Карти ТАРО - 2

  • 69 817
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 401
При мен има Копия, Мечове, Чаши и Щитове
Копията са жезли (те дори си приличат)
Щитовете са пентакли
С Артурово Таро съм . и са точно така

Може би говори(шестицата), че е добре за човека който пита , че така е било най-добре за нея.  newsm78

# 676
  • Мнения: 1 008
За 6-ца жезли в случая го тълкувам като възгордяване и суета-от едната или другата страна. newsm78

# 677
  • Мнения: 78
Хмм, и на мен ми е странно как приключва със 6 жезли по средата...но пък колесницата и русата мацка се вързват- как човека я "качва на колесницата" и Adios!! В този случай ,може ли 6цата жезли да значи ,че и за двете страни това е доброто решение , че по този начин ще спечелят повече ?

# 678
  • Мнения: 4 380
Хм...я дай да я видим тази шестица в артуровото таро какво представлява! Може картата да е съвсем различна и да си идва със смисъла? newsm78

# 679
  • Мнения: 1 401
http://www.tarotforum.net/showthread.php?t=38901
Нямам още позволение от администратора да видя снимката пфф а и нямам възможност сега да снимам (пък и не знам дали е хубаво )

http://www.llewellyn.com/tarot/images/le_spears6.jpg
Най-накрая !

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 10:48 от wantmenow

# 680
zdraveite namerih edin sait za gledane na karti taro no problema mi e che vsi4ko pi6e na angliiski bihte li mi pomognali da si raztalkuvam zna4enieto na kartite http://www.newagestore.com/tarot/pyramid/reading.asp#Top  Blagodarq vi predvaritelno

# 681
6te vi napi6a kak mi gi prevedoha kak se kazvat kartite. parvata e 5 cha6i, vtorata spravedlivost. tretata kral na 4a6i, 4etvartata stranica petola4ka, petata dve ot 4a6ite, 6estata sveta, sedmata visokata jrica, osmata kral na sabi, devetata deset ot 4a6ite, desetata nait na pra4ici.

# 682
  • Мнения: 1 401
http://magstefan.com/taro.htm

на български и безплатно

# 683
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Natali_86, моля пиши на кирилица!

# 684
  • Мнения: 4 380
Natali_86, моля пиши на кирилица!

Да. И освен това, темата не е за преводи.  Naughty

# 685
  • Мнения: 127
Картите все повече ме изненадват...
При съвет за дадена ситуация тегля три карти: дама мечове, обърната, 9 мечове и 3 мечове.
Сега...извън това, че мечовете управляват менталната енергия, т.е. цялостното послание е "помисли добре, преди да действаш", всички тия карти са свързани с болка, страдания, разбито сърце...
Как да разбирам това, страдай?!

# 686
  • Мнения: 793
Картите все повече ме изненадват...
При съвет за дадена ситуация тегля три карти: дама мечове, обърната, 9 мечове и 3 мечове.
Сега...извън това, че мечовете управляват менталната енергия, т.е. цялостното послание е "помисли добре, преди да действаш", всички тия карти са свързани с болка, страдания, разбито сърце...
Как да разбирам това, страдай?!
Аз бих го приела като съвет да се изправиш срещу страховете си. Да приемеш ситуацията точно такава каквато е реално и да действаш рационално, а не емоционално. Може би трябва да си простиш или да простиш на някой друг.

# 687
  • Мнения: 1 008
Картите все повече ме изненадват...
При съвет за дадена ситуация тегля три карти: дама мечове, обърната, 9 мечове и 3 мечове.
Сега...извън това, че мечовете управляват менталната енергия, т.е. цялостното послание е "помисли добре, преди да действаш", всички тия карти са свързани с болка, страдания, разбито сърце...
Как да разбирам това, страдай?!

Ще ти е необходимо да впрегнеш ресурса,който притежаваш,за да преминеш през емоционлана криза,без която не можеш да започнеш начисто.Кризата ще е шанс да докажеш способностите си.

# 688
  • Мнения: 78
А за мен това знач и ,че ако си решила да действаш крайно "с лошо" ,да се скараш или да се правиш на много независима и остра,да вземаш крайни решения  отношенията с хората около теб ,това ще донесе само още повече страдание за теб самата.Със сигурност ,ако си намислила нещо ,не го прави все още!

# 689
  • Мнения: 127
А за мен това знач и ,че ако си решила да действаш крайно "с лошо"...

Това май е най-точно. За нещо такова ми беше ситуацията, искам да накажа един човек, който само обида и болка ми е донесъл. За първи път искам да отмъщавам...може би картите тук ми казват да помисля как точно да го направя това, да се успокоя малко и тогава да действам...

Общи условия

Активация на акаунт