Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Честит празник на всички слънчица!Много да ни радват,и да са винаги усмихнати!

# 16
  • Мнения: 7 914
честит празник на всички малки и големи дечица  bouquet

booboo's mama

я,  я зарязвай вече тази 90 дневка и от септември сериозно с нас Hug Hug Peace


Stelxen
хайде вече си в табличката Hug

# 17
  • Мнения: 242
хайдеееее и аз се записах!!!!
честит празник на детето   newsm51   newsm51   newsm51   bouquet
честита ни нова темичка и бравоооооо на всички !!!!обявявам,че вече съм 56кг и моля да ме смените!!!!МААААЛЕЕЕЕЕ как засилих тия дни да смъквам,чак аз се изненадвам!до края ми остават два дена,ама ще изкарам още някой друг ден отгоре още повече,че се чуствам страхотно!!!!! весело празнуване на всички

# 18
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Grinning  Разгледах диетата и ми се вижда доста хубава, дори се хапва доста добре,  особено този ден със сладкишите, чак ми е странно че е позволен  Wink
Освен това като махнем филийките хляб, храненето е и разделно , а аз сега съм на вълна РХ  Crazy
Въпросът ми е - колко кг свалихте за първите 2 седмици ? Защото аз едва ли бих издържала 90 дни... признавам си го  Peace
Предварително благодаря за отговорите и успех със слабеенето   bouquet

# 19
  • Мнения: 7 914
мама на Викито
браво ти си нашата гордост Hug Hug Hug

vodka_s_led
ти може и да свалиш за две седмици някое и друго килце- зависи колко имаш да сваляш, но дали ще ги задържиш е въпроса Thinking

# 20
  • Мнения: 242
мама на Викито
браво ти си нашата гордост Hug Hug Hug

vodka_s_led
ти може и да свалиш за две седмици някое и друго килце- зависи колко имаш да сваляш, но дали ще ги задържиш е въпроса Thinking

благодаряяяяя!!!много ми е приятно,че пак се включи.как се чустваш в българия-кефче ли си е ?ти качи ли след като приключи с диетата?

# 21
  • София
  • Мнения: 672
мама на Викито
браво ти си нашата гордост Hug Hug Hug

Абсолютно! Супер ме мотивира това!  Peace

звездичка, моите прегрешения са съвсем мънички. С това се успокоявам. Embarassed След последният път когато дадох на детето един супер солен кашкавал, защото аз точно в този ден не можех да ям, сега опитвам част от нещата, които и давам. Като напр. малко сиренце, ако съм готвила нещо, една мини хапчица от него.  Hug

# 22
  • Мнения: 3 804
мама на Викито-браво   bouquet
аз днес съм на плодове-и изкарах без прегрешения  Sunglasses
http://damascusgaterestaurant.com/_english/inside.php

това е ресторанта записан наскоро в книгата на гинес като най големия,и се намира на 10 мин с кола от нас,но изобщо не е за посещаване от диетуващи  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 6 258
мама на Викито, наистина си ни голяма гордост и много голямо насърчение за мен. Heart Eyes
Аз днес съвсем я подкарах през просото - до обяд бях режимна, но после с този детски празник... И вчера се оциклих и ме гони един глад за слааааадичкоооооо. Успокоявам се, че след МЦ вече трябва да спре задържането, продължавам смело, а и скоро ми предстои първия воден ден, трябва стрикно да го изкарам, за да си избия прегрешенията тези дни. Та след него ще се претегля.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЧИЦАТА НИ! Party Да са здрави и щастливи!

# 24
  • Мнения: 229
Здравейте момичета-кокичета  Hug. Не сте ме забравили нали?
От днес съм пак с вас. Новият ми старт е 63 кг. Дано този път устискам повече, че като съм на разходка с децата и като гледам какви мами има и с какви малки Д-та................ ooooh!
Хайде успех на всички   love001

# 25
  • Мнения: 2 950
Аня, не кърмя вече. От скоро е, може още да не са ми в ред хормоните. Но ме дразни това скачане на кг нагоре-надолу. Но .... търпение!  Naughty Не може да не се отслабне при диета, подчертавам здравословна, и спорт.  newsm78

# 26
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Добро утро момичета - пожелавам ви една лека и усмиихната седмица!!!
Мама на Викито - страхотно! newsm68 newsm44 newsm51 Браво на тебе!
Галке- малка - помним те.  bouquet И аз съм в момента вече 63 кила. newsm08 lovekiss
Добре дошли на всички нови момичета. newsm51
Момичета - когато я почнах тая диета, къде на шега, къде сериозно не съм и предполагала, че ще мога да сваля толкова много кила. До момента са -13, но имам още 3 седмици! (Да не мислите, че после ще ви изоставя?)  typeuu flower book ppp И смятам тях, да ги изкарам най сериозно. Peace Много се радвам за всички ви. За всяко килце и сантиметърче! Няма нищо по хубаво от това да се чустваш добре в собствената си кожа!
Лека седмица момичета!

# 27
  • Мнения: 102
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА
отново и този път сериозно съм във вашите редици от днес, запишете ме в табличката само че незнам сегашните килограми така че си остават същите само ще променим датичката т.е. начало 02.06.2008г. Сега ще си забъркам кафенце + сметанка днес нали може и хапнах малко черешки. Лека седмица пожелавам на всички упорити момичета  Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 541
Привет, мацки!
Звездичка, започнала съм превода на руската книжка с рецептите за диетата, като я свърша ще пиша ЛС, за да публикувате текста на първата страничка. Peace
Вчера пробвах една рокля, която не успях да закопчая, а много добре ми седеше иначе и ми стана едно тъпо  Sad, но после мъжо ми вика - споко, нали сега като отслабнеш още и ще ти стане, и сякаш и настроението ми се върна  Flutter. Още се чудя дали да ни се я купя за стимул   Sunglasses Laughing
Успех и настроение през новата седмица!   bouquet

# 29
  • Мнения: 507
Здравей фиданки,

Гледам и се радвам на постигнатото от Вас  Hug

Аз не съм имала много време да мисля за ядене събота и неделя, защото у нас е страшно - ремонт, нови мебели и така. Днес съм на бобови и ще си хапна лозови сърмички на Кенар, а довечера ще си направя лещичка, че ми се е дояла. После ще ида да си изразходвам енергията на танците и готово.

Хайде лек ден на всички   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт