видеозони

  • 8 112
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 474
Аз отидох на 6-тия ден от закъснението /след положителен тест за бременност/ и всичко се видя.... да ти кажа, че то не зависи толкова от апарата /е, и той е важен, де.../, колкото от лекаря....Човека ако си разбира от работата и на ехограф от преди 10 години пак ще ти сложи точна диагноза...  Peace

# 16
  • Мнения: 1 029
И при двете бременности установиха бременността няколко дни след закъснение на цикъла. Странно защо при теб така се е получило...  Thinking Може би наистина най-добре да си направиш кръвен тест.

# 17
  • Мнения: 2 111
На втория ден от закъснението на цикъла си направих тест и беше положителен,а на гинеколог отидох след 4 дни-с вагинален ехограф се установи ,че съм бременна.

# 18
i na men sled edna sedmica zakasnenie mi pokaza sas ehograf 4e ima beb4e

# 19
  • Мнения: 961
2 седмици след закъснението - тогава се вижда и сърдечната дейност.
Няма смисъл да отидеш много рано, може да се констатира плоден сак в матката но да ти кажат да отидеш отново за да се види дали се развива ембрион и излишно да се наплашиш.
Вагиналният ехограф е по-прецизен при ранна бременност.
Много правилно са ти отговорили.
Успех!

# 20
  • Мнения: 516
Както са те посъветвали,направи си кръвен тест. Ако е положителен, а не се вида плоден сак, може да става дума за извънматочна бременност. Имаш ли зацапване или болки, показателни са за това? А ако нямаш търпение до понеделник,направи си домашен тест. Шуър чек ми показа бременност 3 дни преди датата на  менструацията.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кръвен тест - бързо и точно.
Или изчакай още малко Tired

# 22
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
С вагинален ми откриха бременността точно на датата, когато трябваше да ми дойде. Теста беше положителен и прегледа го потвърди.

# 23
  • Мнения: 53
Направи  си кръвен тест, за да си сигурна, че си бременна и отиди на лекар. Преглед за установяване на бременност задължително е с вагинален видеозон.

# 24
  • Мнения: 523
На мен ми установиха бременноста при 10 дена закъснение  Peace

# 25
  • Мнения: 4 784
10 дни след закъснението на цикъла ми, с двуизмерен ехограф.

# 26
  • Мнения: 132
Аз отидох в деня в който трябва да ми дойде и се видя точица 4 мм hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
С вагинален - веднага след закъснението.

# 28
  • Мнения: 9 814
10 дни след закъснението на цикъла ми, с двуизмерен ехограф.

 Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
На 3 ден закъснение се видя само бременна матка и плоден сак, но Ц ми е по-дълъг и беше рано. Гледаха ме с вагин. УЗ до към края на 2 месец, след това с коремен

Общи условия

Активация на акаунт