раждане в света софия (тина киркова)

  • 3 642
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 682
Миличка, много съжалявам за това, което си преживяла. Потърси ли някаква отговорност на лекарският екип, който е извършил раждането? На мен в 3-ти месец ми се наложи да лежа в отделението на Патологична бременност и се отвратих от липсата на хигиена, безхаберието и некомпетентността на персонала там. В стаята имаше едно момиче, което си беше платило, уж за да и бъде обърнато повече внимание, но резултата беше нулев.

# 16
  • Мнения: 2 334
Много съжалявам за това което ти се е случило Sad Пожелавам ти бързо възстановяване и мога да ти кажа че на моя позната родила бебчето си преди две години и се е случило абсолютно същото но в Шейново,явно навсякъде има некадърници #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 2 104
Ужасно е това, което ти се е случило.  Sad . Просто трябва да си платиш за да си свършат работата. Това е действителността, за жалост  Close


Не винаги е гаранция...

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Съжалвам за случилото ти се! Hug
Честити бебче Hug  bouquet

Аз родих там с екип и останах страшно доволна!

# 19
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Аз също не се оплаквам, но бях с избор на лекар, а освен това 2 от 3-те дни бях на ВИП етажа и като цяло останах доволна. За съжаление навсякъде може да се случи това, което си преживяла.
Честито бебче и от мен.

# 20
  • Мнения: 135
Наистина,много кофти ситуация,но и аз съм на мнение,че лекарски грешки стават навсякъде.Аз също раждах там,също там ми правиха и гинекологична операция,и в двата случая съм  останала много доволна.Предстои ми раждане пак,и отново ще се доверя на специалистите от тази болница.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Ужасно е това, което ти се е случило.  Sad . Просто трябва да си платиш за да си свършат работата. Това е действителността, за жалост  Close


Не винаги е гаранция...
Разбира се, че не винаги е гаранция, но поне вероятността да се допуснат лекарски грешки като описаната от авторката, е по-малка.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Задължително ги съди - за да се случват по - малко подобни неща в бъдеще.

# 23
  • Мнения: 86
Много съжалявам за случилото се дано бързо го забравиш и се възстановиш.Аз също раждах там и добре че си бях платила за избор на лекар иначе не ми се мисли.Като отидох да ме приемат моята лекарка още не беше дошла и сестрата извика някаква от дежурните лекарки да ме прегледа и да ме приемат защото бях с изтекли води.Тази въпросната не и знам името влезе в стаята развика се че и е омръзнало вече че цял ден много родилки и се изнесе от стаята без да ме прегледа.Добре че сестрата беше мила и започна да ме успокоява и в този момент се появи моята лекарка.След като вече бях прегледана въпросната дежурна овча(извинете ме за израза) се появи и смъмри сестрата че не и е казала че съм с избор.Е всички ли трябва да сме с избор.Благодарна съм на моята лекарка но от отношението на останалия персонал съм отвратена.Да не говорим че нямах кърма а те не ми даваха мляко за детето и то ревеше и денем и нощем.Когато на втория ден се оказа че е свалила 300гр. благоволиха да ми дадат мляко.А преди това им се молех като циганка и ми отказваха да ми дадат.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 391
В нормална държава би трябвало да ги съдиш.

Аз бих ги съдила и в нашата ненормална държава. Докато не почнем да си търсим правата, независимо от времето и усилията, които ще ни коства това, нещата няма да се променят. Пък и колкото повече хора го правят, толкова по-малко ще ни разкатават отговорните институции Peace

P.S.: Ужасно съжалявам за това, което са ти причинили. Не е лошо да включиш имената на хората от екипа в черния списък, така че другите да са нащрек. И разбира се честито бебче  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
В нормална държава би трябвало да ги съдиш.
И аз мисля, че трябва да си търсиш правата и да ги съдиш.
Не е нормално да се подиграват и да си играят със здравето на хората.   ooooh!

# 26
Ужасно е това, което ти се е случило!  Shocked
Аз също съм раждала в Тина Киркова, но с избор на лекар и слава Богу, без никакви усложнения!
Но като чета какво си преживяла, не мога да проумея как можеда има такава безнаказана немарливост?! Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 521
Много съжалявам за това, което ти се  е случило  Sad Аз раждах там миналата година  и бях много доволна, но явно навсякъде стават такива неприятни и за съжаление понякога фатални грешки. Дано бързо се оправиш  Peace

# 28
  • Мнения: 4 447
Съжалявам за случилото се.  ConfusedАз родих преди година и половина там и явно съм извадила късмет,
защото попаднах на великолепен екип. Раждането мина адски леко и нормално. Не съм имала
никакви проблеми. Акушерката и докторът, анестезиологът - прекрасни. Благодаря им. А самото
раждане беше съвсем неочаквано. Просто отидох на рутинен преглед, а се оказа, че съм с контракции
и 4см. разкритие.

Имам два съвета към теб - да се обърнеш към съответните органи, които могат да помогнат.
И вторият - пиши на кирилица, колкото и да си ядосана Grinning

# 29
  • Мнения: 4 292
Много съжалявам за това, което си преживяла, мразя да чета подобни теми. Жалко е, че все още се случват такива неща...
Пожелавам ти бързо да забравиш, а на всички нас пожелавам системата да започне да работи и да сме свидетели на лекари, които поемат отговорност за неправилните си действия и постъпки.

Честито бебче!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт