Ядът ли децата ви в топлото време както преди??

  • 2 206
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Той се роди в големите жеги миналата година. Имаше дни, в които искаше почти само вода - а беше много малък и по принцип е лакомник. Не съм го насилвала да яде никога - колкото иска. Сега си яде нормално, не е толкова горещо, а и, както споменах, е голям лакомник. Но не мисля, че има място за притеснение.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не му влияе жегата на яденето. Виж на водата която изпива Crazy

# 17
  • Мнения: 514
Не му влияе жегата на яденето. Виж на водата която изпива Crazy
Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 92
И Ади яде малко на зор, но в повечето случаи си изяжда храната вкл. и млякото. Но аз го отдавам на зъбчета, но като се замисля може и топлото да е причина.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами различно яде. Понякога повече, понякога по-малко, но отдавна съм престанала да се притеснявам за количеството храна. Баба казва, че няма дете умряло от глад /разбира се при наличието на такава  Wink/. Сега например вечеря хляб, сирене и домат. Друго не поиска.

# 20
  • Мнения: 4 447
За ядът ли питатееееее?

Мне, моято не се ядосва от жегите.

Яде както преди.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Жега, зъби или ново място - минаваме само на АМ, млечни каши Хипп, млечни напитки Нестле и кисело мляко. Манджа или пюре не мога да пробутам!

# 22
  • Мнения: 690
не яде само тогава, когато не му давам  Laughing тва жега, тва зъби - за нищо ги няма и си манджори, квото подам  Crazy

# 23
  • Мнения: 493
Ами определено яде по-малко и хранененията са на по-голям интрвал Peace

# 24
  • Мнения: 1 367
Моето яде значително по-малко, но не знам дали е от жегата или от зъбите дето го мъчат.
Това е въпросът,който тревожи и мен през последния месец.Първо обвиних детската кухня,че детето ми не яде.Спрях го от там и започнах да му готвя аз.Имам по-голям успех,но и сега сякаш яде по-малко от обикновено.

# 25
  • Мнения: 668
Хапва колкото иска не го насилвам.Понякога не си изяжда всичко,друг път и допълнително давам.То и на нас не ни се яде в тия жеги ядене.Ако забележа,че неиска манджичка давам филийки намазани с нещо и айрянче или сок.

# 26
  • Мнения: 1 155
Хапва както по-принцип, не съм забелязала времето да й влияе.

# 27
  • Мнения: 681
И дъщеря ми яде по-малко в жегите.Нормално е  Peace

# 28
  • Мнения: 1 103
Ние по принцип сме скарани с яденето но го намалиха малко и двамата- наблягаме на течностите повече  newsm78.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При нас няма разлика-винаги си ядът Peace

Общи условия

Активация на акаунт