До форумките, които си мият косата всеки ден

  • 11 659
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
От къде бих могла да си купя Фитовал?


Във всяка аптека го има. Струва 5-6 лева. Има и в жълта опаковка, който е специално против косопад.

Ето жълтия:

http://www.krka-kozmetika.si/media/img/fitoval/plus/fitoval_plus_sampon1.jpg

# 16
  • Мнения: 758
На Юсерин за чувствителен скалп става за ежедневна употреба. мия си косата в неделя и сряда
и аз си я мия в сряда и неделя,но като съм на море и я мокря всеки ден! Peace

# 17
  • Мнения: 4 176
Лятото и аз си мия косата по-често,но не сменям шампоана.
Ето от този шампоан на Нивея съм много доволна и не бих го сменила:

# 18
  • Мнения: 4 496
Аз използвам един на "Българска роза" - гр. Карлово. Пробвала съм да го сменя, но в крайна сметка пак се връщам към него. Отделното изображение е огромно, затова показвам цялата серия:

# 19
  • Мнения: 1 424
Колкото по често я миете,толкова повече я изсушавате и тя се самоомазнява повече и по бързо в защита.По рано и аз я миех всеки ден и имах мазна коса.След като чух това започнах постепенно да намалявам и сега я мия 2-3 пъти в седмицата и изобщо не се омазнява,седи си във форма,има си обем и блясък Peace
Не си права  Peace Поне за моята коса това правило не важи. Независимо дали си я мия всеки ден или през ден-2-5-10 дни  косата ми е наистина хубава и бухнала първият ден, на втория е поносима ( ако не съм спортувала или слагала разни стилизанти ) , от 3-тия ден не мога да я търпя   Peace
Като по-малка (на 10-12 години примерно )  майка ми не ми разрешаваше да си мия косата повече от 2 пъти седмично( имено по твоите съображения ) , резултат- нулев, все така си се омазняваше !

# 20
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Мия косата всеки ден, само когато стане много студено прескачам ден-два, косата ми е къса и бързо изсъхва. Сменям шампоаните, имам на Давинес два - единия стимулира разтежа, а другият е за замърсена среда /много пушат в службата!/ и също така Нивеа за суха коса.
Този Фитовал ме заинтригува - мерси!

# 21
  • Мнения: 4 496
Колкото по често я миете,толкова повече я изсушавате и тя се самоомазнява повече и по бързо в защита.По рано и аз я миех всеки ден и имах мазна коса.След като чух това започнах постепенно да намалявам и сега я мия 2-3 пъти в седмицата и изобщо не се омазнява,седи си във форма,има си обем и блясък Peace

Аз я мия всеки ден не защото е мръсна, а защото ми харесва как мирише чистата коса. 
А за изсушаването и самоомазняването си има шампоани за честа употреба. За тях е и темата всъщност.

# 22
  • Мнения: 4 784
Аз я мия всеки ден не защото е мръсна, а защото ми харесва как мирише чистата коса. 


Това са двата шампоана, които използвам от доста време и съм много доволна. Задължително слагам и балсам след шампоана. Използвам подходящите от същата серия.

# 23
  • Мнения: 1 259
Когато съм на море я мия всеки ден, но не използвам всеки път шампоан, а само балсам и то в краищата(или маска)!

# 24
  • Мнения: 7 418
 Обичам да мия косата.Бих я мила всеки ден,ако нищо не възпрепятстваше.

# 25
  • Мнения: 9
Аз я мия всеки ден не защото е мръсна, а защото ми харесва как мирише чистата коса. 


Това са двата шампоана, които използвам от доста време и съм много доволна. Задължително слагам и балсам след шампоана. Използвам подходящите от същата серия.

veni9, как си намираш придукти на The Body Shop?  Praynig

По темата - и аз я мия всеки ден с шампоаните Gliss, като редувам различните видове. Много съм доволна.

# 26
  • Мнения: 1 424
Благодаря за отговорите момичета   bouquet
Някои от шампоаните не бях виждала... като тези последните два, от къде се копуват ?

# 27
  • София
  • Мнения: 965
Благодаря за отговорите момичета   bouquet
Някои от шампоаните не бях виждала... като тези последните два, от къде се копуват ?

The Body Shop ги няма в БГ (още)   Peace
Аз си ги пазарувам от Солун

# 28
  • Мнения: 4 784
veni9, как си намираш придукти на The Body Shop?  Praynig
Винаги използвам, когато пътувам извън страната, видя ли магазин на тази фирма, да си напазаря разни неща, понеже досега, общо взето много добре ми пасват продуктите им, вкл. и декоративната козметика.

# 29
  • София
  • Мнения: 175
Колкото по често я миете,толкова повече я изсушавате и тя се самоомазнява повече и по бързо в защита.По рано и аз я миех всеки ден и имах мазна коса.След като чух това започнах постепенно да намалявам и сега я мия 2-3 пъти в седмицата и изобщо не се омазнява,седи си във форма,има си обем и блясък Peace

Аз я мия всеки ден не защото е мръсна, а защото ми харесва как мирише чистата коса. 
А за изсушаването и самоомазняването си има шампоани за честа употреба. За тях е и темата всъщност.
И аз обичам косата ми да мирише на чисто, затова я мия всяка вечер. Нямам проблем с изсушаването на косъма, нито с по-бързо омазняване. Практикувам честото миене повече от 5 години и нямам отрицателен ефект. Използвам Елсев на Лореал /имам няколко вида и ги редувам/. Това за Фитовала и мен ме заинтригува  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт