Съвет за вторите татковци, които нямат свои деца???

  • 2 324
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Това наистина е така. Мъж,който не е имал деца, няма какво да дели с бившата си съпруга. Няма постоянни телефонни обаждания, няма срещи заради детето с нея. Може да е егоизъм,но аз съм в такава ситуация и съм доволна,че мъжът до мен няма деца- сега моето за него е единствено и най- важно,цялото му внимание е насочено към него. В противен случай винаги твоето дете ще е на второ място.
А какво ще стане, ако си имате общо дете? Дали тогава по твоята логика, ТВОЕТО дете няма да остане на заден план?
Извинявай, но това са глупости (не казвам, че ако си има дете ще го обича по-малко от твоите, но всичко е въпрос на баланс)
Ами нямали да се съгласиш, че ако имат общо дете то винаги ще е на 1-во място - щот ще е по-малко, ще има нужда от повече внимание, грижи /нали е бебе/ и т.н. - леко полеко ще се превърне в номер 1 не само за мъжът, но и за майката - колкото и да ги обича и двете деца /които и да ми се кълне че човек може да обича еднакво двете си деца, никога няма да ме убеди в това/, то мъничкото винаги е по-нежно, по-миличко, по-малко те ядосва, белите му са по-безобидни и т.н. и предизвиква умилението ти и така лека полека без да се усетиш то ще стане НОМЕР 1 и тогава нейното дете ще отиде на заден план и ще не ще, ще е пренебрегваното дете - дори от майката  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 44
Това наистина е така. Мъж,който не е имал деца, няма какво да дели с бившата си съпруга. Няма постоянни телефонни обаждания, няма срещи заради детето с нея. Може да е егоизъм,но аз съм в такава ситуация и съм доволна,че мъжът до мен няма деца- сега моето за него е единствено и най- важно,цялото му внимание е насочено към него. В противен случай винаги твоето дете ще е на второ място.
А какво ще стане, ако си имате общо дете? Дали тогава по твоята логика, ТВОЕТО дете няма да остане на заден план?
Извинявай, но това са глупости (не казвам, че ако си има дете ще го обича по-малко от твоите, но всичко е въпрос на баланс)
Ами нямали да се съгласиш, че ако имат общо дете то винаги ще е на 1-во място - щот ще е по-малко, ще има нужда от повече внимание, грижи /нали е бебе/ и т.н. - леко полеко ще се превърне в номер 1 не само за мъжът, но и за майката - колкото и да ги обича и двете деца /които и да ми се кълне че човек може да обича еднакво двете си деца, никога няма да ме убеди в това/, то мъничкото винаги е по-нежно, по-миличко, по-малко те ядосва, белите му са по-безобидни и т.н. и предизвиква умилението ти и така лека полека без да се усетиш то ще стане НОМЕР 1 и тогава нейното дете ще отиде на заден план и ще не ще, ще е пренебрегваното дете - дори от майката  Rolling Eyes

dioni ти искаш да кажеш,че обичаш по-малкото си детенце повече от голямото ли!? Кофти ми стана за него - голямото,отвратително е чувството,че си пренебрегван и това ти се отбелязва в целия по нататъшен живот.За съжаление има родители,които делят децата си.Аз си обичам и двете безкрайно и еднакво.
 На авторката - дай му шанс! Обича ли те истински,ще обича и детето ти и ако е човек,който си заслужава ще обича и общото ви както и завареното
 

# 17
  • Мнения: 175


Навигатор, радвам се, че новия човек за теб има добър подход към детето ти, сменил е стария ли?

Почна да влиза в час, помаучи някои неща и от тогавашната случка не е имало никакъв проблем.Което не е гаранция за нищо, де! Но засега всичко е ок

Не искам да прекрачвам границите на учтивото и понеже ние тепърва навлизаме в такава случаи,моля те кажи ми ,какви са били неговите предишни грешки и как се е променил?
Благодаря ти предварително

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
vele - имам едно дете - така че не се притеснявай и да не ти става кофти - не е пренебрегвано.

# 19
  • Мнения: 4
Мисля,че това че няма деца е никакъв проблем,нали ако се обичате вие самите ще си създадете ваше.Мисля ,че този който те обича истински ще те обича и с твоите ангажименти.Тези хора се различават от останалите,и ти ще го почувстваш .Аз го срещнах седем години след раздялата ни с първия ни татко.Сега сме много щастливи,имаме си и наше собствено дете.Отношението му към първия ми син е страхотно,и ако човек не знае че това е втория му баща,по нищо не може да познае че той не е истинския му.Пожелавам ти успех! Ако не даваме шанс няма как да разберем кое си струва и кое не.Успех Wink

Общи условия

Активация на акаунт