Карти ТАРО - 2

  • 69 876
  • 723
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 008
Германия-
Турция
Тълкувам го като победа за Турция-слънцето е много силна карта.

Испания-
Русия-
Тук се затруднявам и двата отбора са процъфтяващи и ще е силен мач,но колкото и да не ми се иска /защото съм за Испания/-за мен това е победа за Русия,която ще стане част от двойката на финала.

# 481
  • Мнения: 5 134
Вероника, не знам за мачовете, но картите ти са ... както се казва "един път" Simple Smile
Много ми харесват, супер са Simple Smile

# 482
  • Мнения: 1 008
Вероника, не знам за мачовете, но картите ти са ... както се казва "един път" Simple Smile
Много ми харесват, супер са Simple Smile
  bouquet  bouquet

# 483
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И аз си мисля, че победата ще е за Русия!

Ей, ще е много яко Турция и Русия да са на финала!

# 484
  • Мнения: 4 380
И аз имам предчувствие за Русия и Турция на финала. Карти не съм вадила, но така ми подсказва интуицията. newsm78 Ще бъде страхотен финал. Grinning От руско-турската война не са се изправяли една стрещу друга двете страни. Laughing

Картите са сладки, но прекалено детски. Бих ги купила за подарък на дете.  newsm78 Или за гледане на въпроси свързани с деца.

# 485
  • Мнения: 1 008
Къде сте запалянковци! GrinningЯвно слънцето е значело друго в случая newsm78,защото Германия е на финал-нарочно не искам да тегля пак карти за мачовете,10 пентакли е хубава карти-може да означава подкрепа и цялостност,но все пак слънцето newsm78

# 486
  • Мнения: 793
Леле  ooooh! Снощи забравих да изтегля карти. Довечера ще се пробвам.

# 487
  • Мнения: 793
Току що се прибирам и изтеглих карти за мача - паднаха се:
Испания - Висшата жрица
Русия - 4 чаши
Според мен Испания ще бие.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 22:57 от *Nessa*

# 488
  • Мнения: 4 380
И на мен нищо хубаво не ми пада за Русия...  Cry Cry Cry Вече си мисля, че страховете ми ловят картите.

# 489
  • Мнения: 1 008
еееее-ама явно трябва да тегля карта,когато мачът е започнал-иначе не става newsm78

# 490
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
я бързо казвайте какво стана снощи, че изтървах шоуто!

# 491
  • Мнения: 793
я бързо казвайте какво стана снощи, че изтървах шоуто!
3:0 за Испания

# 492
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
я бързо казвайте какво стана снощи, че изтървах шоуто!
3:0 за Испания

въх... изнанадА ме!  #Crazy

# 493
  • Мнения: 4 380
я бързо казвайте какво стана снощи, че изтървах шоуто!
3:0 за Испания

въх... изнанадА ме!  #Crazy

Ужас направо. ooooh! Играха просто отвратително. Sick За цялата игра, един единствен удар по вратата на испанците. ooooh! Аршавин точно преди мача е получил няколко милионен контракт за игра в Испания. И пръста не си мръдна в тази игра, а цялата надежда беше в него. Confused
С една дума, приемам съболезнования. Cry Смятам, че можеха много повече. Във всеки случай бяха достойни противници на Германия, точно пък от испанците да паднат...позор. Дано ги размажат немците сега! Crossing Arms Ще се пръсна от кеф да им смачкат физиономията на испанците. #2gunfire

Моят мъж от яд по средата на мача свали руската фланелка и вика "къде ми е испанската блузка? Властта се смени." Joy Joy

# 494
  • Мнения: 793
xenia, съжалявам,че любимият ти отбор е загубил. Знам какво е като гледам приятелят ми как увесва нос след такива мачове.
Вчера теглих карти за мача Испания - Германия пак показаха  много категорична победа за Испания. Паднаха се : Испания - Светът , Германия - Принцеса Мечове.

Общи условия

Активация на акаунт