Карти ТАРО - 2

  • 69 897
  • 723
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 277

Ако някой иска да я запита някое въпросче, да заповяда!

Елена, може ли и аз да попитам нещо? Скоро имам изпит- ще го взема ли?
Между другото, два пъти гледам на сестра ми за изпити- и двата пъти картите познаха. Даже единия път картите много добре описаха изпитващия. Опитвам се да гледам на себе си пак за изпит и нищичко не ми излиза. Или поне аз не мога да го разтълкувам правилно Sad.

# 421
  • Мнения: 1 008
Май,че Елена я затрупахме Grinning-Стрина Ягодина,Най-ефективните методи за гледане на изпитса конспектиране на въпросите,водене на бележки при четене и подчертаване на основното. smile3529 Grinning
изтеглих за теб-три карти
1-
2-
3-

# 422
  • Мнения: 78
Ха! Simple Smile Интересни карти като за изпит...аз се надявам стрина Ягодина да е вълкът и да им издуха мозъците със знания.Иначе и аз забелязвам ,че таро много точно показва как минават изпитите.Досега не са ме подвеждали за изпит.Преди няколко седмици на една колежка и излезе колелото ,но на 3та позиция и на мен нещо не ми хареса много ,но не разбрах какво означава още тогава.Хем не ми приличаше да го вземе ,хем не ми беше като късане... и на изпита тя сама се отказа,може би се стресна нещо ,а щеше да го вземе ,ако беше продължила.

А твоето таро ,Вероника, много ми харесва ,направо е вълшебно!"приказно таро " ли беше?

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 17:42 от 5R

# 423
  • Мнения: 5 134
Аз първа Embarassed-все това преместване в близките месеци ме тормози-дали ще има,дали ще се наложи или ще успея да съчетавам нещата без да се местим да живеем в друг град newsm78

Направих ти една подредба с 4 карти: като квадратче. Двете отляво са за факторите, които показват развитието на ситуацията (независещо от теб), а тези вдясно са нещата, които ти трябва да обмислиш, касаещи горните въпроси. Паднаха се интересни, според мен, карти.

1 + 2: Деветка жезли и дама на жезлите. Самия факт, че и двете карти са жезли говори за нещо в процес на развитие, има някаква динамика в тази ситуция, по-скоро сред екипа, в който евентуално ще се преместваш. На едната карта е корабът на аргонавтите, поставен през изпитание преди да стигне до вкъщи, което те обаче успешно преодоляват, а на другата е Пенелопа, укротила една лъвица. И двете карти ми подскават, че може би има някакви сътресения и несигурност в момента сред хората, от които зависиш, но нещата би трябвало да свършат успешно. А има ли подобна жена намесена в ситиацията?



3+ 4: Петица чаши и Светът.


На първата карта е Психе, която изпитва вина и съжаление за това, че не е повярвала на мъжа си Ерос. Картата показва, че може би в момента или за бъдеще би изпитала някакви колебания, съмнение за това дали взимаш правилното решение; че емоционално те притеснява тази ситуация. Като съвет може би ти казва да не изпадаш в толкова дълбоки състояния на колебание за действията си.
А Светът ти показва, че каквото и решение да вземеш и както и да се стекат нещата, всичко ще е наред. Интересно е, че показва детето на Хермес и Афродита - Хермафродит - съчетаващ мъжкото и женското начало. Тъй като тази карта е за съвет, съм сколнна да я тълкувам и като намек към теб да помислиш и за мнението на мъжа си по въпроса, за да може решението да бъде добре за вас като едно обединено семейство, а не само като индивиди.

Това, надявам се да са ти харесали моите карти. Качеството им не е много добро на тези снимки, но само тях намерих.

# 424
  • Мнения: 1 008
Елена много благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetМного е хубава колодатата,вдъхновяваща е! Grinning

# 425
  • Мнения: 1 277
Стрина Ягодина,Най-ефективните методи за гледане на изпитса конспектиране на въпросите,водене на бележки при четене и подчертаване на основното. smile3529 Grinning


Вероника, благодаря ти! Малко ме притеснява тази деветка мечове, която излиза по средата.  Thinking. А относно тези методи- използвам ги преди всеки изпит и досега ми "познават" Grinning Иначе специално за този изпит много ме е страх. Колеги ми казаха, че бил най-гаден от всички, а материята не ми е от най-интересните Sad.
Елена, много красива колода!

# 426
  • Мнения: 5 134
Ще съм ви благодарна ,ако някой ми хвърли едни карти и на мен -вчера ей така "от нищото " се скарах с приятеля ми и сега  Embarassed Shocked Cry Embarassed Sad Sad baby_neutral

Надявам се вече да сте се сдобрили, или поне да сте поговорили за случката. Аз изтеглих две карти по-общо за вашата връзка: едната, да покаже какви са проблемите и причините за евентуални конфликти и една да ти посочи път към решаването им.

