Инструкции и съвети за млади булки

  • 6 699
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Лелеее горките мъже,чиито жени са следвали това ръководство ooooh!

Като гледам в наши дни нещата са се обърнали Mr. Green

# 16
  • Мнения: 384
Що ми трябваше да ги чета пред мъжа каза че " в понеделник като се прибера от работа те искам с чиста престилка и панделка и детето пременено да ме чакате пред вратата и да ми купите кресло че дивана ми е малък" Joy Joy

# 17
# 18
  • Мнения: 10
OMG!!! Joy Joy Joy Не е истина направо!!! Joy Joy Joy

# 19
# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
 Joy #Crazy Joy #Crazy Joy Joy #Crazy  Joy #Crazy Joy

# 21
Ето, значи, от къде е почерпено вдъхновение за "Станфордските съпруги"  Laughing

Семшно, смешно, обаче май хич не е смешно. Що народ живее още  в 55 година.

# 22
  • Мнения: 1 367
...тя  може да иска малко да поплаче...
 newsm65

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
Ако живеех в тези времена,сигурно щяха да ме обявят за грешница и да ме изгорят на кладата. newsm62 newsm48 luvbed

# 24
# 25
  • Видин
  • Мнения: 168
 hahahaНаправо паднах да си хиля,но да ви кажа моята баба явно е спазвала всичко защото все едно за нея четях.Винаги е гледах с интерес когато се прибираше дядо ми и тя стоеше близо 10мин с чехлите до вратата и го чакаше ,а ние да сме пазили тишина да си почивал после ooooh!Божкее,добре че не живея по-тези правила Mr. Green

# 26
  • Мнения: 180
И на моя мъж едната му баба обяснявала, как аз съм трябвало да го чакам до вратата да го посрещна като се прибира от работа  Laughing И да е сготвено и изчистено Wink Ами ако аз свършвам работа след него  newsm78 Ии такъв вариант жената да работи се изключва  Joy

Страшни статии Simple Smile а тази за страстоубийството е направо култува  hahaha

# 27
  • Мнения: 388
хахахахахахахахахаххаа  Joy  Joy  Joy
И нали се сещате коя е най-древната професия... не се и учудвам защо  Joy  Joy  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 6 080
Ох, пък на мен хич не ми беше смешно... какъв живот са живели жените... Tired
помнете, неговите теми за разговор са по-важни от вашите.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
 moresmile  newsm81  любимо: При това винаги има надежда той да се спъне в нещо и да получи някоя малка травма, която да послужи като добър предлог да му бъде отказано сношение.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт