! Трите блока са почти готови , един етаж им остава! Но последните два , един от които е и нашия не са мръднали! Другия месец пак ще отскоча да видя накъде са нещата!

# 312
  • Мнения: 306
 Пишете вие виждащите там какво се случва Simple Smile

# 313
  • Мнения: 26
Продължават да строят, но с доста по-бавно.
Лошата новина е, че има план парка от горната част на комплекса да бъде махнат и на негово място да се строят жилищни кооперации.
Уж в ПУП на Варна, бе определен района за зелена площ, но явно любимите ми общинари, са решили, че може още да се застрой квартала и да изсечем всички дървета.
Жалко!

# 314
  • Мнения: 306
Кой парк?

Общи условия

Активация на акаунт