1. Рицар на жезлите. По образа на картата си мисля, че твоят приятел може би е много амбциозен и малко вироглав и упорит, което на теб понякога не ти се харесва много и може би искаш да го контролираш повече, а той се дърпа и проявява нужда да не му се месиш в решенията - възможно ли е това да става причина за конфликти между вас? Може и да показва тази карта, че приятелят ти има нужда от малко освежаване на нещата, нещо ново и интересно във връзката; а ти да си станала малко по-летаргична?


2. Шестица мечове. Отново излиза мъжка фигура, а на повечето колкод тази карта има мъж и жена, даже и дете. Тук обаче мъжът е сам. Това е Язон от легендата за златното руно, и според мен тази карта ти каза, че е най-добре да дадеш свобода на приятеля си да прави каквото иска и каквото си наумява, дори това да не те включва теб, защото може би има нужда от това в момента. Недей много да настояваш да става както ти искаш и за момента просто го остави да си задоволи нуждата от моментно приключение, пък той после сам ще те потърси. Не знам дали си чела книгата "Мъжете са от Марс, жените от Венера" или нещо подобно беше - но като гледах тази карта и си мислех по твоя въпрос и ми хрумна, че може би в момента той е в такъв период на отдръпване както е описан там (не помня много какво пишеше втази книга, само бегло съм я преглеждала в една книжарница, но се сетих за нея)


Това е, надявам се да ти помагат тези карти.

# 427
  • Мнения: 5 134
Иначе специално за този изпит много ме е страх. Колеги ми казаха, че бил най-гаден от всички, а материята не ми е от най-интересните Sad.

Я да видим за този твой изпит, аз изтеглих само една карта и направо се озадачих самата аз колко е подходяща. Първо ти я показвам - четворка пентакли - а после ще ти напиша от коя легенда е Simple Smile



Тук са Дедал и Талос. Дедал е чичо и учител на Талос и го наблюдава как се труди много усърдно, но изпитва дори известна завист, че ученикът се справя толкова добре и това го потиска и кара да се съмнява в себе си и собсвените си умения. Талос се оказва изключително талантлив и всички много го хвалят. В крайна сметка легендата свършва така, че накрая от страх ученикът да не надмине учителят, Дедал убива Талос. Да не би преподавателят по този предмет да не е от най-добронамерено настроените към студентите? Да не е някакъв изпит свързан с икономика, сметки, такива неща?

Изтеглих и още една пояснителна карта и се падна следващата - Петица петакли. На нея е показан Дедал, който напуска Атина в позор, след като е извършил престъплението Simple Smile. Хехе, не съм много сигурна как да го разбирам това напълно, но като се има предвид, че учителят е поразен и толкова унил, надявам се да вземеш изпита и да му натриеш носа Simple Smile


Стискам ти палци.

# 428
  • Мнения: 1 277
Да не е някакъв изпит свързан с икономика, сметки, такива неща?


Елена, хиляди благодарности  bouquet! Много се надявам този засрамен и изгонен да не съм аз Simple Smile.
Иначе позна- изпитът е докторски минимум по икономикс.

# 429
Момичета имам нужда от помощ  ooooh!.Бихте ли хвърлили едни карти за мен -Дали ще се получи връзка между мен и едно момче.Нещо не мога да си разчета картите както трябва  Sad,напълно се обърквам.Може би е от преомора и не мога да се средоточа,незнам но ми е страшно любопитно.Ще съм ви много благодарна.

# 430
  • Мнения: 4 380
Момичета, извадете по една карта за мача Русия - Холандия! Нещо на мен двете колоди показват различни неща-не знам на кое да вярвам. Confused Shocked

Елена, много е хубава новата ти колода. Wink

# 431
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз да вметна нещо за изпитите.
Замислих се защо картите показват много точно "изхода". И стигнах до извода, че е защото обикновено нещата се знаят пердварително! Убедена съм, че повечето преподавателно предварително решават на кого какво (това и от личен опит го казвам). Пък и резултата много зависи от това какъв чешит е преподавателя. Май това колко знаем рядко се оказва особено важен фактор! Жалко, но факт!

# 432
  • Мнения: 4 380
Никой ли не смее да извади карти за мача?  Shocked Хайде че свърши! Ще си пробвате картите.

# 433
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Никой ли не смее да извади карти за мача?  Shocked Хайде че свърши! Ще си пробвате картите.

Днес не ми е ден закарти просто! Друг път ще се пробвам! Поне сега с това световно възможности бол!  Flutter

# 434
  • Мнения: 4 380
Другия път Русия може вече да я няма. Селин дръпни 2 карти- аз ще си ги тълкувам.

Общи условия

Активация на акаунт