3ти месец без уголемени гьрди? Нормално ли е?

  • 2 538
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Моята чашка А се промени, в малко Б, чак преди месец, т.е. в края на 8-ми!

# 16
  • Мнения: 27 524
Това е признак, да, но ни най-малко не е задължителен, спокойно  Hug

# 17
  • Мнения: 552
Аз пък не съм чувала да е признк за каквото и да било...Моите се уголемиха чак като ми слезе кърмата Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
Моите се уголемиха чак като ми слезе кърмата Peace

Моите също. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Моите гърди нито "разбраха", че съм бременна, нито че съм родила.  Rolling Eyes
Спокойно!  Peace Желая ти всичко да е наред!  Hug

# 20
  • Мнения: 9 973
на мен доста късно ми нарастнаха гърдите

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
Боляха ме в началото, но не са ми се оголемявали изобщо...и коластра не ми  е текла....всичко е мн индивидуално....
Апропо - проблеми с кърменето от това никакви съм нямала.

# 22
  • Мнения: 2 622
и двата пъти като бях бременна гърдите ми бяха старшно болезнени и напрегнати чак до 5-тия месец #Crazyдоскоро мислех,че това е задължително за всички бременни,но сега разбирам че не съм права Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз цяла бременност изкарах, без въобще да ми пораснат гърдите, плюс това никога не са ме боляли и не съм усещала напрежение. Наедряха леко чак като ми селзе кърмата.

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дали ще те болят и ще се уголемят видимо си зависи от много неща. При жени с големи гърди понякога нищо не е видно, защото просто мастната тъкан отстъпва място на жлезистата, което не се усеща и се губи в големината на гърдата. При жени с малки гърди може да е много очевидно и гърдите да пораснат с 2-3 размера, защото разрастването на жлезите разпъва кожата и при тях мастна тъкан почти няма.
Гледай за други, по-неочевидни признаци - напр. дали сините вени по гърдите стават по-видими, като мрежа. Може да не усещаш болезненост, но например ареолата да потъмнява и да се уголемява леко, да стои по-подпухнала. Може и просто да усещаш гърдите леко по-тежки или някак по-различни.
Дори пълната липса на всички тези неща не означава проблем с бременността. Но ако имаш известни от преди бременността хормонални проблеми, е добре да се наблюдават нещата, за да може да се постави най-доброто начало на кърменето впоследствие.

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
не е задължително в края на бременността да имаш голям бюст, а също това не е гаранция за наличие или липса на кърма  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
При всяка жена е различно!
Спокийно и лека бременност! Hug

# 27
  • Мнения: 3 334
аз бях така,не се притеснявай Peace

# 28
  • Мнения: 179

Да, на моята кума така и не се уголемиха до края, а тя силно се надяваше поне докато е бременна да се порадва на гърди.  Grinning

 И аз така се надявах... newsm17 , ама ...нищо  Weary, нито грам не мръднаха. Може би малко, докато кърмех, после пак си върнаха размера.  JoyВъобще не се вторачвай в гърдите си. Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 960
и при двете ми бременности гърдите ми не мръднаха от нормалните си размери...ама хич  bowuu....така че при всеки ,всичко е възможно PeaceВ интерес на истината трябва да кажа че и двата пъти нямах никаква кърма/е пърият пък имах мноооого малко за около половин месец/,но вторият път .нямах никаква,ама никаква.Така беше при мен ,което не означава че при друг е било или ще е така

Общи условия

Активация на акаунт