През НОЕМВРИ ново слънце ще ни грее - малко бебче в люлка ще се смее

  • 9 861
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Честит празник, мили деца! Пожелавам ви усмихнато и безгрижно детство!

# 46
  • Мнения: 347
Честит първи юни и от мем!

Да са ни живи и здрави всички форумски настоящи и бъдещи дечица!

 Hug

# 47
  • Мнения: 8 952
Момичета от Варна,
спешно моля да ме упътите къде във Варна мога да си направя БХС и какъв е точно реда!
Благодаря ви предварително!

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 77
utro77  това го копнах от форума на д-р Кременски
"Здравейте

От резултатът, които показвате - Вашият риск е 1: 1141. Това означава, че от 1141 бременни 1 ражда дете с Даун.
Не пропускайте фетална морфология в 19-23 седмица.

И Вас и всички бременни си позволявам да ги посъветвам:
1) Изисквайте писмена и устна информация преди изследването.
2) Изисквайте писмено и устно разясняване на резултатите след изследването.
И ДВЕТЕ СА БЕЗПЛАТНИ И ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ
3) Само 2 лаборатории у нас могат да извършват тези високо специализирани изследвания и със сигурност могат да предложат професионална консултация.
Това са генетичната лаборатория във Варна за 15-19-та седмица и в Националната генетчна лаборатория "Майчин дом " София в 15-19 и в 11-13 седмица.
ИЗСЛЕДВАНЕТО В ДРУГИ ЛАБОРАТОРИИ МОЖЕ ДА ВИ СЪЗДАДЕ САМО ПРОБЛЕМИ.

Успех

Кременски"


# 49
  • Мнения: 8 952
Благодаря ти!
Но ще се радвам момичетата от Варна, които вече са си правили БХС да дадат подробности.

# 50
  • Мнения: 347
Утро писах ти лично  Peace
извинявай, че не бях видяла какво си ме питала

# 51
  • Мнения: 3 818
Честит празник на всички деца! Да растат весели, щастливи, умни и игриви  bouquet

Аз да ви се оплача малко - снощи коремът ми като се втвърди - камък Confused Явно бяха контракции - безболезнени, ама пак не трябва да ги има. На сутринта продължих да чувствам тежест в корема, обадих се на лекарката ми, тя ми изписа лекарства, които  ще трябва да  пия 10 дни. Искрено се надявам да е било нещо моментно и незначително Praynig

 Лека вечер на всички ви Hug

# 52
  • Мнения: 398
Fairy, надявам се да не е нещо сериозно.Вечер като че ли и моето тумбаче се втвърдява леко, но предполагам е нормално.Четох в едно списание, че при истинските контракции(предхождащи раждането) болката започвала от кръста към корема, а при тези подготвителните, които съпътстват бременноста има лека болка в корема.Но разбира се имаме мами минали по този път и те могат да кажат как е.

# 53
  • Мнения: 3 818
Ели, моите родилни болки не ги чувствах като болка от кръста към корема, но в интерес на истината аз до последно имах много много слаби контракции, даже мислеха да ми бият система за предизвикване, но аз междувременно родих Laughing Но си бяха като менструални болки, нищо по-различно, само че по-силно Simple Smile

А сега не ме боли, само ми е твърд корема, аз отначало подходих много лековато към това втвърдяване, даже мислих да се самолекувам, моля ви се, обаче докторката ми не го прие като съвсем нормално и никак лековато, та се постреснах.  Wink Но днес съм по-добре, де, и гледам да не се претоварвам.

А, сетих се да питам нещо - има ли мами шофьори сред вас, които да знаят как се слага колана по време на бременност. Аз знам само, че има специален начин, но нищо повече и засега го слагам по нормалния начин, обаче взе да ме убива вече.

# 54
  • Мнения: 398
Аз съм много активен шофьор и почти не слизам от колата.По закон имаме право да не ползваме обезопасителния колан.Тъй като вече доста ми личи се възползвам от това си право.Не мисля че е добре да се пристяга кореме с колана, а и недаи си боже стане нещо като по-рязки спирачки или да те подпрат отзад  Confused

# 55
  • Мнения: 398
Ей пух голям, слизай бързо от балкона да те  #2gunfire
Що за статия беше това newsm78.Мъж ми се озъби като му я четох Shocked Joy Joy

# 56
  • Мнения: 3
Добро утро момичета с каремчета.

# 57
  • Мнения: 1
Barbi, извини ме, но ти по каква линия си тук... Thinking, отдавна се каня да питам....не, че е лошо за цвят, както се казва, и кавалер да си имаме Heart EyesЛека вечер на всички и приятно допочиване Simple Smile

 newsm78  Thinking Crossing Arms

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 07:56 от TatkoBarba

# 58
  • Мнения: 1
Хелоу на мацките от балкона Wink Среднощно парти ли ще правим  Party Sunglasses


Barbi, извини ме, но ти по каква линия си тук... Thinking, отдавна се каня да питам....не, че е лошо за цвят, както се казва, и кавалер да си имаме Heart EyesЛека вечер на всички и приятно допочиване Simple Smile
Ако става въпрос за Татко Барба, човека е тук по същата причина като теб, мен и вс.останали - чака бебепрез ноември  Mr. Green

Софи, много благодаря тъкмо се чудех ко точно да кажа  bouquet

# 59
  • Попово
  • Мнения: 687
 hahaha ами то няма много за казване... освен ако не си Арнолд Шварценегер в "Джуниър"  Flutter
а дубрутру  Hug и ползотворна нова седмица  preggo Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт